JANTAR-AGD Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o JANTAR-AGD Sp. z o.o.

Kocurek

Tam się nigdy nie można dodzwonić. Panienki nie odbierają żadnych telefonów.

eSKa

Typowa firma UDUŚ. 4 maja nie można było się do firmy dodzwonić. 5go łaskawie jedna z pań odebrała telefon, po czym wyznała: nie można się było dodzwonić, bo wczoraj pracowaliśmy 2 godziny!!!!!!!!!!!!!!! (w zwykły szary dzień po 3 maja)!!! Rewelacja. Myślę, ze na wniosek tej firmy długie weekendy w Polsce powinny trwać 8 dni. A potem narzekajmy, ze gospodarka polska taka daleka jest od niemieckiej. Ah jejku... Jesli ktoś chce zaoszczędzić nerwów, radzę kupować nowe sprzęty niż naprawiać u nich zepsute, bo nerwów pójdzie więcej niż ten sprzęt wart. A poza tym mają biurowe godziny pracy: 8-16.00., bez sobót oczywiście.Po co ułatwiać klientowi życie? On tez może pracować 2 godziny i np. o 10tej urwać się do firmy UDUŚ.

Znasz dobrze firmę JANTAR-AGD Sp. z o.o.? Wiesz co się w niej aktualnie dzieje? Dodaj swoją opinia na forum.

Zostaw opinię o JANTAR-AGD Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANTAR-AGD Sp. z o.o.