Opinie o BHP Pias Agata Piasecka w Omulno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BHP Pias Agata Piasecka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BHP Pias Agata Piasecka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BHP Pias Agata Piasecka w Omulno

Absolutnie nie polecam tej firmy. Oprócz szefowej, nie ma tam żadnych pozytywnych aspektów. Pani Edyta, która tam pracuje, rządzi się swoimi prawami, jest niewychowana, bezczelna i opryskliwa. O umowie o pracy, nie ma mowy, dodatkowo system też nie jest zbyt poważny, a jeżeli chodzi o sam sprzęt do pracy to śmiech na sali….. Jeżeli chodzi o Panią Magdę to (usunięte przez administratora) szefowej i dodatkowo (usunięte przez administratora).

Magda 2 Nowy wpis

Z całego serca NIE polecam tej firmy! Dawno nie widziałam tak potwornego dna jakim jest ta firma. Jestem ( na szczęście ) byłym pracownikiem tej firmy, ponieważ szanowna Pani Agata zawsze ma rację i potrafi zwolnić człowieka z dnia na dzień tylko dlatego że ma taki humorek. Niestety nie ma na tyle odwagi aby powiedzieć w twarz i woli napisać smsa a telefonu nie odbierać, strasznie żałosne zachowanie jak na ponoć dojrzałą kobietę. Podejście pracodawcy do pracowników jest podzielone na tych którzy pracują tam już parę lat i są pieskami Pani Piaseckiej oraz na tych którzy potrafią mieć jakiekolwiek swoje zdanie ???? Funkcjonowanie tej firmy jest na poziomie -1. Brak warunków do pracy, nie ma nawet miejsca aby spokojnie zjeść posiłek, pracownicy biura jedzą przy komputerach a pracownicy magazynu jedzą gdzie? między kartonami, o odpowiednim sprzęcie do pracy to już całkiem można zapomnieć w tym miejscu. Traktowanie i podejście do klienta na takim samym poziomie jak cała reszta, okłamywanie z cenami, zamienianie produktów wedle zachcianek szefowej albo usuwanie produktów z faktur. Każdemu klientowi tej firmy radzę sprawdzać na jakie absurdalne kwoty są naciągani przez pracowników którzy „robią najlepsze rabaty” Zakupów przez allegro także nie polecam, dużo telefonów odbierałam od osób które zamówiły jedno dostały drugie bo na stronie jest dostępne a w rzeczywistości nie ma tego w magazynie od dłuższego czasu ???? Najlepsze cyrki dzieją się gdy klient złoży zamówienie, ale jest problem z danym produktem bądź jego ceną i decyzja szefowej brzmi „nie mów Pani/Panu zobaczy jak przyjdzie paczka” Przyszłym pracownikom tego miejsca życzę powodzenia może odnajdą się w tym (usunięte przez administratora) jednakże przestrzegam, nie można dać się oszukać jak niestety ja się dałam. Przychodząc tam usłyszałam wspaniałą historyjkę o super atmosferze i pomocnych osobach, a co zobaczyłam gdy przepracowałam dwa miesiące? (usunięte przez administratora) jeden wielki (usunięte przez administratora) fałszywi ludzie, którzy tylko czekają az podwinie ci się noga. Prawdę mówiąc jedynie osoby z magazynu w tej firmie mają jakikolwiek szacunek i rozum. Mam nadzieję że nigdy więcej nie trafię na takiego pracodawcę. Wszystko co doświadczyłam w tym miejscu zostało zgłoszone do odpowiednich ludzi aby instytucje do tego powołane zrobiły wszelkie możliwe kontrole, śmieszy mnie tylko to że ta firma nie przeszłaby nawet kontroli sanepidu Teraz Pani Agato, haha aż mi się śmiać chce gdy przypomnę sobie twoje słowa jak to mówiłaś że dla każdego w tej firmie chcesz dobrze, życzę Pani powodzenia w dalszym rozwoju firmy.

