Opinie o Gron-Tour Kamil Kruk w Werbkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gron-Tour Kamil Kruk. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gron-Tour Kamil Kruk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gron-Tour Kamil Kruk w Werbkowice

nigdy wiecej tego przewożnika

Dziadostwo i najgorsza firma przewozowa mieli mnie zawieśc na miejsce ,wszystko bylo umowione przez telefon z punktu a do b pod podany adres a wystawili mnie 100km od domu bo kierowca nie mial po drodze i jechal za duzo godzin , nigdy wiecej tego syfu pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem , musialem dalej wracac pociagiem takiej porazki to ja jeszcze nie mialem , sprawe zglaszam do rzecznika praw konsumenta , oby ta pseudo firma padla jak najszybciej, nie dajcie sie ludzie zrobic w balona

Waldek
@nigdy wiecej tego przewożnika

Ja jechałem z typem tym busem który został wyrzucony na obwodnicy dużego miasta a kierowca jak wrócił do busa spowrotem to bluzgał na niego. Chora akcja, zero szacunku do ludzi a innemu kolesiowi proponował, że zapłaci mu kasę jak wysiądzie sto kilometrów od chaty xd

Czy to prawda, że firma zawiesiła działalność? Jeśli tak, to czy to zawieszenie tymczasowe, czy na stałe? Zna ktoś jakieś szczegóły?

@Marek

Czy nowy właściciel próbuje coś zmienić w działalności firmy, żeby poprawić jej sytuację? Mam na myśli np. inwestycje w sprzęt albo w zatrudnienie nowych ludzi? A może raczej szuka oszczędności i np. zwalnia albo tnie kursy? Zastanawiam się, czy się zgłosić na kierowcę, wie ktoś może o jakichś planowanych rekrutacjach w tym roku?

Tatjana Nowy wpis

Nie polecam tej firmy.Jechałam z Polski do Niemiec. Przy wysiadaniu się okazało, ze niema jednej walizki.Nie dostarczono mi zagubionej walizki.Ze strony kietownictwa Gron Tour klamliwe obiecanki o dostarczeniu zagubionej walizki.

Zbyniu Nowy wpis

Sądząc po wpisach o odwołanych kursach, można przypuszczać, że w firmie brakuje ostatnio kierowców do obsługi zleceń. Ktoś słyszał o jakichś wakatach? Ewentualnie może jakiś były lub aktualny pracownik mógłby opisać sytuację z autopsji?

W rejestrach nie ma info o zawieszeniu, więc zakładam, że jednak praca jakaś jest możliwa teraz. Kierowców przyjmują obecnie, albo są takie plany, aby poszerzać kadrę? Interesowałyby mnie głównie trasy do Niemiec, ale nie wiem czy można się umówić żeby były one stałe. W jakim trybie pracujecie i za jaką stawkę?

Dno dno i jeszcze więcej mułu oni sobie nie zdają sprawy o prowadzeniu firmy walą jawnie w (usunięte przez administratora) z ludźmi wysyłają jakieś przerobione Screenshot mowia ze beda po kilku godzinach dzwonienia (usunięte przez administratora) ze nie mozliwe ze dzwoni do kierowcy i zero odzewu i myśli że ktoś uwierzy, pusty gość jak stodoła na wiosnę ja się dziwie ze jeszcze nikt im sprawy nie założył , współczuję wszystkim ludziom którzy są pokrzywdzeni przez pseudo firmę i mam nadzieję że ona zniknie z planszy ja na szczęście nie skorzystałam z ich usług ale chętnie mogę przesłać rozmowy z automatyczniej nagrywarki

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Gron-Tour Kamil Kruk.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Oooo jak aktywni sa tu klienci firmy. A przecież tu powinni raczej pisać pracownicy, co nie. Szukałam w sieci ogłoszeń i nie trafiłam na nic, żadnej oferty np. dla kierowcy. Ale gdzieś mi mignęła info, że firma jest w zawieszeniu. Wiecie, czy to prawda? Bo nie mogłam tego nigdzie zweryfikować w spisie firmy. Ktoś wie, czy jest sens wysyłania cv i szukania dalej pracy u nich? Pytam dla taty.

