Opinie o Protechnika Łuków Sp. z o.o. w Łuków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Protechnika Łuków Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Protechnika Łuków Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Protechnika Łuków Sp. z o.o. w Łuków

Magdalena

Jaka to firma wystarczy poczytać opinie byłych pracowników. Nigdy nie pracowałam w tak toksycznym miejscu. Jedyne słowo, które określa warunki zatrudnienia to rotacja, rotacja, rotacja i rotacja. Ciągle zmieniające się osoby... Trzy miesiące , sześć miesięcy i następni. Nikt się nie nadaje. Działy podlegające pod panią prezes liczą sobie już w setkach osób, które tu pracowały i "nikt się nie nadawał". Szkoda czasu i zdrowia ma to miejsce. Pracownicy ze stażem dłuższym niż rok to prawie herosi ????. To tylko tyle, albo aż tyle...

PRACOWNIK

Super firma, liczy sie człowiek, polecam.

Wasze opinie są raczej pozytywne, więc mam wielką nadzieję, że ktoś mi odpowie. Na stronie firmy wisi ogłoszenie dla doradcy techniczno-handlowego. Napisano w nim, że doświadczenie jest mile widziane. W jaki sposób zostanie wdrożony pracownik bez doświadczenia? Czy zatrudnienie w takiej sytuacji rozpocznie się jakimś szkoleniem? Przez jaki czas można liczyć na wsparcie zespołu?

AAA
@Z doświadczenia

A to na jakie wynagrodzenie można tutaj liczyć? Jesteś w stanie podać widełki? To by mi się jeszcze przydało... Co takiego firma obiecuje, jakie ma wizje, które finalnie w rzeczywistości nie mają miejsca? Myślę nad aplikacją w to miejsce...

Ile trwa okres próbny i po jakim czasie można się spodziewać zatrudnienia na dłużej? Chodzi mi o ofertę Konstruktor Maszyn, którą przeglądam, no i w ogłoszeniu samym to raczej pobieżnie jest napisane. Tylko wspomniane jednym słowem o tym okresie próbnym.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Protechnika Łuków Sp. z o.o.?

Magdalena Nowy wpis

Z doświadczenia

Chciałem tylko zaznaczyć że wszelkie opinie o firmie Protechnika ( pozytywne ) są pisane przez pracowników by przykryć smutną prawdę. Zarobki nie są rewelacyjne, chaos, bałagan brak systemu zarządzania kto bardziej wchodzi w cztery poważania szefostwu ma większe przywileje. Brak współpracy, kopanie pod sobą dołków brak możliwości awansu. Szkolenia na poziomie minimum jeżeli takie się zdarza. Cały czas ma miejsce rotacja pracowników czy to na produkcji czy w biurze. Brak możliwości rozwoju. Jeśli ktokolwiek szuka pracy " przejściówki" żeby mieć dochód jakikolwiek szukając pracy normalnej i rozwojowej to Protechnika na chwilę się nadaje. Szkoda czasu. Wstyd wpisywać później w CV, ta firma w branży nie ma za dobrej opinii firma, jak i osoby tam pracujące i szkoda być kojarzonym z takim miejscem.

Alicja
@Z doświadczenia

Jeśli takie się zdarza?! Czyli doradca techniczno-handlowy bez doświadczenia pracuje bez szkolenia? Oczywiście to dobrze, że dzielisz się opinią, ale tu chodziło o to, co z nowo przyjętym pracownikiem. Celowo zmieniłeś temat, czy co?

