Opinie o Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe w Poznań

Wiecie czy w Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe szukają chętnych na staż?

Odpowiedź

Chcesz być zabawna? bo to akurat nie jest śmieszne.

Grażyna Nowy wpis
@Odpowiedź

@Odpowiedź, co masz na myśli mówiąc "akurat to nie jest śmieszne? Czy coś się stało z firmą Income? Jestem zainteresowana pracą dla nich, jeżeli jest coś o czym powinnam wiedzieć-napisz.

Karolina Nowy wpis
@Grażyna

Kochanie chyba cierpisz na bezsenność....Trzymaj się:)

Igor

Były ostatnio jakieś zwolnienia u was ?

Igorka
@Igor

Tak, rzeczywiście w pierwszej kolejności pożegnaliśmy ludzi toksycznych czyli Income - Joanna Klimarczyk.:)

Grażyna Nowy wpis
@Igorka

Możesz rozwinąć wpis? Czy dobrze rozumiem, że firma zmieniła szefa? Zaintrygowałaś mnie fragmentem o "pożegnaniu ludzi toksycznych"- możesz opisać historię dokładniej?

Paweł Nowy wpis

Zauważyłem, że często piszecie o zwolnieniach, czy rotacja pracowników w Income rzeczywiście jest tak duża? Z jakiego powodu są te zwolnienia? Byłbym wdzięczny za szczegóły.

Grażyna

Szukam firmy która będzie mi w stanie zaoferować stabilne zatrudnienie oraz godziwe warunki pracy. Mile widziane bony świąteczne, bądź innego rodzaju benefity pracownicze. Czy Income to odpowiednie miejsce? Mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytania.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

A jak myślisz?

Lolo

@Praciwnik naprawdę mogą bez powodu zwolnić? Często się to zdarza?

Wiecie czy Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Aleksandra

Pamiętajcie, że jest to forum przeznaczone do dyskutowania o aktualnych warunkach pracy w Income - warto trzymać się tego tematu. Podpowiedzcie mi, czy w najbliższym czasie będą potrzebować tam nowych pracowników?

Aga

Łatwo się oskarża ale czy macie podstawy ku temu? Firma jst ok

Ela

Może, ktoś ma wiedzę czy włascicielka firmy Joanna Klimarczyk w najbliższym czasie będzie przeprowadzała rekrutację na nowe stanowisko pracy, nie ukrywam, że byłabym zainteresowana i zobowiązana za wszelkie informacje w tym temacie.

(usunięte przez administratora) Na wszystko sobie pozwala i ma jedno wytlumaczenie, chyba nie trudno zgadnąć jakie.

sąsiad
@Anna

Pani Joanna wszystkich ocenia według imperatywu, ale sama jest(usunięte przez administratora) we wszystkim co robi i mówi, myślę, że to jej sposób na życie, inaczej nie potrafi, takie geny posiada i takie przekaże swoim dzieciom- chłopaki jej nie zawiodą. Albo (usunięte przez administratora)albo Ona - dwa wzorce.(usunięte przez administratora) A ja powiem tak: każdy mierzy własną miarą.

Sławomir

Również miałeś okazję pracować bądź współpracować z firmą Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe? Jeżeli możesz, to opisz, jak w Twoim przypadku wyglądały relacje z właścicielką firmy? Każda opinia może nieco różnić się od siebie, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

Pawełek
@Sławomir

Niech się wypowie (usunięte przez administratora)wtedy te narracje będą różnorodne. Jest za pasem maj , pora na wypoczynek w SPA. Przecież tak ciężko pracuje .

Justyna

Może ktoś słyszał czy firma potrzebuje pracowników?

Janusz
@Justyna

Tak , potrzebuje , (usunięte przez administratora) wtedy wpisze się w te klimaty.

Smoszka
@Janusz

Haha, celna odpowiedź.

@Justyna

Dla pieniędzy zrobi wszystko, każde świństwo, zresztą o niczym innym nie potrafi rozmawiać. (usunięte przez administratora)

Ela

Biuro jak i sama właścicielka to kompletne dno.

