2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 16 44 5 1

Opinie o Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe

Odpowiedz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

A jak myślisz?

Tak10Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 22 dni.

Czy Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak12Nie1
Lolo Nowy wpis

@Praciwnik naprawdę mogą bez powodu zwolnić? Często się to zdarza?

Tak15Nie3

Wiecie czy Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak14Nie3
Aleksandra Nowy wpis

Pamiętajcie, że jest to forum przeznaczone do dyskutowania o aktualnych warunkach pracy w Income - warto trzymać się tego tematu. Podpowiedzcie mi, czy w najbliższym czasie będą potrzebować tam nowych pracowników?

Tak17Nie3

Wiecie czy w Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe szukają chętnych na staż?

Tak15Nie4
Odpowiedź
@Pytanie

Chcesz być zabawna? bo to akurat nie jest śmieszne.

Tak47Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 326 dni.

Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Nuzle.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Szkoleniowiec.

Tak13Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 327 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Tak14Nie2
Aga

Łatwo się oskarża ale czy macie podstawy ku temu? Firma jst ok

Tak13Nie2
Ela

Może, ktoś ma wiedzę czy włascicielka firmy Joanna Klimarczyk w najbliższym czasie będzie przeprowadzała rekrutację na nowe stanowisko pracy, nie ukrywam, że byłabym zainteresowana i zobowiązana za wszelkie informacje w tym temacie.

Tak19Nie3
Anna

(usunięte przez administratora) Na wszystko sobie pozwala i ma jedno wytlumaczenie, chyba nie trudno zgadnąć jakie.

sąsiad
@Anna

Pani Joanna wszystkich ocenia według imperatywu, ale sama jest(usunięte przez administratora) we wszystkim co robi i mówi, myślę, że to jej sposób na życie, inaczej nie potrafi, takie geny posiada i takie przekaże swoim dzieciom- chłopaki jej nie zawiodą. Albo (usunięte przez administratora)albo Ona - dwa wzorce.(usunięte przez administratora) A ja powiem tak: każdy mierzy własną miarą.

Tak23Nie
Sławomir

Również miałeś okazję pracować bądź współpracować z firmą Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe? Jeżeli możesz, to opisz, jak w Twoim przypadku wyglądały relacje z właścicielką firmy? Każda opinia może nieco różnić się od siebie, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

Tak19Nie1
Pawełek
@Sławomir

Niech się wypowie (usunięte przez administratora)wtedy te narracje będą różnorodne. Jest za pasem maj , pora na wypoczynek w SPA. Przecież tak ciężko pracuje .

Justyna

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników?

Tak14Nie2
Janusz
@Justyna

Tak , potrzebuje , (usunięte przez administratora) wtedy wpisze się w te klimaty.

Smoszka
@Janusz

Haha, celna odpowiedź.

Paweł
@Justyna

Dla pieniędzy zrobi wszystko, każde świństwo, zresztą o niczym innym nie potrafi rozmawiać. (usunięte przez administratora)

Ela

Biuro jak i sama właścicielka to kompletne dno.

Ola

Współpraca z tym biurem to(usunięte przez administratora) profesjonalizmie oraz uprzejmości ze strony Pani Klimarczyk w podejściu do klientów. Bardzo (usunięte przez administratora) księgowa. (usunięte przez administratora)

Piotr
@Ola

To biuro jest jak (usunięte przez administratora) śmierdzi na odległość.

Sąsiad

Miarodajnym źródłem wiedzy o(usunięte przez administratora) na co dzień, niż na trzeźwo wysłuchiwać jej wiecznego niezadowolenia i ciągłych pretensji o nic.(usunięte przez administratora)

Znajomy

Po analizie wszystkich wpisów tych złych i dobrych( takie też są) wnioskuję, że żaden pracownik nie spełniał norm tej Pani. Ma swój świat.

Tak32Nie
Sławomir

Wiesz może, czy w firmie poza właścicielką pracują może jeszcze jacyś pracownicy? Jeżeli coś wiesz na ten temat, to zachęcam, abyś o tym napisał, ponieważ będzie to ważna informacja dla osób, które w przyszłości mogą rozważać zatrudnienie w tym miejscu. Co do Twojej współpracy z firmą Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe to zastanawia mnie, dlaczego akurat te usługi księgowe wybrałeś? Skusiła Cię satysfakcjonująca cena, czy może były zupełnie inne powody takiej decyzji?

Tak19Nie5
Joanna
@Sławomir

Na etapie budowania firmy, relacje były pozytywne, potem właścicielka zaczęła wdrażać swoją politykę rozwoju, na swój sposób. W tym otoczeniu były widoczne bardziej symptomy wypalenia się, braku wspólnego rozwiązywania problemów, bardziej dominował jej charakter jako osoby bezkompromisowej, która musi postawić na swoim nie zwracając uwagi na co naprawdę się liczy w wzajemnych relacjach. Można śmiało powiedzieć, że jednostka dla niej się nie liczyła, potrafiła ją w końcowym okresie traktować w sposób przedmiotowy, graniczący wręcz z nienawiścią. Nie ważne ile się było razem , co się razem zrobiło i co się o sobie myślało. Nie i koniec - taka była myśl przewodnia rozwoju firmy, brak jakiejkolwiek empatii z jej strony. Nie potrafiła szanować ludzi jedynie ich tolerować. Dobrego słowa z jej ust w sposób bezinteresowny nigdy nie usłyszałem, nie mówiąc o słowie -przepraszam. Oczywiście jest to moje odczucie, inni współpracownicy mogą mieć odmienne zdanie.

joanna
@Sławomir

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy jakiś pracownik był zadowolony z współpracy z Twoją firmą ? Czy Twoje relacje jako właścicielki firmy były pozytywne z Twojego punktu widzenia z pracownikami i czy byli Oni naprawdę dla Ciebie ważni w rozwoju firmy czy tylko nieistotnym rozdziałem, epizodem w rozwoju organizacji...?. Dlaczego tak ich traktowałaś źle, bo tak trudno było porozmaiać i wyjaśnić sobie sporne sprawy, a może problem był w Tobie, bo wszystko miało być tak, jak sobie to poukładałaś w głowie i nie potrafiłaś lub nie chciałaś być ponad wszystko co wywołało taka sytuację. Czasem warto się zastanowić i dać sobie chwilę na zastanowienie.

Tak29Nie
Iwona

Kobieta na typową osobowość borderline. Masakra.

Tak10Nie
Izak

Mój nos analityka przypuszcza, że jesteś nieco zatroskana taką sytuacją, ale dam Tobie Iza radę... wyluzuj.

Klient zadoeolony

Ja jestem klientem trzy lata. Bardzo rzetelne biuro. Mam wrażenie że ktoś chce oczernic Panią Joannę. Polecam.

Tak20Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe - Poznań