Z doświadczenia
@Alicja

Droga Alicjo chyba w jasny sposób opisalem warunki panujące także śmiało można stwierdzić że dotyczy to osoby z doświadczeniem lub bez , ale każdej nowo przyjętej. Zawzięta walka o stołki ponieważ w okolicy nie mają innego zakładu pracy także za wszelką cenę chcą się tam utrzymać nawet za marny zarobek ale " tylko żeby robota była " , brak szkolenia produktowego, kopanie pod sobą dołków, celowe wprowadzania pracownika w błędne informacje. Czego jeszcze trzeba? Nikt tam nad Tobą nie będzie stał i czekał aż się rozwiniesz bo ludzie którzy tam pracują robią wszystko by uczynić z siebie osoby niezastąpione nie ma gry zespołowej nie ma chęci stworzenia zgranego zespołu , a jeśli takie coś ma miejsce pod względem biznesowym pokazuje doskonale jaki jest system zarządzania - do (usunięte przez administratora) Mało wykwalifikowana kadra co idzie za tym że ciężko się pracuje w takim miejscu. Druga sprawa każdy kto odchodzi wkoncu od tego chaosu i bałaganu to jest określane mianem że to on nic nie potrafił że to on jest człowiekiem słabym i słabym pracownikiem. Nie ma mowy o tym że nie ma odpowiednich warunków pracy. Nie widzą w sobie błędów tylko w ludziach. Można dyskutować godzinami na ten temat fakt jest taki i to jest chyba wystarczające potwierdzenie - ciągła rotacja pracowników , przychodzą popracują 3 miesiące bądź chwilę dłużej i znikają. Obiecanki, wizję bez pokrycia. Szkoda czasu. W innych firmach ludzie pracują latami a firma dba o to by nie było rotacji by dbać o pracowników bo to oni są wizytówką firmy. Nie tutaj.

AAA Nowy wpis
@Z doświadczenia

bardzo szczegółowo przperowadzona roamowa kwalifikacyjna ale jednoczeście bardzo pozytywna i na wysokim poziomie

Czy zawsze rozmowy kwalifikacyjne tak wyglądają?

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko operatora CNC. Czytam, że oprócz podstawowego wynagrodzenia można liczyć na premię uznaniową. Za co się ją dostaje? Są jakieś konkretne wytyczne, które trzeba spełnić? Firma wspomina w ogłoszeniu, że pensja jest ponad przeciętna. Można w takim razie prosić o widełki? Jeśli to nie tajemnica... Dajcie znać na ten temat, bo myślę nad aplikacją w to miejsce.

PRACOWNIK

Super firma, liczy sie człowiek, polecam.

Jakie warunki pracy są w Protechnika Łuków Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Inspektor BHP?

Super firma, abyśmy jak najdłużej mogli pracować bo dzisiaj łatwo i dla nas i dla pracodawców nie jest. Wyrazy wielkiego szacunku należą się.

@Pracownik dlaczego wstydzisz się podpisać z imienia i nazwiska pod tak pięknymi postami?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w Protechnika Łuków Sp. z o.o.?

Pracuję w firmie Protechnika od kilku lat. Praca jest bardzo ciekawa, można się dużo nauczyć. Pracownicy są szanowani, zarobki jak na Łuków dość wysokie. Polecam

KTOŚ

Firma jakich mało dzisiaj, swietni ludzie, współpracownicy, uważam, że wręcz wybrani z wybranych, ludzie, którzy chcą budować i pracować. Zespół ludzi na bardzo wysokim poziomie. Pracuję i wiem po co i za co. Z takimi ludźmi warto. Pozdrawiam całą kadrę z kierownictwem na czele.

W imieniu pracowników chcemy podziękować kierownictwu za uroczystą wigilię oraz paczki jakie otrzymaliśmy dla naszych dzieci. Był to rok trudny dla Was jako kierujących ale i dla nas. Wszyscy daliśmy radę. Mamy nadzieję, że nowy rok przyniesie nam więcej spokoju, czego Wam jako dowodzącym życzę a także nam pracownikom. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok całej załodze.

Elżbieta

@pracownik, bardzo ładne podziękowania, kierownictwo na pewno to doceni. Wspomniałeś, że to był bardzo trudny rok - możesz przybliżyć problemy jakie Was spotkały?