Natalia Nowy wpis

Cześć. Nie polecam tej hurtowni tak samo będąc klientem jak i pracownikiem. Kłótnie w biurze i 0 komunikacji, słaby sprzęt. Nie ważne jak się starasz zawsze robisz za mało, nie ważne jakie masz problemy zawsze dostaniesz po (usunięte przez administratora) Patrzą tylko na ilość sprzedaży, a nie na Twoje starania i chęci. Jedna sprawa (która ciebie nie dotyczy), a twoja sytuacja zmienia się o 180°. Jednego dnia szefowa Agata obiecuje ci umowę do końca roku, następnego, jesteś dyscyplinarnie zwolniony. Oskarżenia bez braku dowodów i kłótnie o sprawę, 0 wyjaśnień od strony szefostwa. Dostajesz tylko SMS o tym, że zostajesz zwolniony. Szefowa nawet nie jest w stanie aby poinformować cie o tym telefonicznie. Jednego dnia jesteś koleżanką z pracy, drugiego wrogiem. Miałam nadzieję, że zdobędę w tej firmie nowe doświadczenie. I owszem doświadczenie zdobyłam, ale też uraz na psychice. Gdy zadzwonisz do klienta swojej koleżanki (nie każdej) spodziewaj się tekstu, że (usunięte przez administratora) Oczywiście ta osoba nie będzie miała żadnych konsekwencji, ale ty jak "napiszesz" opinie o firmie, zostaniesz zwolniony. Mam nadzieję, że klienci których zdobyłam przez te 8 miesiecy, starałam się aby kupowali i zostali odzyskania po 2-4 latach zostaną w dobrych rękach i nie będą zapomniani. Jedyny dobry aspekt tej firmy to magazyn, super ludzie. Chciałam się rozstać w pokojowych warunkach (nawet gdy niesłusznie zostalam oskarżona), wspierać firmę tym, że ja i moi znajomi będziemy tam kupować produkty, ale po tym co powiedziała mi szefowa, NIE MA TAKIEJ OPCJI. I tak Agata, moja była szefowo, właśnie w tym momencie pisze to już twój były pracownik, przemysl kilka razy to co mówisz i kogo oskarżasz, albo udowodnij swoje słowa. Ciepłe pozdrowienia dla całej firmy, mam nadzieję, że nigdy nie trafię na takiego pracodawcę.

były pracownik Nowy wpis

Jak szefostwo w BHP Pias Agata Piasecka traktuje ludzi?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie BHP Pias Agata Piasecka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Natalia

wiadomo coś na temat obecnych warunków pracy w firmie? pytam, bo od dłuższego czasu nikt niczego nie pisał z pracowników i zastanawiam się czemu. ile osób obecnie jest tu tak właściwie zatrudnionych?

Nie polecam
@Natalia

Nie polecam pracy w tej firmie. Chyba że masz nerwy ze stali... Praktycznie wszystko funkcjonuje tam tak, jak nie powinno funkcjonować. O umowie o pracę nie ma nawet mowy. Zwykły wyzysk białego człowieka. Niestety niektórzy się na to dalej godzą.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BHP Pias Agata Piasecka?

Nie polecam

Edyta.k.sokolowska@gmail.com

Absolutnie nie polecam tej firmy , sprzedaje preparaty które nie maja nic wspólnego z oryginałem dot.płynu do dezynfekcji lysoformin plus schaum

Xxxx

Ale to trzeba mieć (usunięte przez administratora)W GLOWIE żeby udawać zadowolonych klientów i wpisywać sobie samemu komentarze przy czym wpisywać wszystkie możliwe imiona swoich pracownikow to się dopiero nazywa akt desperacji . (usunięte przez administratora)widać gołym okiem

Xxxx

Ale to trzeba mieć (usunięte przez administratora) W GLOWIE żeby udawać zasolonych klientów i wpisywać sobie samemu komentarze to się dopiero nazywa akt desperacji

Zosia

Woda utleniona 18%polecam długo szukalam

Barbara
@Zosia

Pani sobie zerknie ceny na allegro dużo taniej :)

Kamil

Jak zawsze wszystko na najwyższym poziomie, polecam, duży wybór świec do masazu

Szczerze polecam sterylne fartuchy niebieskie z mankietem, gruba włóknina, bardzo dobra jakosc

@Marta

Szefowa już wszystkich pracowników wymieniła w komentarzach ???? i jak reklamuje co ona to nie ma na stronie

Zuzia

Odebrałam rękawice xs w świetnej cenie maja wszystkie kolory

Adriannn

Ta strona jest od wystawianie opinii na temat pracodawcy i warunków a nie od tego by sobie Agata Piasecka wpisywała sama komentarze jaka to jest cudowna firma i ile jest niby zadowolonych klientów , śmiech na sali dno i wodorosty by samemu sobie opinie wypisywać noo ale jak się ma gówno a nie firmę to trzeba sobie podbijać przecież statystyki bo ból dupy , a takich warunków nikomu nie życzę jak tam są

@Adriannn

Zainteresowanych, który były 1 pracownik pisze wszystkie negatywne komentarze proszę o kontakt. Chętnie przestrzegę każdego kolejnego potencjalnego pracodawcę przed tą osobą. Wspomniana osoba bardzo chciałaby nadal być w naszym gronie, jednak nie jesteśmy zainteresowani poziomem jaki reprezentuje. Zapraszam do kontaktu.

