Opinie o Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe w Poznań

Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe
1 20 54 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 godzinę.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Pytanie Nowy wpis

Wiecie czy Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Odpowiedź Nowy wpis
@Pytanie

Tak, jak posiadasz swój prywatny telefon i laptop. to możesz pracować tam gdzie chcesz, najlepiej jak najdalej od tej nawiedzonej Pani. Pewnie jesteś kolejnym desperatem,...... hahaha. Ciekawe, co na to mamusia tej osoby i oczywiście koleżanki, bo musi być aprobata środowiska. A jeszcze coś....nie wspomniałeś o finansach, to stały temat.

Tak3Nie
Dygresja Nowy wpis
@Pytanie

A dlaczego zdalnie? Czyżby łóżko było już zajęte, no nie, to takie niesprawiedliwe.... hahahha

Tak3Nie
Aga

Łatwo się oskarża ale czy macie podstawy ku temu? Firma jst ok

Ewa
@Aga

Żenada, Pani reprezentuje poziom klatki schodowej, Mariusz tego doświadczył z jej strony...niczego się nie nauczyła. Tępa dzida.

Tak20Nie
Tomek
Nazwa działu: Handlowy
@Ewa

Jedynie co potrafi to oszukiwać kogoś przez lata, zakłamana i fałszywa osobą.

Tak16Nie
Ela

Może, ktoś ma wiedzę czy włascicielka firmy Joanna Klimarczyk w najbliższym czasie będzie przeprowadzała rekrutację na nowe stanowisko pracy, nie ukrywam, że byłabym zainteresowana i zobowiązana za wszelkie informacje w tym temacie.

Tak9Nie2
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Maciej

Dodatkowym zajęciem pani Joanny jest donoszenie do różnych instytucji państwowych typu Policja, US, KAS, każdy pretekst jest dobry, dziwię się, że jej były pracodawca Firma Taxpol -Doradztwo Podatkowe , której podebrała 3 apteki nie zdecydowała się na podobne kroki w stosunku do niej. Ciekawe czy trafiła na godnego przeciwnika, poprzeczkę ma nisko położoną.

Anna
Nazwa działu: Marketing

(usunięte przez administratora) Na wszystko sobie pozwala i ma jedno wytlumaczenie, chyba nie trudno zgadnąć jakie.

sąsiad
Nazwa działu: Produkcja
@Anna

Pani Joanna wszystkich ocenia według imperatywu, ale sama jest(usunięte przez administratora) we wszystkim co robi i mówi, myślę, że to jej sposób na życie, inaczej nie potrafi, takie geny posiada i takie przekaże swoim dzieciom- chłopaki jej nie zawiodą. Albo (usunięte przez administratora)albo Ona - dwa wzorce.(usunięte przez administratora) A ja powiem tak: każdy mierzy własną miarą.

Tak23Nie
Sławomir

Również miałeś okazję pracować bądź współpracować z firmą Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe? Jeżeli możesz, to opisz, jak w Twoim przypadku wyglądały relacje z właścicielką firmy? Każda opinia może nieco różnić się od siebie, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

Tak17Nie1
@Sławomir

Byłem kiedyś świadkiem jak Joanna K. uderzyła w twarz jednego z pracowników, powodem było jego wejście na zakazana stronę internetową, pomijam fakt częstego przeszukiwania jego rzeczy osobistych, bo to było normą. Ciekawe jak jej były mąż Mariusz, by się zachował w tym przypadku. Pewnie weekendowe wyjścia na dyskotekę Pani Klimarczyk i powrót o 4 nad ranem do domu mieściło się w wzajemnych relacjach, tak samo jak sprowadzanie sobie kolesia pod nieobecność domowników do biura gdzie znajdowało się łóżko. Ciekawe kto w tym czasie zajmował się dziećmi? Kobieta o dwóch twarzach. Życzę powodzenia innym pracownikom.

@Sławomir

Jeszcze jeden aspekt działalności Joanny K., proszę uważać, bo lubi donosić na policję, także jak ktoś coś wie, na temat przekrętów tej osoby odnośnie faktur lub innych nieprawidłowości karno-skarbowych, może również zasięgnąć pomocy KAS lub innych organów.

Adam Słoma
@Szymon

Ciekawe, jak bardzo trzeba być zeszma...ną osobą aby donosić i zrobić komuś na złość, pewnie geny po mamusi. Ciekawe, że jak mamusia robiła przekręty w Hurtowni Budwal z Janeczką a Joanna miała z tego korzyści to nie potrafiła odpowiednio zareagować. Kobieta o dwóch twarzach.

Pawełek
@Sławomir

Niech się wypowie nowy fagas dyskotekowej Pani, wtedy te narracje będą różnorodne. Jest za pasem maj , pora na wypoczynek w SPA. Przecież tak ciężko pracuje .