ALOJ

Ludzie nie zamawiajcie tego busa ma same negatywne opinie poczytajcie sobie ja zamawiałam busa 2 tygodnie przed wyjazdem z Niemiec do Polski dzień przed sama zadzwoniłam żeby potwierdzić rezerwację oczywiście wszystko było aktualne kierowca miał zadzwonić nikt nie dzwonil żaden bus po mnie nie przyjechał musiałam zamówić innego busa żeby wrócić do Polski chamstwo chamstwo chamstwo ludzie powinni czytać właśnie opinie i żeby ta firma padła żeby nikt od nich nie zamawiał busa jak można tak postępować z ludźmi że oni w ogóle jeszcze istnieją na tyle złych opinii niech splajtują jeden wielki (usunięte przez administratora) bałagan jaja sobie robią z ludzi ludzie nie zamawiajcie tego busa

WKURWIONY KLIENT

Totalny brak szacunku dla osoby zamawiającej transport. Umówiłam telefonicznie wyjazd na 28.01.24r. tydzień wcześniej dzwonili do mnie, że kierowca będzie następnego dnia (21.01.24r.) w godzinach porannych, ponieważ źle zanotowali sobie datę mojego wyjazdu. Dzisiaj w dzień wyjazdu kierowca miał być około godziny 9.00 wybija godzina 10 nikt nie dzwonił ani żaden bus się nie pojawił, więc zadzwoniłam do firmy po czym okazuje się, że niby mój transport nie był zarezerwowany po tym jak otrzymałam wiadomość że dwukrotnie że zajęli mi miejsce. Po czym zostałam oznajmiona że kierowca ma się ze mną kontaktować i takie tam do teraz nie było żadnego odezwu. ŻENUJĄCE NIE POLECAM

Nadawca

Unikać tej "firmy" umawiają się na odbiór paczki raptem dostajesz informacje po upominaniu się o kontakt z kierowca że szef zmienił trasę pieniądze które wysłałem na paczkę nie zostały zwrócone! 5 razy przekładany termin " jutro szef wyślę " dziś dostaliśmy jutro odeślemy.. zwykle (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) . Myślę nad osobistymi odwiedzinami szefa (usunięte przez administratora)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Gron-Tour Kamil Kruk?

A jak nazywa się ten nowy właściciel? I czy nazwa firmy po zmianie właściciela też się zmieniła, czy został przy starej? Bo jakoś trudno sobie wyobrazić, żeby przykładowy Jan Kowalski firmował swoją twarzą firmę o nazwie Gron-Tur Kamil Kruk.

Czy w Gron-Tour Kamil Kruk są szkolenia zewnętrzne?

Firma dalej działa ale jest nowy właściciel. Jak widać niewiele to pomogło a patrząc na ostatnie komentarze to jest chyba jeszcze gorzej!

@Marek

To skąd to info o zawieszeniu skoro dalej działają? Z jakiego powodu w ogóle była zmiana właściciela? Może ktoś powie konkrety na temat nowego właściciela, bierze on osobiście udział w rekrutacji nowych osób?

Justyna

Najgorsza firma przewozowa!!!!!!!!!!!! Najpierw rzekomo bus się zepsuł a na drugi dzień jak mąż miał wyjeżdżać to kierowca nie mógł się dodzwonić, żadnego połączenia nie było!!!!!!!! Żal żal żal,chodzby miałbyć to ostatni bus to nie polecam!!!!!!(usunięte przez administratora)

Wiki

A teraz słuchajcie... Firma Gron-Tour - to jest największa porażka wsród polskich firm przewozowych, a może i nie tylko wsród polskich. Ktoś mi może odpowiedzieć na pytania JAK : 1. można przyjąć rezerwację i gdy człowiek ma jechać do innego kraju bo ma tam wszystko ustalone/siedzi w nocy przy dworcu/śpieszy się lub PO PROSTU MA ŚWIADOMOŚĆ ŻE SKORO PRZEJAZD ZOSTAŁ ZAREZERWOWANY TO ZOSTANIE PASAŻER ODEBRANY i po prostu po niego nie przyjechać? o tak po prostu zebrać rezerwację i później sortować, kto będzie odebrany, a kto nie? 2. JAK można nie poinformować że kierowcy nie będzie, skoro się wie, że go nie będzie 3. JAK można mianować się firmą przewozową, która swoje usługi świadczy kiedy się chce, albo się nie świadczy wcale? 4. JAK można być takimi (usunięte przez administratora) żeby się deklarować na przejazd, za który się płaci pieniądze, brać na siebie odpowiedzialność za ten przejazd i tak zdradzać zaufanie nowych klientów, zostawiając ich bez kontaktu, zdanych na samych siebie, często po nocach? Ja się zadaje pytaniem, PO CO ta firma istnieje i działa , skoro pracownicy nie robią tego tak jak się należy. Gdzie tu sumienność? Gdzie należyte świadczenie wymienionych w ofercie usług? Zejdzie z rynku i przestańcie krzywdzić ludzi warunkami współpracy , jakie oferujecie w rzeczywistości.

