Opinie o Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi w Łuków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi w Łuków

Amanda Nowy wpis
Inne

Piszecie "panowie", więc ktoś tam jest zatrudniony, a ktoś, kto jest może przynajmniej powiedzieć, jak się pracuje pod względem finansowym, można liczyć na coś więcej niż najniższa krajowa? Tata teraz planuje zmienić pracę i pomagam mu z lokalnymi firmami.

Farmazon Nowy wpis
Inne

Zapraszam ekspertów do tego komisu, za reke pojde z kims, kto mi pokaze tych pijaczkow ???? przez kilkanascie lat raczej ze zbierania puszek nie zyja, ludzie zawistni (usunięte przez administratora) i bedą (usunięte przez administratora) hahaha

Aneta Nowy wpis
Inne

Hm, to tylko ojciec z synem pracują? Nie ma żadnych sprzedawców na etacie do obsługi klientów?

Klient Nowy wpis
Inne

Dla mnie wszytko w porządku,starszy pan widać że trochę porywczy. Ale transakcja przebiegła pomyśli

 Rozmowa kwalifikacyjna
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik Produkcji,
Środa Śląska
VIBRACOUSTIC POLSKA Sp. z o.o.
(273 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Tokarz CNC
Kluczbork
Polmecanic Group Sp. z o.o.
(31 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Obserwator
Inne

Kiedyś szwagier kupował samochód i było wszytko w porządku,ale mieszkam w bloku skąd dobrze widać co się dzieje. Rzeczywiście komis często przypomina spelune,często otwary do późnych godzin,mężczyźni pijani chodzący i głośno zachowywujacy się,załatwiający potrzeby pod płotem a nawet na środku terenu.

Jwona
Inne

Ciężka sprawa i rozczarowanie młody Pań kultura i rzeczowe podejście do pracy,starszy pan raczej robił z siebie idiotę chciał być tak miły że aż przesadzał.Raczej bym wzięła to za podryw niekontrolowany,tylko człowieka nie zdaje chyba sobie sprawy że swojego wyglądu że już 35 łatka nie spojrzy na niego no chyba że z litości i chęci bycia miłą lub z ewentualnymi pobutkami finansowymi .Samochód niby kupiłam jestem z niego zadowolona,ale napewno nie z obsługi. Jak wcześniej klient napisał trzeba iść na emeryturę a młodym dać się rozwijać.I wtedy będzie czas na podryw starszych Pań w swoim wieku. .

Klient
Inne

Wstawiłem samochód na sprzedaż,gdy zadzwoniłem czy został sprzedany usłyszałem że nie.Więc postanowiłem wieczorem tam podejść i sprawdzić, samochodu nie było.Postanowiłem jeszcze zadzwonić z innego telefonu,usłyszałem że sprzedany. Gdy na drugi dzień zaszedłem właściciel powiedział że nie ma przy sobie pieniędzy i tak trwało prawie 2 miesiące nim odzyskałem gotówkę

Seba
Inne

Autokomis przypomina raczej bar wchodząc do środka siedziało 2 pijaczków i właściciel też pod wpływem alkoholu,pytając się o samochód właściciel odpowiedział a idź pan sobie i wybieraj.Wyszedłem,ale do konkurencji. Więcej tam nue zajdę

Mateusz
Inne

Wszytko w porządku,Panowie mili i konktretni .

Jan
Inne
 Pytanie

Zadowolenie żadne , wchodząc na plac dwóch panów siedziało popijało wódeczkę.Pan właściciel ten starszy sprawiał wrażenie że chyba też był pod wpływem alkoholu, ten młodszy sprawiał konkretnego człowieka na tym miejscu, ale jak dało się zauważyć nie miał bardzo dużo do powiedzenia.Co niejedni powini przejść na emeryturę i dać pole do popisu młodszym.Jak się zakończyła sytuacja? Poszedłem do konkurencji kilometr dalej i tam kupiłem.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi - Łuków

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi
1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Piłsudskiego 49
    21-400 Łuków
  • NIP: 8251146805 REGON: 060026607
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Piotr Łukasik Auto Komis-Kombi
Przejdź do nowych opinii