PRACOWNIK

Pracuję w firmie i muszę napisać kilka zdań aby Ci, którzy zechcą mieli jakieś pojęcie o firmie. Ja mam wrażenie, że te wpisy to często reakcją na nudę, sposób na zdobycie swojej pozycji, pokazanie swojej siły, odreagowaniem swoich niepowodzeń, przejawem zazdrości. Wypłaty na czas, jak umówione tak jest, praca dla tych co chcą pracować i coś dać od siebie, jest super, a ja pracuję tutaj już kilka ładnych lat. Pozdrawiam wszystkich, którzy są tego samego zdania. Pracowałem w innych firmach i tego nie miałem. Wielki szacunek za taką firmę w naszym regionie.

Chcę w tym miejscu podzielić się opinią o tej firmie i jednocześnie podziękować za wsparcie i zaufanie jakie dostełem. Jestem pracownikiem od kilku miesięcy, ale wiem, że podjąłem dobrą decyzje zatrudniając się tutaj. Rozwój widać i wiem, że nie zostanę bez pracy. Jest kilka rzeczy, które wymagają poprawy, jak wszędzie. Lubię tu pracować. Są ludzie, którzy angażują się ale i są "obiboki", łatwiej jest pracować z tymi pierwszymi, no ale ja nie mam na to wpływu. Mam nadzieję, że powstanie zespół ludzi, którzy chcą a praca ta będzie wtedy dla każdego "chcącego" satysfakcją.

Szaman

Rafalek ile szef dał za ten wpis coś extra czy pisała to Anusia ?

Mieczysław
@Szaman

Czemu uważasz że opinia jest opłacana? To już nie można pochwalić firmy jak jest ok? Też tu pracujesz? Powiesz jaką dają kasę, bo może tez bym się zatrudnił ;)

znajom
@Szaman

poszukuję kontaktu z serwisantem brykieciarek produkowanych przez PROTECHNIKE - KONTAKT 605787861.Czekam na telefon,

@znajom

to było w związku z jakimś problemem z firmą czy kwestia prywatna? bo jak to pierwsze to ciekawa jestem czy udało się to rozwiązać? jak firma zareagowała o ile faktycznie coś się stało?

Hank

Jak wygląda praca w dziale handlowym? Jaka tam panuje atmosfera?

Legia

Wyplata na czas tylko nie wiadomo co z nią zrobic 16.4 na godz. Netto z premią za sierpien dostałem 2400 z premią 30 procentową ....???????????? powodzenia dla tych co tam pracują .. Kierownicy obiecują a po 3 mc sie zwalniają jednym słowem jedna wielka Poraszka i strata czasu a co do nadgodzin naliczene z najniższej krajowej 14.40

Hanna
@Legia

Na jakim stanowisku masz taką pensję jesli mozna wiedzieć?

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Protechnika Łuków Sp. z o.o. jako Inspektor BHP? Jakie macie wrażenia?

Że jak ?

Bhp co to jest bhp, tam jest tylko gadanie o bhp i tylko to. Kiedyś był jakiś kiero który chciał coś zrobić ale zostawił to coś i poszedł dalej.

@Że jak ?

Jak to, a ile wypadków do tej pory się tutaj przytrafiło w związku z tym samym gadaniem tylko o tym? I gdzie on poszedł, odszedł?

@Ilona

Z tego co mówiło sie przy robocie to był jakiś poważny wypadek a ten kiero poszedł chyba na swoje ale do końca nie jestem pewny. Podobno TP i ten nasz na dole dawali mu czadu, było widać że chce zmienić na lepsze robotę widać zobaczył co i jak i .... Tam każdy swoje tematy załatwiał a najlepszy był ten na dole mały niby szefu, brygadzista choć i TP był dobry. Był jeszcze taki wysoki chyba nad wszystkimi ale z tego co mówili nic nie wiedział co się dzieje a gadali że TP robił go w ... co chwile. Najlepszy był Skorp...n robił, biegał i tak go poniewierali ale i on z tego co mówili już nie robi

@Że jak ?

