Opinie o Tynk4You Jakub Frydyada De Piotrowski w Leszczyny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Tynk4You Jakub Frydyada De Piotrowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tynk4You Jakub Frydyada De Piotrowski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tynk4You Jakub Frydyada De Piotrowski w Leszczyny

Niezadowolony Nowy wpis

Nie wiem czy ta firma istnieje jeszcze czy nie, ale bardzo nie polecam. Cwaniactwo na każdym kroku, robota zrobiona przez wykonawcę który został wyrolowany na pieniądze. Mnie również chciał wydymać ale jestem dość pyskaty i stanowczy i wyszedłem z sytuacji

Ostrzegam przed tym (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Piotrowski dostał kilka tysięcy złotych i stracił się z budowy w Jastrzębiu.Gdyb nieudolność Policji powinien dawno siedzieć w więzieniu!!!

Karolaa

Dokladnie tak nas tez (usunięte przez administratora) po podpisaniu umowy zaczęło sie podniesienie cen za wykonywane uslugi... Prosze osooby oszukane pisac na caroline150891@yahoo.com moze razem damy rade cos zdziałać

Fatum Nowy wpis

Proszę o kontakt 690016548

Jolanta Nowy wpis
@Karolaa

O ile zostały podniesione ceny???

Klient

Nie polecam wykonawcy. Brak wiedzy na temat wykonywania tynków cementowo-gipsowych. Ściany porowate, nie prowadzą dodatkowego zagładzania, ściany krzywe, sufity krzywe.

@Klient

Można prosić jakis namiar do Pana tez u mnie zrobili fuszerkę

@Klient

Proszę o kontakt. U mnie też źle zrobione. Kiedy u Pana robili?

Prosze o kontakt.

Karolaa

Witam my tez zostalismy wydudkani przez tego Pana caroline150891@yahoo.pl

Burak
@Karolaa

Jak nie słuchają po studiach to karaoke cza dodać :P

Fatum Nowy wpis

Bardzo proszę o pilny kontakt 690016548

Inwestor

Pan Jakub, tragedia, omijać jego i jego usługi szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) zatrudniający ludzi z przypadku bez umowy. Jakość usług, podejście do klienta, terminowość na najniższym poziomie. Najgorsza firma z wszystkich poznanych w trakcie budowy domu. Odradzam z czystym sumieniem.

@Inwestor

Ta firma jest zamknięta od 2 lat, ten Pan nie powinien już działać pod tą firmą z tym regonem.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Tynk4You Jakub Frydyada De Piotrowski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Karol

Chętnie przyjmujecie studentów ?

Klientka

Tynki wykonane gorzej niż tragicznie Pan Kuba nie wystawił faktury, podniósł cenę w trakcie realizacji....brak słów .....nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tynk4You Jakub Frydyada De Piotrowski - Leszczyny

Tynk4You Jakub Frydyada De Piotrowski