Ola

Współpraca z tym biurem to(usunięte przez administratora) profesjonalizmie oraz uprzejmości ze strony Pani Klimarczyk w podejściu do klientów. Bardzo (usunięte przez administratora) księgowa. (usunięte przez administratora)

@Ola

To biuro jest jak (usunięte przez administratora) śmierdzi na odległość.

Sąsiad

Miarodajnym źródłem wiedzy o(usunięte przez administratora) na co dzień, niż na trzeźwo wysłuchiwać jej wiecznego niezadowolenia i ciągłych pretensji o nic.(usunięte przez administratora)

Znajomy

Po analizie wszystkich wpisów tych złych i dobrych( takie też są) wnioskuję, że żaden pracownik nie spełniał norm tej Pani. Ma swój świat.

Sławomir

Wiesz może, czy w firmie poza właścicielką pracują może jeszcze jacyś pracownicy? Jeżeli coś wiesz na ten temat, to zachęcam, abyś o tym napisał, ponieważ będzie to ważna informacja dla osób, które w przyszłości mogą rozważać zatrudnienie w tym miejscu. Co do Twojej współpracy z firmą Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe to zastanawia mnie, dlaczego akurat te usługi księgowe wybrałeś? Skusiła Cię satysfakcjonująca cena, czy może były zupełnie inne powody takiej decyzji?

Joanna
@Sławomir

Na etapie budowania firmy, relacje były pozytywne, potem właścicielka zaczęła wdrażać swoją politykę rozwoju, na swój sposób. W tym otoczeniu były widoczne bardziej symptomy wypalenia się, braku wspólnego rozwiązywania problemów, bardziej dominował jej charakter jako osoby bezkompromisowej, która musi postawić na swoim nie zwracając uwagi na co naprawdę się liczy w wzajemnych relacjach. Można śmiało powiedzieć, że jednostka dla niej się nie liczyła, potrafiła ją w końcowym okresie traktować w sposób przedmiotowy, graniczący wręcz z nienawiścią. Nie ważne ile się było razem , co się razem zrobiło i co się o sobie myślało. Nie i koniec - taka była myśl przewodnia rozwoju firmy, brak jakiejkolwiek empatii z jej strony. Nie potrafiła szanować ludzi jedynie ich tolerować. Dobrego słowa z jej ust w sposób bezinteresowny nigdy nie usłyszałem, nie mówiąc o słowie -przepraszam. Oczywiście jest to moje odczucie, inni współpracownicy mogą mieć odmienne zdanie.

joanna
@Sławomir

Czy zastanawiałaś się kiedyś, czy jakiś pracownik był zadowolony z współpracy z Twoją firmą ? Czy Twoje relacje jako właścicielki firmy były pozytywne z Twojego punktu widzenia z pracownikami i czy byli Oni naprawdę dla Ciebie ważni w rozwoju firmy czy tylko nieistotnym rozdziałem, epizodem w rozwoju organizacji...?. Dlaczego tak ich traktowałaś źle, bo tak trudno było porozmaiać i wyjaśnić sobie sporne sprawy, a może problem był w Tobie, bo wszystko miało być tak, jak sobie to poukładałaś w głowie i nie potrafiłaś lub nie chciałaś być ponad wszystko co wywołało taka sytuację. Czasem warto się zastanowić i dać sobie chwilę na zastanowienie.

Iwona

Kobieta na typową osobowość borderline. Masakra.

Izak

Mój nos analityka przypuszcza, że jesteś nieco zatroskana taką sytuacją, ale dam Tobie Iza radę... wyluzuj.

Klient zadoeolony

Ja jestem klientem trzy lata. Bardzo rzetelne biuro. Mam wrażenie że ktoś chce oczernic Panią Joannę. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe - Poznań

• Jak się pracuje w Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe?

Zobacz opinie na temat firmy Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe?

Kandydaci do pracy w Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe napisali 34 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Joanna Klimarczyk Income Usługi Księgowe
1.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Olecka 16 lok. 4
    60-458 Poznań