A to aż tylu ich tu było. To faktycznie warunki dla nich nieciekawe tu kiedyś były jak tamtego nawet podobno poniewierali. :/ Do teraz w sumie nie wiesz jak to aktualnie się u nich układa ze stabilnością w kierownictwie i warunkami? Pewnie niezmiennie?

Lol
@Że jak ?

Tak TP to me... Skorpion starał się, ale dał sobie spokój. Późno zrozumiał.

@Ilona

Jaka stabilność, tam co chwilę jakieś jazdy są, papierami rzucają, szkoda czasu

Lidia
@Że jak ?

Jak to papierami? Co masz na myśli? Chyba jakaś podstawa musi być ku temu czy powód

@Lidia

1. Atmosfera. 2. Finanse. 3. Bałagan. 4. Brak szacunku. 5. Inne tj. podejście zarządzających

Elżbieta
@Że jak ?

Finanse? To ile firma proponuje?

Czy firma Protechnika Łuków Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Byly

Nie finansują szkoleń

@Byly

Dzień dobry, nie finansowaliśmy, ale to się zmieniło. Obecnie organizujemy szkolenia dla pracowników z wózków widłowych, Podestów ruchomych i suwnic. Zapraszamy

@Byly

Finansują szkolenia w 100 %.

Tao
@Byly

Finansują szkolenia nawet w 100%, sam brałem udział.

Finansują szkolenia.

@Tao

A kiedy w pierwszym z nich brałeś udział? Bo może akurat jak on pracował to czegoś takiego nie było? No chyba, że gość zmyśla

Lol
@Protechnika Łuków Sp. z o.o.

Szkolenia z podestów i wózków widłowych to nie przywilej ale chyba obowiązek pracodawcy jeżeli takie w firmie są używane.

Kamil
@Lol

Te szkolenie odbywa się pierwszego dnia pracy?

Już po.

Chaos, bałagan, (usunięte przez administratora) zawody w sikaniu na czas i obiecanki. Do protechniki przeszedłem z innej firmy o profilu technicznym. Na początku wydawało mi się że będzie lepiej. Niestety pożałowałem tej decyzji i podziękowałem. Pozdrowienia dla dyrektora T.P. (bez poważania). Szczęścia i zdrowia na umyśle życzę. Omijać.

Zdrojewski
@Już po.

Fakt TP wybitna (usunięte przez administratora) ale rafalek dyrektorek już zrezygnował niemotą poznała się na niemocie za chwile Grzesio odejdzie i pozostanie pustka

Co wchodzi w socjal Protechnika Łuków Sp. z o.o.?

Jajko

W socjal wchodzi wypłata oficjalnie najnizsza krajowa a reszta pod stołem. Brak premier i socjalu.

@Jajko

bo to nieprawda

Ilona

Które z tego co napisał jest nieprawdą? To jak w końcu jest? Skoro wiesz jak jest naprawdę to czemu nic nie napiszesz w tym temacie tylko piszesz ogólnikowo? Przecież im więcej ludzi się dowie tym lepiej?

Pracuję ju z kilka lat w tej firmie, dziękuję za możliwości, pewność jutra i wypłatę na czas. Pracowałem wcześniej w dwóch firmach i wiem jak to jest gdy nie wiadomo kiedy za przepracowany miesiąc dostanę jakąś wypłatę. Wielki szacunek, pozdrawiam cały zespół, który tworzy tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Protechnika Łuków Sp. z o.o. - Łuków

• Jak się pracuje w Protechnika Łuków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Protechnika Łuków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Protechnika Łuków Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Protechnika Łuków Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Protechnika Łuków Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Protechnika Łuków Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.

Protechnika Łuków Sp. z o.o.