Opinie o Selenbit Eryk Trojanowski w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Selenbit Eryk Trojanowski. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Selenbit Eryk Trojanowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selenbit Eryk Trojanowski w Rzeszów

Ania Nowy wpis

Czy ktoś pracuje w firmie na czarno?

Qwerty Nowy wpis

Pracuję w Selenbit jako instruktor ponad 2 lata i rzeczywiście ciężko się do czegoś przyczepić. Warunki współpracy są przejrzyste, relacja szef - pracownik jest naturalna, nie ma tu sztucznej bariery, można spokojnie się dogadać co do warunków pracy. Wypłaty są uczciwie płacone i nie ma tu miejsca na coś w rodzaju "darmowych nadgodzin".

Tomasz Nowy wpis

W Firmie Selenbit pracuję od pół roku, i jestem bardzo zadowolony z warunków pracy. Komunikacja jest świetna, pomysły które mogą usprawnić działanie są przyjmowane bardzo pozytywnie, dzięki czemu otwarcie mogę mówić o swoich spostrzeżeniach, a wszelkie niejasności są od razu wyjaśniane i korygowane, co pozwala na bezstresową pracę. Czuję się tu szanowany, a moja praca jest doceniana. Pełen profesjonalizm i uczciwość.

Lukasz Nowy wpis

W firmie Selenbit Eryk Trojanowski pracuje od drugiej połowy 2019 roku na stanowisku instruktora robotyki. Eryk Trojanowski jest osobą doskonale zorganizowaną, skuteczną w działaniu oraz oddaną obowiązkom, przez co pracownicy mogą liczyć na profesjonalne wsparcie. Posiada przyjazne usposobienie, co korzystnie wpływa na postrzeganie go przez osoby zatrudnione oraz klientów. Pod wodzą Eryka Trojanowskiego pracownik jest w stanie szybko nabyć oraz poszerzyć swoje umiejętności. Serdecznie polecam jako pracodawcę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Selenbit Eryk Trojanowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Dawid

Z Erykiem Trojanowskim współpracowałem przez pół roku na przełomie 2018/2019 roku. Od samego początku dał się poznać jako profesjonalista, a zarazem bardzo miły człowiek. Nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze, firma Selenbit rozwija się bardzo sprawnie. Jest to idealne miejsce do rozwoju osobistego. Bardzo polecam tego pracodawcę.

Miałam przyjemność współpracować z Erykiem Trojanowskim i jego zespołem cały rok szkolny 2019 jako instruktor robotyki i programowania. To był cudowny czas. Eryk to dobrze zorganizowany człowiek z głową pełną ciekawych pomysłów. Do każdej osoby podchodzi z szacunkiem i wyrozumiałością. Firma Selenbit bardzo szybko się rozwija dzięki czamu każdy pracownik ma szansę rozwijać swoje umiejetnosci i podnosić swoje kompetencje. Bardzo polecam firmę Selenbit.

Zostaw merytoryczną opinię o Selenbit Eryk Trojanowski - Rzeszów

Selenbit Eryk Trojanowski
  • Krajobrazowa 1 lok. 19