@:)

Kto chciał by gdzie być ? (usunięte przez administratora) Gdzie umowy się nie dostaje najniższa krajowa i (usunięte przez administratora) nie premie ? Chyba się komuś coś dobrze pomyliło jeśli myśli że ja chciał bym wrócić do tej firmy , zdorwie psychiczne najważniejsze a tego wazeliniarstwa to się słuchać już nie dało jak się w (usunięte przez administratora) włazi a nic się za to nie ma i pracodawca się śmieje że ma takich (usunięte przez administratora) a nie pracowników a pracownikom to się rzygać chce jak Pani A i Pani M w (usunięte przez administratora) wchodzą bez wazeliny na gładko. .

@:)

Kto chciał by gdzie być ? (usunięte przez administratora)Gdzie umowy się nie dostaje najniższa krajowa i (usunięte przez administratora) nie premie ? Chyba się komuś coś dobrze pomyliło jeśli myśli że ja chciał bym wrócić do tej firmy , zdorwie psychiczne najważniejsze a tego wazeliniarstwa to się słuchać już nie dało jak się w (usunięte przez administratora) włazi a nic się za to nie ma i pracodawca się śmieje że ma takich (usunięte przez administratora) a nie pracowników a pracownikom to się rzygać chce jak Pani A i Pani M w (usunięte przez administratora) wchodzą bez wazeliny na gładko.

@Adriannn

Czy można liczyć w BHP Pias Agata Piasecka na prywatną opiekę medyczną?

Uprzejmy

Tam nawet lodówki nie ma to o jakiej opiece medycznej mówisz

Uprzejmy

Nie można tam na nic liczyć chyba że kupisz sobie 0.5 kg wazeliny na dzień i będziesz wchodzić (usunięte przez administratora)jak inni co myślą że jak powchodza to będzie ich szefowa szanować , tam nawet lodówki nie ma i papier na rolki ci wyliczają nie ma co sobie głowy zawracać

@Uprzejmy

Adriannn

Kto wymyślił że chciał bym wrócić sami sobie wymysliliscie ? Nowym pracownikom tak mówicie ? Czy tak Agata wymyśliła i powtarza pracownikom ? Lepiej iść ulice zamiatać albo do sklepu iść pracować niż pracować w takich warunkach jakie są . Bo to nie jest pracodawca godny polecenia . Prosze uprzejmie wystawiać wszędzie opinie na mój temat kłamstwo ma krótkie nogi :) szefowa się kontroli jeszcze nie boi ? Tylu ludziom zajść za skórę przecież z tymi warunkami to ona zamknie szybciej tą budę niż otworzyła . A z tym wazeliniarstwem mogli byście już skończyć bo połowa firmy się śmieję już z tej drugiej połowy która wchodzi w d u. P. E. Na każdym kroku nic nigdy z tego nie mieliście i mieć nie będziecie a szanowna Piasecka ze swoją siostrą i szwagrem będą się śmiali z was jak do tej pory :)

Patrycja

Systematycznie dpd przywozi mi od nich paczki. polecam wloknine w roli

Ola

wszystko super, polecam zakupy w bhppias.

Ala

Wczoraj zadzwoniłam, dziś dostawa, jeżeli pytasz towar dostaniesz w najlepszych cenach na rynku, polecam

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

@Deniro

Tam by się przydały wszelkie kontrolę i powinni w końcu właściciela za (usunięte przez administratora) do odpowiedzialności pociągnąć

@Deniro

Uprzejmy

Wstydzi się że daje takie okropne warunki pracy pracownikom w sumie nie bo ten pracodawca nawet wstydu nie ma , tam przydały by się wszelkie kontrolę zaczynając od pip aż po BHP bo bezpieczeństwa i higieny pracy tam nie ma. Ciekawe czy pracodawca kupił w końcu swoim pracownikom krzesła , czy dalej siedzą na tych starych rupieciach , albo lodówkę która w każdej pracy powinna być takie pytanie do pracodawcy jeszcze się nikt nie zatruł w okresie letnim ? Może szefowa niech weźmie sobie sama kanapkę z wędliną do pracy na 35 stopni upału . Pomieszczenie socjalne jest czy dalej nie ma I wszyscy jedzą przy komputerach (śmiech)? Ta firma i pracodawca to kpina jeśli ktoś chce założyć firmę to proponuję tam pójść i zobaczyć czego nie robić by wasi pracownicy się tak nie czuli jak tam

@Uprzejmy

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Pias Agata Piasecka - Omulno

• Jak się pracuje w BHP Pias Agata Piasecka?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Pias Agata Piasecka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Pias Agata Piasecka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 22 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BHP Pias Agata Piasecka
4.9/5 Na podstawie 194 ocen.

BHP Pias Agata Piasecka