Full Auto Marcin Korcala

Opinie o Full Auto Marcin Korcala

wilson

Uwaga, wysokie ceny.

simon

Slaby kontakt z wlascicielem. Nie odbiera telefonow i nie informuje jakim etapie jest naprawa auta. Po naprawieniu jednej rzeczy zadzwonil ze do wymiany jest jeden duzy element, jak sie okazalo po ogledzinach element ten nie byl w zlym stanie- typowe naciaganie i nieracjonalne koszty naprawy. Wysokie ceny naprawy

wrq

W 2011 wykonywał naprawę układu wydechowego VW Passat benzyna, założono nowe złącze elastyczne i przy okazji wycięto katalizator. Moim zdaniem zupełnie bez potrzeby. Problem polegał na tym że nie mogłem się doprosić o zwrot katalizatora którego wartość wynosiła ok 200 zł. Ogólnie sprawa nadawała się do rzeczoznawcy. Ponadto ceny mocno wygórowane,

craxa

Nieraz cze ba czekać ,ale części zamówi ,daje gwarancje ,wpis do komputera co było robione.Dla mnie pozytywnie.

ikon

Beznadziejny kontakt z właścicielem warsztatu,najpierw podejmuje się naprawy ,przez kilka dni nic nie robi przy samochodzie a na zwróconą uwagę mówi ,że jak mi się nie podoba to mogę sobie zabrać samochód bo on ma dużo roboty.praktycznie robi łaskę ,że będzie się u niego naprawiało samochód.

Zostaw opinię o Full Auto Marcin Korcala - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Full Auto Marcin Korcala