Opinie o Przemysław Rybarczyk Przynęta Produkcja Garmażerski Mięsno-Rybnej Bar Kurczaczek w Luboń

counter
karmmmaa wraccca Nowy wpis

witam nie moglam przejcs obojetnie od tego tematu a wiec gggoooosia ktora pracowala 17 latttt dla niego wspalanialego pracodawcy ktora ffffirma przez 17 lat fukcjonowala idealnie prosila go o 1 kg sledzi na swieta za kture wchciala zaplacic nie do jechaly bo on mial ja gdzies a osoba kazdy to wie tko to jest cieszko chora na raaaaakkkka tojest szok dla mnie pracowalam tam co mam powiedziec ////////// ale pamietaj karmmmmaaaan wracaaaa

Pomocna?
TakNie

Czekamy na nowe informacje. Napiszcie co nowego słychać w firmie Przemysław Rybarczyk Przynęta Produkcja Garmażerski Mięsno-Rybnej Bar Kurczaczek w mieście Luboń, bo nic jeszcze nie wiadomo.

Pomocna?
TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Rybarczyk Przynęta Produkcja Garmażerski Mięsno-Rybnej Bar Kurczaczek - Luboń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad