Opinie o Daniel Warzecha w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Daniel Warzecha. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Daniel Warzecha o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Warzecha w Katowice

Były Pracownik Nowy wpis

Ogólnie moim zdaniem tragedia. Ludzi którzy nie mają zielonego pojęcia o biznesie, etatowcy którzy wiecznie powtarzają jak rodzina Pana Daniela zrobiła super biznes dlatego Pan Daniel jest jaki jest. Dla mnie zwykły kompleks wynikający z braku do tego umiejętności. Nie rozwijają się... Stoją w tym samym miejscu od 2 lat. Ciągle powtarzają że za mało robisz, że 3 zlecenia to za mało musisz robić po 6 wtedy zarobisz . Robiąc 80 zleceń zarobisz około 10tys, natyrasz się jak (usunięte przez administratora) a Panowie wezmą za Ciebie 100%. Gadają o tym jak są uczciwi i wspaniali, a Tobie kłamią w żywe oczy. Dla mnie to dyspozytor oraz technik, a nie żadna duża firma jak o sobie mówią. Tysiące zdjęć z każdej instalacji, układanie dokumentów do wysyłki, a broń boże źle coś ułożysz lub nie wpiszesz w tabelke to od razu kara finansowa. Panowie weźcie się.obudzcie. Jedyny plus to dobrze nauczą pracy, precyzji to jest jedyny plus. Reszta do wora. Przykro mi bo nie rozumiem pewnych rzeczy, albo mają tak niskie stawki i nie mają z tego dużo, albo tak zdzierają na podwykonawcach który dla nich pracują. Dużo tu jeszcze można opisać negatywnego, ale chyba nie ma to sensu. Jeżeli chcesz nauczyć się pracy nie mając doświadczenia idź tam a Cię dobrze wyszkolą, ale przez rok nie będziesz mieć życia, urlopu i wolnego. Jeżeli masz doświadczenie i znasz się na pracy, nawet nie wysyłaj CV tylko szukaj spokojnie i dokładnie, a na pewno się coś znajdzie, a mówienie że Płacą najlepiej to może się tak wydawać dla kogoś kto zarabiał 3-4 tysie i nagle zarobi 8-9 tys tylko że wykonywanie tej pracy jest zdecydowanie na innych stawikach i dopiero jak zabierzesz doświadczenia poznasz te środowisko zrozumiesz że robisz za marne grosze. Ogólnie sknery i tyle, ale oni tego nie rozumieją, takie podejście to można mieć jak się ma potężna korporacje o tysiące pracowników, a oni zaledwie mają 5 ekip. Słabe słabe jeszcze raz słabe. Panowie życzę powodzenia, mam nadzieję, że więcej osób dołączył do grona które opiszę swoją pracę w ich firmie i może wtedy zrozumieją co źle robią, ale wątpię w to. Pozdrawiam

Dawid Nowy wpis

Ja też nie pozdrawiam serdecznie. Wyplata nigdy nie byla nawet w polowie taka jak obiecywana, po pracy telefony do północy, rozliczenie po 2 miesiącach, stawki połowę mniejsze niż u konkurencji, wieczne roszczenia i próby wykorzystywania xD beka ogólnie, najlepsze to było robienie inwentaryzacji czterokrotnie co dwa tygodnie bo daniel ma (usunięte przez administratora) w papierach i wszystko trzeba za niego pilnować i mu liczyć XD zmarnowany czas i pieniądze, lepiej iść do fabryki bo zarobki te same tylko roboty dwa razy mniej i nie trzeba się użerać z właścicielami tej "spółki" ???? wszystkiego najlepszego panowie, liczę, że niedługo sami będziecie ciągnąć druty na melinach hehe pozdro

Instalator Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tym podwykonawcą, zaniżone stawki, płatności powyżej 45 dni, późne wysyłanie dokumentów instalacyjnych, ciągły kontakt telefoniczny o każdej porze dnia, (usunięte przez administratora) obiecywanie gruszek na wierzbie

Czy wiesz coś na temat zatrudnienia w firmie Daniel Warzecha w miejscowości Katowice. Użytkownicy czekają na twoją komentarz.

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Warzecha - Katowice

• Jak się pracuje w Daniel Warzecha?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Warzecha tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Daniel Warzecha
  • Ułańska 11 lok. 124