Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław w Chorzelów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław w Chorzelów

Pracował ktoś z Was jako sprzątanie w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Arek

Tak pracowałem w sprzątaniu długi czas. Po krótce: Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?" Niczego Praca za minimalną stawkę, 0 premii, 0 bonusów itp. itd. Jeżdżenie w kółko na różne obiekty, rzadko zdarza się aby nowy pracownik miał przydzielony tylko 1 obiekt. Praca przeważnie 2 zmianowa

Agata
@Arek

Za dojazd na te obiekty macie jakoś kase oddawaną czy jak to wygląda? I czy stawka jest godzinowa? Można wiedziec ile mniej więcej wynosi?

Ela
@Agata

Za dojazd na obiekty nic nie jest zwracane a co najgorzej nieraz wysyłają na 2-3 obiekty, nieraz ktoś z biura podwiezie, nieraz transport publiczny (jak ktoś nie ma prawa jazdy) a nieraz pieszo. Stawka jest miesięczna przy umowie o prace / przy zleceniu jest godzinowa - minimalna

Justyna
@Ela

a zwrot za dojazd w razie czego jakis by był czy trzeba na własną kieszeń liczyć? ciekawa po prostu jestem jak to może z czasem się kalkulować wtedy

@Arek

Arek napisz jeszcze że zostałeś zwolniony, że spałaś w samochodzie na parkingu zamiast pracować , sam kierownik Cię nakrył dwa razy :) Samochód firmowy a praca nie zrobiona :)

Praca spoko, nowy park maszynowy , pieniądze na czas, zwrot za paliwo, dodatkowo zwrot za leki, kierownik Piotr super.

To ja

Pracowalam w tej firmie 3,5 roku ,wyplata byla na czas ,jak robota jest zrobiona to sie nie ma czego czepiac wszystko bylo ok za dojazdy nie wracaja.TOP SERVIS I ROKKO TO ta sama firma

Baśka Nowy wpis

Pracuję już ponad trzeci rok na basenie w Mielcu. Grafik układany pod pracownika kiedy mi pasuje biorę urlop kiedy mam okienko to mam czas na tygodniu na załatwienie swoich spraw. Wypłata zawsze na czas, sprawy kadrowe załatwiane od ręki, pozdrawiam koordynatorkę Panią Marię.

Aga Nowy wpis
@Baśka

Też nie mam najlepszego zdania o tej firmie. Dużo słyszałam na temat tej firmy i znam parę osób, które tam pracowały. Przemiał w biurze jest niesamowity. Nie ma chyba opcji, żeby pracownik w kadrach pracował powyżej 2 lat. Od tylu lat jest ciągła rotacja pracownikami, ale to chyba ze względu na to, że albo pracownicy sami odchodzą, albo zatrudniają z UP z dofinansowania.

Jakub Nowy wpis
@To ja

Pieniądze na czas, ale jakie to pieniądze ?- MINIMALNA! czyli - Marne, a nieraz trzeba się orobić jak (usunięte przez administratora) pada nie pada zimno nie zimno, wieje nie wieje, nie ma miejsca gdzie się spokojnie przebrać ani zjeść. Częste pretensje kierownika, który sam się obija :)

Jola

Jako była pracownica w tej firmie mogę każdemu odradzić tam prace jako pracownika biurowego jak i zatrudnienie w ochronie czy w sprzątaniu. Co to się dzieje w tej firmie to istna parodia. Wszędzie zamieszanie z pracownikami, gdzie kto ma pracować na danym obiekcie, pracownicy czasami są rzucani po różnych obiektach, jedyny plus, ze wypłaty zawsze na czas - ale zawsze minimalna.

Kadrowa z doświadczeniem Nowy wpis
@Jola

Jola, przyszłam na twoje miejsce, nie została Ci przedłużona umowa, tyle błędów porobiłaś na szkodę firmy że nie ma się co obrażać teraz . Pozdrawiam. Praca ciekawa, nie monotonna , szkolenia i innowacyjne programy komu chce się pracować to dużo może wnieść do swojego doświadczenia zawodowego.

Widzę że nie tylko ja mam złe zdanie o tej firmie pracowałem tam jako pracownik gospodarczy rzucają na prawo i lewo ludźmi wieczne pretensje kierownika pana S nie mówię o panu Piotrku który jest spoko osobą.Nie polecam tam iść wypłaty minimalne nadgodziny wypłaca z dużym opuznieniem.

Gosia

Widzę sporo komentarzy na temat pracy w tej firmie to i ja dodam od siebie kilka groszy Pracowałam tam dłuższy czas i niestety praca w tej firmie nie należy do "bezstresowych" Jeżeli dostanie się "swój własny obiekt" to praca wygląda lepiej, ale jeżeli pracownik ma skakać z kąta na kąt to nie jest to fajne bo jest wiele potem pretensji o jakość wykonania usług sprzątania m.in. zwalanie winy na drugą osobę ipt. Jeżeli chodzi o kierownictwo to tak jak wspominali poniżej nie należy do najłatwiejszych, często jest problem np z urlopem bo jest brak osoby na zastępstwo itp. Ogólnie praca kosztowała mnie dużo stresu a zarobki na najniższym poziomie

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku PRACOWNIK OCHRONY? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Ela

Nie polecam tej firmy, tak jak poniżej jest opisane. Stawka zawsze minimalna (wypłata na czas), 0 premii, 0 dodatków na święta, nic a nic totalny brak socjałów, atmosfera średnia, szczególnie przy ciągłych zmianach obiektu

Jako pracowniczka nie jestem zadowolona z pracy, jedynie co trzyma mnie grupa - orzeczenie, dlatego tam pracuje. Praca przy sprzątaniu to jedna wielka porażka, ciągłe upominanie się o sprzęt do sprzątania oraz skakanie z jednego punktu do drugiego to porażka - wynagrodzenie zawsze minimalne.

Wielgus

Praca w ochronie jak praca, spoko jest nawet , wypłata na czas , godziny nocne płacone, Kierowniczka konkretna można się zamienić w grafiku lub dostać urlop.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław - Chorzelów

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 196
    39-331 Chorzelów

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Top-Servis Bąk Mirosław