Opinie o Neurointuicja Łukasz Gątnicki w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Neurointuicja Łukasz Gątnicki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Neurointuicja Łukasz Gątnicki o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neurointuicja Łukasz Gątnicki w Wrocław

A Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Zastanawiam się skąd takie opinie? Korzystałam z kursu okejowania w 2022 roku... okejowanie jest do tej pory ze mną. Jestem po wielu literaturach psychologicznych, kursach i tylko okejowanie pozwala mi nabrać SPOKOJU oraz dystansu do danej sytuacji, do emocji. Tylko okejowanie pozwala mi ochłonąć i zobaczyć rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy, na chłodno. Ktoś tutaj napisał, że ma "Poczucie powierzchownego podejścia do tematu a nie tego co głębiej może siedzieć i faktycznie uwierać. " Moim zdaniem dogłębne analizowanie/grzebanie/ tylko pogłębia problem aczkolwiek w przypadku większych zaburzeń zapewne potrzebna jest pomoc psychoterapeuty a okejowanie może być stosowane dodatkowo. Każda sytuacja jest inna i wymaga innej pomocy, natomiast pisanie, że Łukasz jest narcyzem to jakiś absurd. Warto wejść na jego bloga, instagram ,wykupić inne kursy aby zobaczyć ile wartościowych treści przekazuje. Ja do tej pory korzystam z treści Łukasza i jak najbardziej polecam.

klient Nowy wpis

Odradzam, jest to jednak jeden z droższych terapeutów a jednak nie było tego czegoś. Wszystkie problemy były skwitowane jednym rozwiązaniem - które mogło przecież nie działać na każdy problem, brak poczucia bycia wysłuchanym, brak wysluchania klienta o obawach dalszych itp tylko przerywa, i 'ok pokaze ci metode, nie musisz mówić dalej czego się boisz.... '. Poczucie powierzchownego podejścia do tematu a nie tego co głębiej może siedzieć i faktycznie uwierać. Odradzam, szkoda kasy.

Elżbieta Z.

Nie mam słów by opisać jak mi pomógł Pan Łukasz :) Pozdrawiam gorąco Okejowców!

Ktos

Narcystyczna osoba, mająca duże problemy z samym sobą.

Janusz
@Ktos

Nie widziałem w tym Panu narcyza, pracujemy długo, zawsze mogę na niego liczyć. Zdecydowanie polecam z serca!

Sss
@Janusz

Z serca to ten człowiek pompuje swoje ego i portfel. Poza tym nic nie robi z serca. Manipulant i toksyk najwyższych lotów bez sumienia i etyki. Kiedyś zapłaci za wyrządzoną ludziom krzywdę…

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Neurointuicja Łukasz Gątnicki? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Sandra

Tak, wspaniała osoba! Z wielką wiedzą. Myślę, że trzeba być gotowym na pracę ze swoimi problemami. Nikt tego za nas nie zrobi. Lukasz jest bardzo neutralny więc jeśli ktoś ma jakiś problem to raczej sam ze sobą.

Nick Nowy wpis
@Sandra

A hopokryzji i manipulacji to chyba nauczyła się od niego. Poprzez ocenę „problemy ze sobą” próbuje pani degradować drugiego człowieka. Wstyd i żenada… jak cały cyrk tego manipulanta i wyzyskiwacza z podwójną twarzą

Ktos Nowy wpis

Z największą przykrością przestrzegam przed tym człowiekiem !!!

Karolina Z.

Życie mi uratował. Oby więcej takich ludzi na świecie! Bardzo empatyczny z wielką, merytoryczną wiedzą! Pomógł wyjść z zaburzeń lękowych połowie mojej rodziny.

@Karolina Z.

Ja dopiero zaczynam pracowac mam zaburzenia lękowe po wielu traumach. Okejuję ale myślę o tym ze traumy sie zapisaly i mam ogromne flashbacki.

@Karolina Z.

Pani Karolino jak u Pani przebiegala praca?

@Karolina Z.

Wątpię czy komentarz prawdziwy. A nawet jeśli to może być tylko subiektywna opinia, a problem powróci z czasem z większą siłą. A Pan sobie przeokejuje i będzie kazał dalej to robić innym w dalszym ciągu usilnie KREUJĄC się na „eksperta” w celach oczywistych - zarobkowych. Z największą przykrością przestrzegam. I liczę na to że zawód „coacha” „trenera” zostanie jak najszybciej uregulowany prawnie…

Magdalena

Nie będę się rozwodzić. Moja opinia jest zdecydowanie negatywna.

@Magdalena

Totalnie się nie zgadzam. Szacun dla tego Pana! Pomógł mi wtedy, kiedy nikt nie mógł!

Hela
@Magdalena

Proszę napisać coś więcej. Czy korzystała Pani z kursu okejowania?

Także
@Magdalena

Pani Magdaleno czy odczuła Pani wpływ... podczas rozmowy żeby rozbić rodzinę jako najlepsza droga w aktualnej chwili ? były proponowane inne rozwiązania? Czy wyłącznie powyższe radykalne ?

@Także

Oczywiście, że tak przecież rozwód i zrzucenie winy na partnera przez „coacha” to najprostsza droga, a jaka podbudowująca dla klienta pompującego portfel!

Ktos

Czy ktoś może wyrazić swoją opinie na temat tego Pana i jego metody?

Zostaw merytoryczną opinię o Neurointuicja Łukasz Gątnicki - Wrocław

Neurointuicja Łukasz Gątnicki
  • Św. Jerzego 1A