Opinie o Blue Windows Mariusz Tobolski w Kołobrzeg

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Blue Windows Mariusz Tobolski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Blue Windows Mariusz Tobolski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Windows Mariusz Tobolski w Kołobrzeg

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Blue Windows Mariusz Tobolski? Można dołączyć rodzinę?

Czy pracownicy w Blue Windows Mariusz Tobolski dogadują się między sobą?

Kicia Nowy wpis

Tobolski nie ma zadnej firmy!Ja jak również wie innych ludzi zostało okradzionych na grube pieniądze od tego (usunięte przez administratora)

QBleach Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Nie ma żadnej firmy tylko konto tego oszusta na które tyle ludzi wpłaciło pieniądze.

kasia Nowy wpis
@Kicia

teraz to a l m a r Włochy andorno micca dalej (usunięte przez administratora) ludzi i z tego żyje

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Blue Windows Mariusz Tobolski?

Bleach

mARIUSZ tOBOLSKI to jest (usunięte przez administratora) nie ma żadnej firmy. Okrada ludzi z ciężko zarobionych pieniędzy.

kasia

panie T,,,,,,,, nie gryzie pana sumienie że (usunięte przez administratora) pan tylu ludzi ,może pan spać po nocach ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Blue Windows Mariusz Tobolski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Kuba

Niepokojące informacje zostawiliście na forum a miałem zamiar starać się o prace, szkoda.

@Kuba

hahahah to jest dobre u kogo o pracę się starać hehhehh w nieistniejącej firmie bo w Kołobrzegu pod podanym adresem nie ma takiej firmy ,pan T,,,,,,, siedzi w domu koło Poznania i (usunięte przez administratora) ludzi na kasę !!!!

Zibi

Dziwne informacje zostawiliście na forum. Gdyby faktycznie coś było na rzeczy to firma zamknęłaby swoją działalność.

@Zibi

Zibi ( Mariusz Tobolski ) próbuje wybielać siebie na tej stronce. Dziwię się że nie zamknęli go jeszcze, okradł mnóstwo ludzi na grube pieniadze, jestem jednym z poszkodowanych. Nasze organy ścigania ganiają za kobietami zamiast wsadzać takie (usunięte przez administratora) jak Tobolski do więzienia. Życzę mu wszystkiego najgorszego co może go spotkać w jego łatwym życiu wydając nasze ukradzione pieniądze.

@Zibi

firma nie zamknęła swojej działalności tylko działa pod inną nazwą( Almar ) i innymi nr tel, , teraz wyłudza kasę na Włochy , niestety pan T. zgłasza problem i znikają negatywne wpisy o nim, a ma prawomocne wyroki sądowe z kilku art, kk i można go znaleźć na stronach długów i wierzytelności

@Zibi

panie T,,,,,,, może odblokuje pan numery telefonów osób których pan (usunięte przez administratora)żeby można było się do pana dodzwonić

Czy Blue Windows Mariusz Tobolski ma ściśle ustalone godziny pracy?

Bleach

To jest złodziej i pewnie pracuje z łóżka, wstaje w południe i nic nie robi, wytoczonych ma kilka spraw sądowych.

(usunięte przez administratora) Mam niewielka firmę prowadzącą we Francji miałem duże zlecenie niestety po przeleniu zaliczki na kwotę podaną wyżej zero kontaktu. Prosiłbym o kontakt z osób poszkodowanych w ceny nabrania i wiedzy i informacji o tym osobniku.

proszę o kontakt przez facebooka na profil Kasia Młoda - zdjęcie z różami , jest nas już sporo oszukanych

Kicia

Poszkodowanych nas jest już dziesiątki na duże kwoty

@Kasia

dla zainteresowanych mam 2 nowe numery telefonu tego pana bo on działa nadal tylko pod zmienioną nazwą firmy ,mam prawomocny wyrok sądu w mojej sprawie przeciwko temu panu ,mimo nakazu naprawienia szkody nie poczuwa się on do tego ,tak więc czekam do piątku ,a jak nie to działam dalej ;zgłoszenie do sądu o próbie naprawienia szkody przez niego ,komornik ,zablokowanie na serwisach ze stronami ogłoszeń , no i tv , niech go pozna cała Polska i zagranica bo tam ludzie też mają polską telewizję

Olga

Na forum pracowniczym nie zamieszcza się tak poważnych zarzutów. Od tego są odpowiednie organy.

gosc

nieplaci za faktury uwaga oszust

@gosc

Drogi Panie czy Pani - Ta Firma jest firma bezVatowa wiec nie musi wpisywac podatku VAT swoim klientom. Firma jest jak najbardziej uczciwa i placi jak nalezy za wszystko.