Źle potraktywany

TRAGEDIA WYSADZILI MNIE O 18.25 NA PRZYSTNKU KAZALI CZEKAĆ DO 12 W NOCY NA INNEGO BUSA SAMEMU 20 KM OD GRANICY GDZIE BYŁO CIEMNO ZIMNO LAŁ DESZCZ TO TRAGEDIA JAKAŚ JEST ... DO PANI KTÓREJ DZWONIKEM MIAŁA SIE DOWIEDZIEĆ DLA CZEGO TAK JEST BO STWIERDZIŁA ZE TO NIE MOŻLIWE ODDZWONIĆ NIE ODDZEONIŁA A MIAŁA I NIE ODEBRAŁA JUZ WIECEJ TELEFONU PO 10 RAZACH DZWONIENIA NA DARMO ODPUŚCIŁEM BO NIE MIAŁO TO SENSU ... SPRZEDAŁA MNIE INNEJ FIRMIE!!!.TEGO SIE DOWIEDZIAŁEM OD DRUGIEGO KIEROWCY NASZCZĘŚCIE OD PIERWSZEGO KIEROWCY DOSTAŁEM NUMER DO OSOBY CO MA MNIE ZABRAC Z INNEJ FIRMY FAJNY PAN DAŁ SLOWO ZE PRZYJEDZIE I TAK BYŁO TYLKO CO PO TYM JAK TYKE GIFZIN SIEDZĄC NA PRZYSTSNKU MARZNAĆ I BAĆ SIE CZY ZADEN PIJANY NIE ZACZEPI A SZLO BARDZO DUZYCH TAKICH ... TRAGEDIA SIEDZIALEM 600 KM OD DOMU NA TORBIE W DESZCZ I CO TU ROBIĆ... TRAGEDIA JESLI KTOŚ JEDZIE TĄ FIRMA TO WSPULCZUJE PRZEJAZDU ODRADZAM KAZDEMU !! TYLKO NIE TA FIRMA I TA BEZWSTYDNA BABA KTURA LICZY BY TYLKO ZAROBIC NIE INTERESUJĄC SIE TYM ZE KTOŚ CZEKA TYLE GODZIN W DESZCZU NA WALIZCE I W JEDNEJ MOKREJ BLUZIE :(

nigdy wiecej tego przewożnika

Marzena
@nigdy wiecej tego przewożnika

A mogę wiedzieć czy rozmowa telefoniczna odbywała się z właścicielem firmy czy może z jakimś przydzielonym pracownikiem do kontaktu z klientem?

Waldek

Ina

Nie chce pamiętać tego przejazdu. W busie pelne przyzwolenie na chlanie i (usunięte przez administratora), po czym jeden imprezowicz odgrażał się ze ma nóż i wszystkich pozażyna. Kierowca nie wezwał policji , jak sie okazało chlopak był kolegą kolejnego kierowcy po przesiadce i pojachal z nami dalej ładujac dalej wódę z gwinta. Prawdopodobnie chodziło o kradzież. I typ i kierowca mieli coś na sumieniu (przed wyjazdem upychali jakieś drzewka po kątach auta). Później pół urlopu telefony z policji.

Nadia
@Ina

A może wiesz jakie konsekwencje poniósł kierowca? Widzę, że firma jest w zawieszeniu i zastanawiam się czy to może być z tego powodu.

Ronatio

Tragiczna firma przewozowa Busy zdezelowane Kierowcy jak i wlasciciel patusy Nigdy wiecej

Kierowca
@Ronatio

Powiedział co wiedział lol

masakra i smród

Na stronie ładne busy itd a w realu tragedia male stare smierdzace auta , kierowca cham i (usunięte przez administratora) nazywaja go czarnuch czy jak tam ( pseudo pasuje do tego (usunięte przez administratora)i Neandertalczyka jak z epoki lodowcowej bo tepak jak nic ) de facto - porażka na skale światową , nawet nie będe sie wypowiadał dalej ale SMRUD i TRAGEDIA zmień człowieku kierowców i auta .

Szef
@masakra i smród

Czarny swój człowiek można z nim konie kraść

Aleksandra
@Szef

Czyli dla kolegów jest inny? w sumie wy macie kiedy jako kierowcy się z ekipą integrować skoro w trasach jesteście? I współpracę z klientami to jak oceniasz tak właściwie?

Aleksandra

Jak tak czytam te opinie klientów to się zaczynam zastanawiać nad tym co na to kierowcy... wam jak tu się tak właściwie pracuje? warunki są aż tak złe jak opisują czy to od perspektywy zależy?

Ostrzegam przed tym pseudo przewoznikiem masakra jakimi złomami smierdzacymi jezdza to jest wrecz nie do pomyslenia . JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) .NIE POLECAM .

Zostaw merytoryczną opinię o Gron-Tour Kamil Kruk - Werbkowice

• Jak się pracuje w Gron-Tour Kamil Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Gron-Tour Kamil Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gron-Tour Kamil Kruk?

Gron-Tour Kamil Kruk
1.6/5 Na podstawie 21 ocen.

Gron-Tour Kamil Kruk