Opinie o M-Meble Przemysław Krawczyk w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie M-Meble Przemysław Krawczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w M-Meble Przemysław Krawczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Meble Przemysław Krawczyk w Stargard Szczeciński

Mabo Nowy wpis

Omijajcie szerokim łukiem, gość chciał wyłudzić kasę, sprawa przekazana do właściwych organów, bezczelny jeszcze straszy.

Mariusz

Ludzie!!! Nie nie bierzcie tego gościa do jakichkolwiek instalacji! Mamy rok 2022, a ten typ w dalszym ciągu okłamuje ludzi. Zamówiłem meble wraz z instalacją z firmy Leroy Merlin Struga. Gość zadzwonił do mnie kilkanaście godzin przed zaplanowaną instalacją i powiedział że już nie pracuje dla Leroya. Później okazało się to nieprawdą, im w Leroy powiedział że jest na kwarantannie. Ze mną umówił się na pełną instalację kuchni, łącznie z hydrauliką i wyburzaniem. Pierwszego dnia zmontował tylko część mebli przysłaniając przyłącza hydro, powiedział że powróci pojutrze. A pojutrze wysłał smsa, na którego prawdę mówiąc czekałem- że już nie przyjdzie. Bardzo długa historia aby tu opisywać, ale nie bierzcie tego fachmanna. Sprawa idzie do sądu.

Zostaw merytoryczną opinię o M-Meble Przemysław Krawczyk - Stargard Szczeciński

M-Meble Przemysław Krawczyk