Malgorzata
@Marek

Potwierdzam wypowiedz Pana Marka i dodam; Bardzo dobry kontakt z Panem Mariuszem, Profesjonalne porady i szybka dostawa po bardzo dobrej cenie. Polecam wszystkim

@gosc

ludzie to oszust tylko żeby kasę wyciągnąć a potem nie odbiera telefonu ostrzegam nie dajcie się nabić w butelkę jak ja bo ani okien ani kasy nie będzie !!!

@Marek

nie zgadzam się pan od samego początku jest nieuczciwy wklejam wiadomość otrzymaną od niego , niby to go oszukali to niby czemu nadal z nimi współpracuje !!!! Tak, to prawda ale ja naprawde zostalem oszukany a dlugi place wiec i to splace. To juz drugi raz jak mnie oszukali i w obu przypadkach stracilem bardzo duzo pieniedzy. Zwroce wszystko klientom. Mam nadzieje ze z Pania nie bedzie tego problemu. Powiedzieli mi ze w Poniedzialek lub Wtorek dostarcza okna do Pani. Jesli nie to i Pani pieniadze zwroce. Przepraszam za to co sie dzieje, nigdy nie wiemy co nas czeka jutro. Dalem sie oszukac i teraz place za to. Z powazaniem Mariusz Tobolski

@gosc

Dokładnie jest oszustem wyludzil kasę gruba i cisza

@Malgorzata

Jaki kontakt się pytam......czy ja już śnię ....co wy za bzdury wypisujecie.....kim wy jesteście? Nie mam żadnego kontaktu jak dostał kasę.....nie odbiera telefonu.....nie reaguje na emaile Bzdury wypisujecie Tu są dorośli ludzie? Sprawa dla PROKURATORA I KONIEC

@Kicia

panie Kris jeżeli mogę to proszę o kontakt przez facebooka na profil Kasia Młoda ( zdjęcie z kwiatami -róże )zbieramy oszukanych przez Mariusza Tobolskiego jest nas już dwie może i pan też dołączy

@Marek

Gościu podstawiony spadaj stad bo jesteś w zmowie z Mariuszem T.

@Kasia

jest już nas 3 oszukanych i mamy ze sobą kontakt, panie Kris ponawiam jeszcze raz zapytanie może pan dołączy do nas

EWCIA
@Marek

Ja nie mialam zadnych problemow z ta firma Pan odpisywal na wszystkie meile i udzielal dobrych porad Cena uczciwa . Okna dojechaly na czas. Jestem zadowolona z jakosci jak i z ceny.

@EWCIA

pani Ewciu to może kontakt telefoniczny ze mną to podyskutujemy na ten temat , bo jest nas już 6 oszukanych !!!! a tak naprawdę to my już wiemy ze to pan panie T. dodaje sobie te pozytywne wpisy , oj nie ładnie !!!

@Kasia

Pani Kasiu mógłbym prosić o kontakt do Pani.?

Bleach

Witam. Mnie także oszukałna oknach. Po wpłacie pieniędzy ciężko było się skontaktować. Jak zapytałem się tego oszusta czy mam zacząć martwić się tym co jest na google w opiniach nigdy więcej nie odezwał się. Proszę pisać na kergulen@gmail.com

Co wiecie o firmie Blue Windows Mariusz Tobolski w miejscowości Kołobrzeg? Nadal oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Nie wlasciwa ocena i wypowiedz tego Pana - Firma jest uczciwa i placi jak trzeba. To ten klient wprowadza w blad na podstawie wlasnych pomylek.

Krzysztof

Swietna Firma, super okna, dobry doradca i dostawca. co tu wiecej dodac , aaa, i cena jest rewelacyjna. Za dostawe nic nie biora.

Robert

Firma jest ok , maja problemy z fabryka i transportem bo zostali oszukani, ja tez czekalem na okna i nie dojechaly ale zwrocili mi wszystko . Oni poniesli ogromne straty - zamowili okna w jakiejs firmie nie istniejacej. dali sie nabrac . Mimo problemow, staraja sie splacac dlogi u klientow. Ja mialem cierpliwosc i doczekalem sie zwrotu calosci - trwalo to dwa tygodnie ale oddali.