Justyna

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników?

Tak9Nie
Janusz
@Justyna

Tak , potrzebuje , (usunięte przez administratora) wtedy wpisze się w te klimaty.

Smoszka
@Janusz

Haha, celna odpowiedź.

Paweł
@Justyna

Dla pieniędzy zrobi wszystko, każde świństwo, zresztą o niczym innym nie potrafi rozmawiać. (usunięte przez administratora)

@Justyna

Tak, Pani ma duże potrzeby ...lubi wymieniać na nowy model. Średnio co 5÷6 lat.

Tak37Nie
Klient zadoeolony

Ja jestem klientem trzy lata. Bardzo rzetelne biuro. Mam wrażenie że ktoś chce oczernic Panią Joannę. Polecam.

Tak19Nie2

Darek
@Klient zadoeolony

Mam odmienne zdanie na temat tego biura, jest poniżej wszelkiej krytyki, zwykłe (usunięte przez administratora) A Panią Klimarczyk nie ma co oczerniać, bo to czarny charakter z założenia.

Pałka
@Klient zadoeolony

Tak to prawda, jak byłem jej klientem, to potrafila mnie obsłużyć nawet w sypialni, pod nieobecność partnera i dzieci, było super.

Nazwa działu: Finanse

Biuro jak i sama właścicielka to kompletne dno.

@Ela

Powiem więcej, ta cała intryga to jej bokiem wyszła, karma zawsze wraca. Klimar też miał fajnych kolegów.

Zuza

Zastanawiam się czy warto aplikować. Trochę mnie zaniepokoiły wpisy

Tak39Nie

Karolina
@Zuza

Wpisy jak wpisy, ważne aby aplikacja nie zamieniła się w nekrolog. Uhhhahaaa

Ewa
@Karolina

Masz na myśli Mariusza Klimarczyk, ciekawe dlaczego się tak stoczył, pewnie zasługa Joanny.

@Zuza

Byłem klientem pół roku , bardzo mierne biuro, Pani nie wywiązuje się ze swoich podstawowych obowiązków a w dodatku parę razy miałem wrażenie, że jest pod wpływem alkoholu. Zrezygnowałem i nie polecam.

Tak29Nie
Iwona

Kobieta na typową osobowość borderline. Masakra.

Krystyna

Zapewne zła kobieta, ale takie u schyłku swego życia to same się kładą spać , same wstają i w samotności na stare lata umierają. Niech nie zapomni spakować tego wszystkiego co miało dla niej znaczenie za życia.

Nazwa działu: Finanse

Współpraca z tym biurem to jedna wielka pomyłka. Długo można by pisać o nierzetelności, braku skrupulatności, profesjonalizmie oraz uprzejmości ze strony Pani Klimarczyk w podejściu do klientów. Bardzo niekompetentna księgowa. Odradzam szczerze.

Nazwa działu: Finanse

Biuro jak najbardziej nie poukładane. Wiedzy tam się nie zdobędzie, no chyba , że jak się donosi do US lub innych instytucji państwowych, ale polecam to komuś kto ma naprawdę mocne nerwy i lubi współpracować z toksycznymi osobami jak Pani Joanna Klimarczyk. Atmosfera...hmmm, odezwać się na wesoło -strach, zrobić jakikolwiek błąd- patrz- krzywo podziurkować , zgiąć kartkę czy wpiąć dokument do segregatora w ciut innym miejscu. Godziny pracy ustalone na 8- 16 okazują się odgórnie ustalonym grafikiem, ale od 8-18 w gorącym okresie to standard pracy.Opowieści jak to inni pracownicy są niekompetentni, pomijam fakt , że Pani J. każe coś robić i robi się to zgodnie z jej zaleceniami, a później opierdziela, że to jednak miało być inaczej. Iść i o coś się zapytać strach, bo na sam widok jej miny się odechciewa. Jeżeli pracując tam dojdziecie do etapu jak ja, że będziecie się bali wyjść i coś zjeść, to pora na opuszczenie tego przybytku.Dla wyjątkowych klientów ma niespodziankę w postaci dużego łóżka obok biura . Głowa ją w tym czasie nie boli.

Ola

Piotr
@Ola

To biuro jest jak (usunięte przez administratora) śmierdzi na odległość.

Sąsiad
Nazwa działu: Finanse

Miarodajnym źródłem wiedzy o(usunięte przez administratora) na co dzień, niż na trzeźwo wysłuchiwać jej wiecznego niezadowolenia i ciągłych pretensji o nic.(usunięte przez administratora)

Znajomy

Po analizie wszystkich wpisów tych złych i dobrych( takie też są) wnioskuję, że żaden pracownik nie spełniał norm tej Pani. Ma swój świat.

