Opinie o Leonardo School Monika Potęga w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Leonardo School Monika Potęga. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leonardo School Monika Potęga o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leonardo School Monika Potęga w Rzeszów

Agnieszka

Moje dziecko uczyło się w tej szkole przez 2 lata. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Teraz dobrze sobie radzi w szkole. W dalszym ciągu korzystamy z oferty tej szkoły. Polecam.

Teresa Nowy wpis
@Agnieszka

Czy przez cały okres nauki Pani dziecko uczyła ta sama osoba? Chciałabym podpytać również o staż pracy nauczycieli, czy są to osoby z dużym doświadczeniem, czy prosto po studiach? Zależy mi, aby córkę uczyła osoba z dobrym przygotowaniem pedagogicznym.

Aska Nowy wpis
@Teresa

Przez cały okres nauki u nas była zmiana lektora 2 razy I za to bardzo młode osoby bez doświadczenia, młody chłopak który nie ma również podejścia do dzieci. Polecam szukać w innej szkole.

Agata Nowy wpis
@Aska

A to czemu aż tak częste zmiany? I dlaczego tak właściwie podobno tego podejścia nie ma, coś się działo?

Tomek Nowy wpis
@Agata

Ja nie widzę problemu z podejściem - nasze dziecko jest zadowolone z zajęć i zauważam u niego postępy w nauce języka. A to że nauczyciele niektórzy są młodzi, to dziwny argument przeciw szkole - przecież to nie oznacza, że są nie wykształceni. A doświadczenie też przecież gdzieś muszą zdobyć - skoro nie będą uczyć dzieci bo komuś nie pasuje, że "młody i nie doświadczony" to niby jak mieli by je pozyskać? W mojej opinii fajna szkoła z ciekawym programem nauczania, polecam.

Uczciwie polecam tę szkołę i metodę nauczania dzieci. Mam w tej szkole 2 dzieci i oboje są tak samo zadowolone. A zajęcia jeśli nawet są odwoływane to od razu zostaje podany nowy termin na odrobienie.

Agata
@Ania

A często to odwoływanie zajęć się zdarza? Bo ktoś na to mocno się skarżył, podają powód dlaczego tak się dzieje?

@Agata

Witam Ogólnie nie polecam szkoły często są odwoływane zajęcia i zmiana lektorów też się zdarza. Sama metoda nauczania też nie jest dobra. Kontakt ze szkołą mocno ograniczony. Jak chcesz się zapisać polecam inne szkoły.

Elżbieta
@Karolina

Wiesz z czego wynika ta zmiana lektorów? To jest tak mocno zauważalne? Może to kwestia warunków pracy tutaj, masz info o tym?

Agata
@Karolina

A to z tą metodą to co jednak jest nie tak?

Katarzyna

Moje córki bardzo chętnie chodzą na zajęcia, dużo z nich wynoszą, dobrze się bawią ucząc się języka, lektorzy zaangażowani i z dobrym podejściem do dzieci. Szczerze polecamy.

Bardzo fajne podejście do dzieci, ciekawe zajęcia, metoda godna polecenia!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leonardo School Monika Potęga? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Krzysztof

Zero odzewu na wiadomości w celu uzyskania informacji o zapisie dziecka na zajęcia.

Maja

Nie polecam szkoły zajęcia co chwile odwoływane, podejście do klienta zerowe. Dzieci na zajęciach się wygłupiają prowadząca nie jest w stanie zapanować nad nimi. Dodatkowo zmienia się co jakiś czas nauczyciel.

Zostaw merytoryczną opinię o Leonardo School Monika Potęga - Rzeszów

• Jak się pracuje w Leonardo School Monika Potęga?

Zobacz opinie na temat firmy Leonardo School Monika Potęga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leonardo School Monika Potęga?

Leonardo School Monika Potęga
  • Krajobrazowa 10/L1