Pawel
@Robert

Zgadza sie, ze mna bylo to samo - oddali i przeprosili za klopoty - zwrocili nawet za wydatki jakie ponioslem przez opoznienie.

@Marek

Właśnie gościu dam Ci przykład jaki to jest uczciwy (usunięte przez administratora) Otóż mnie też oszukał na oknach......jak dostał kasę to już nie reaguje na emalie czy też tel. Ale dam se z Nim radę......Tak się złożyło że mam w rodzinie Policję.....damy radę.......będzie jeszcze błagał o wybaczenie.......nie podaruje oszustowi

@Krzysztof

taaak bardzo świetna hhahahahah zwykły oszust po wpłacie kasy pan ma wyłączony telefon a potem to i na mejle nie odpowiada ludzie ludziska nie dajcie się mu oszukać bo robi wrażenie bardzo miłego ale to tylko zagrywka do wyłudzenia kasy będę pisała aby ostrzec jak najwięcej osób

KASIA

Administrator pyta co wiemy o tej firmie , a wiemy już trochę ; 1) właściciel to oszust wyłudza kasę a okien nie ma 2) pozytywne komentarze dodaje sobie sam 3)jak już otrzyma zapłatę faktury proform to nie ma z nim kontaktu ani przez telefon ani emeilem 4) pod wskazanym adresem nie ma żadnej firmy ,są apartamentowce dla wczasowiczów na wynajem 5)mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy dodanych przez oszukanych przyjmuje nadal zamówienia od innych 6)wychodzi na to że właściciel tej firmy nie ma sumienia i zapewne śpi spokojnie po nocach ( ale może to się zmieni niedługo) 7)na policji nie zapomnijcie dodać że ten pan od samego początku miał na celu oszukanie was , mi o tym napisał mi wprost 8)zauważyliście te pozytywne komentarze pojawiły się po tym jak już ludzie zaczęli się orientować że zostali oszukani , no i pojawiły się akurat prawie jednego dnia ( cwaniaczek ) ludzie proszę zgłaszajcie się do mnie na facebooku profil KASIA MŁODA - zdjęcie z kwiatami -róże ,wymienimy się telefonami i wiadomościami na temat tego pana, no i co tam w waszym postępowaniu wyszło

Kicia

Wszystkich oszukanych prosimy o kontakt na fb z (usunięte przez administratora) zdjęcie z kwaiatmi profilowe Jest nas więcej oszukanych!

Kicia

Uprzedzam. Wszystkich tutaj, że te pozytywne komentarze ten (usunięte przez administratora) wpisuje sam! Ludzie on nas okradł! I nie tylko nas! Zalozcie sobie nowego meila i poproście o ofertę okna po 10 min będzie kontakt meilowy Ja się podszylam pod innego meila odrazu kontakt zadzwonił do mnie nie wiedząc że ja to ja, że wyludzil kasę i pytam się gdzie okna gdzie kasa po czym wyłącza tel! Zgłosiłam w kryminalnej sprawę szukają go! Oczywiście adres w Kolobrzegu fałszywy! Był tam mój chłopak z bratem spr adres to jest pensjonat dla wczasowiczów! A pod nr podanym do faktur nikt nie mieszka już 3 miesiące! Hallo ludzie nie dajcie się na oszustwo Jeśli ktoś chce kontakt ze mną proszę pod www.sylwson2@wp.pl to jest taki mój fałszywy adres dla tego złodzieja! Wiem że przeczyta ten post ale już wie że ja to ja! W Kołobrzegu powiedziano mojemu bratu że już ma wiecej wyludzen na koncie że jest poszukiwany a firma Blu Windows jest fałszywa nie istnieje!

Kicia

Witam czy ma ktoś kontakt na tego Pana adres pod którym znajdziemy go? Wyludzil od nas porządne pieniądze za okna a okien niema Przysyla meile z kłamstwa i nie odbiera tel szukam go jak skontaktować się gdzie go znaleźć

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Windows Mariusz Tobolski - Kołobrzeg

Blue Windows Mariusz Tobolski
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Aleksandra Fredry 9d lok. 54
    78-100 Kołobrzeg