Tak32Nie
Sławomir

Wiesz może, czy w firmie poza właścicielką pracują może jeszcze jacyś pracownicy? Jeżeli coś wiesz na ten temat, to zachęcam, abyś o tym napisał, ponieważ będzie to ważna informacja dla osób, które w przyszłości mogą rozważać zatrudnienie w tym miejscu. Co do Twojej współpracy z firmą Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe to zastanawia mnie, dlaczego akurat te usługi księgowe wybrałeś? Skusiła Cię satysfakcjonująca cena, czy może były zupełnie inne powody takiej decyzji?

Tak17Nie4
Joanna
@Sławomir

Na etapie budowania firmy, relacje były pozytywne, potem właścicielka zaczęła wdrażać swoją politykę rozwoju, na swój sposób. W tym otoczeniu były widoczne bardziej symptomy wypalenia się, braku wspólnego rozwiązywania problemów, bardziej dominował jej charakter jako osoby bezkompromisowej, która musi postawić na swoim nie zwracając uwagi na co naprawdę się liczy w wzajemnych relacjach. Można śmiało powiedzieć, że jednostka dla niej się nie liczyła, potrafiła ją w końcowym okresie traktować w sposób przedmiotowy, graniczący wręcz z nienawiścią. Nie ważne ile się było razem , co się razem zrobiło i co się o sobie myślało. Nie i koniec - taka była myśl przewodnia rozwoju firmy, brak jakiejkolwiek empatii z jej strony. Nie potrafiła szanować ludzi jedynie ich tolerować. Dobrego słowa z jej ust w sposób bezinteresowny nigdy nie usłyszałem, nie mówiąc o słowie -przepraszam. Oczywiście jest to moje odczucie, inni współpracownicy mogą mieć odmienne zdanie.

joanna
@Sławomir

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy jakiś pracownik był zadowolony z współpracy z Twoją firmą ? Czy Twoje relacje jako właścicielki firmy były pozytywne z Twojego punktu widzenia z pracownikami i czy byli Oni naprawdę dla Ciebie ważni w rozwoju firmy czy tylko nieistotnym rozdziałem, epizodem w rozwoju organizacji...?. Dlaczego tak ich traktowałaś źle, bo tak trudno było porozmaiać i wyjaśnić sobie sporne sprawy, a może problem był w Tobie, bo wszystko miało być tak, jak sobie to poukładałaś w głowie i nie potrafiłaś lub nie chciałaś być ponad wszystko co wywołało taka sytuację. Czasem warto się zastanowić i dać sobie chwilę na zastanowienie.

Tak10Nie
Izak

Mój nos analityka przypuszcza, że jesteś nieco zatroskana taką sytuacją, ale dam Tobie Iza radę... wyluzuj.

Koordynator

Czy ktoś już miał do czynienia z tym pracodawcą, jak wygląda socjal, czy wypłacana jest premia? A może dofinansuje szkolenia? Ale po co te wszystkie pytania jak właścicielka Joanna K. jest niewypłacalna i inne osoby muszą brać dla niej kredyty bo nie ma zdolności finansowej.

Bartek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie ludzi? Na jakie zarobki można liczyć na starcie?

Tak10Nie
Praciwnik
@Bartek

Na starcie nie wiem ale na mecie to zwolnienie bez powodu, a zarobki ? Najlepiej za minimalną pensję-bo ma dużo wydatków, koszty utrzymania ciągle rosną

Zoz

Mocne, ufff

Tak40Nie
Ewelina

Jestem zainteresowana pracą ale tak przeglądam anons tego biura i widzę, że mieści się w mieszkaniu. To chyba ściema ta Klimarczyk niby biuro, bo co można oferować w takich warunkach? Tylko domowe obiady.

Jagoda

Po przeczytaniu tych wszystkich postów to włos się na głowie jeży, faktycznie coś jest na rzeczy z tym biurem. Tyko pogratulować.

Zuza
@Jagoda

Pani się na pewno mało stara. Chyba jej nie zależy.

Tak21Nie

Najważniejsze, że właściciele się nie doliczyli strat i nie zgłosili to do prokuratury.

Ewelina

A pensja wypłacana jest na czas, ktoś coś wie na ten temat. Proszę o informację.

Tak16Nie
Piotr

Ostatnio korzystałem z usług tego biura, ale ciagle były jakieś problemy z US. Zdecydowanie odradzam.

klient

Bardzo mierne biuro. Odradzam

Zoz
@klient

Zgadzam się z tą opinią.

Zostaw opinię o Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe - Poznań

Chcę opublikować: