Opinie o Firma Usługowa Monika Rajner w Trzebiatów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Monika Rajner. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Usługowa Monika Rajner na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Monika Rajner w Trzebiatów

Były Pracownik Nowy wpis

Żal? Czego żal? Tego że (usunięte przez administratora) Pani tylu swoich pracowników? Praca bez umów, stawka godzinowa zupełnie inna niż faktycznie wypłacona( po upominaniu przez dłuższy czas, albo wcale). Atmosfera w pracy jaką Pani stwarza to ewidentny .... ???? ( Proszę aby Pani sama sobie odpowiedziala). Tym czym są karmieni goście to dopiero jest hit. Wędliny obślizgłe warzywa spleśniałe..... itp. itd. Nie wspomnę o rybach..... Pani Moniko to jest Pani tak na prawdę problem.

Były Pracownik Nowy wpis

Tokarskiego doprowadziła do plajty. Ludziom nie wypłacała pensji. Atmosfera jaką tworzyła i tworzy do tej pory jest po za granicami. Teraz jest niby współwłaścicielkom baltica. Zrobi to samo z wspólnikami co zrobiła z Tokarskim. Na dzień dzisiejszy urzęduje też w nowo budowanym hotelu Juvena w Międzywodziu. Tam też zrobi to co potrafi najlepiej czyli PLAJTA. Ludzie nie idźcie do tej kobiety do pracy. Zostaniecie pomawiani obrażani. Jej mama Zofia nie liczy się z nikim wyzywa kelnerów kucharzy wszystkich. To co tam się dzieje na kuchni to jedna wielka POMYŁKA. Stare nie zjadliwe jedzenie z przed kilku dni jest wystawiqne dla gości. Jak wedlina zaczyna być śliska to jeszcze się nadaje do spożycia. Przekładane wszystko z patery na paterę bez żadnej higieny. Bleeee gdzie rękawiczki??? Ludzie pracują bez żadnych umów. Zwalniania z minuty na minutę. Brak jakiego kolwiek poszanowania dla pracownika. Ta kobieta jest fałszywa obłudna zakłamana i wstrętna. Omijać szerokim łukiem jeżeli nie chcecie zostać zeszmaceni przez tą kobietę i jej matkę. Jej wspólnicy i Juvena powinni się grubo grubo zastanowić z kim współpracują. (usunięte przez administratora) wyzyskiwaczka. Pozdrawiam serdecznie...

Czy pracownicy Firma Usługowa Monika Rajner mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jak się pracuje z ludźmi z Firma Usługowa Monika Rajner?

Zobacz opinie poniżej.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Firma Usługowa Monika Rajner? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Dzień dobry chciałabym zgłosić że Firma usługowa Monika Rajner nie mieści się pod wskazanym adresem jest to (usunięte przez administratora) jął wszystko inne. Adres który jest podany to jest prywatne mieszkanie nie należące do pani Rajner.

Hanna

Masa negatywnych opinii na temat pracodawcy... Jej podejście, atmosfera, którą sprawia, nakaz sprzedaży bez kasy fiskalnej, niewypłacanie pracownikom... Mam nadzieję, że ktoś to zgłosił? PIP powinien się tym zająć. Jeszcze widzę, że ponoć ma zarzuty prokuratorskie. Dobrze, że zobaczyłam te opinie, bo chciałam tam złożyć CV, ale teraz to już raczej podziękuję.

Jaka atmosfera jest między działami w Firma Usługowa Monika Rajner?

Zosia

Wystarczy zobaczyć opinie poniżej, które są nad wyraz aktualne.

Zosia

Ta Pani ma zarzuty prokuratorskie za przekręty w Balticcliffie. Będą przesłuchania świadków.

Ryszard

Szkoda, że zabrakło argumentów uzasadniających tak niezasłużoną opinię!

Nie warto dzwonić. Szkoda czasu lepiej poszukać bardziej rzetelnego pracodawcy.

Baltic Cliff

Może ktoś w końcu zainteresuje się ową Panią, przepływem pieniędzy w firmie- lub ich nagłym brakiem? Brak kas fiskalnych przez kilka miesięcy? Gdzie są wynagrodzenia za sierpień? Pracownicy czekają.

@Baltic Cliff

Dopiero teraz poznaliście się na pani "denko". (usunięte przez administratora)was bez mydła, Tokarskiego jeszcze bardziej, a tak jej ufaliście

Zosia

Wredna, obłudna brzydka, prosta, gruba baba, nie zapłaciła za prace. Nakazywała przyjmować pieniądze bez kasy fiskalnej. Mam nadzieję że, zapłaci za swoje (usunięte przez administratora) Więzienie to jedyne wyjście. Już niedługo.

Iwona
@Zosia

Brzydka to mało powiedziane. Brakuje słów aby określić jak jest obleśna

Pracownica.

Nie polecam nikomu!! Monika Rajner to bezwstydna i podła kobieta. Wykorzystywała pracowników na swój pożytek. Okradła cały obiekt z rzeczy co do niej nie należało od alkoholu do sprzętu. Oszukala dużo osób i pracowników nie wypłacająć im wypłat. Wzięła obiekt by nim zarządzać a doprowadziła do jego zamknięcia.

Najbardziej obłudna osoba jaką można sobie tylko wyobrazić. Jak okraść firmę, doprowadzić do ruiny i kłamać bez mrugnięciem okiem- ta Pani zdecydowanie jest złotym przykładem. Wszyscy pracownicy zostali wykorzystani, nie otrzymaliśmy wynagrodzeń za cały miesiąc- sierpień.

(usunięte przez administratora) Nie wierzę, że aż tak można nie mieć wstydu!!! Oby dobrze potraktowali ją w pace jak już tam trafi, a to pewnie nastąpi już niedługo!!!

ktoś123

Nie polecam!!! (usunięte przez administratora) Nie zapłaciła wynagrodzeń za sierpień, teraz odsyla do funduszu świadczeń gwarantowanych...Dramat!!!!Nie polecam współpracy z ta kobieta!

Ona

Dramat!!! (usunięte przez administratora) Tak okropnej osoby jeszcze nie spotkałam...brak słów

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Monika Rajner - Trzebiatów

• Jak się pracuje w Firma Usługowa Monika Rajner?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Usługowa Monika Rajner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Usługowa Monika Rajner?

Firma Usługowa Monika Rajner
  • Adama Mickiewicza 15 lok. 6