MediPharma Institute

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o MediPharma Institute

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediPharma Institute

Olek

@rade skoro firma się rozwija, to zastanawia mnie skąd wynika ten brak ofert pracy? Mam nadzieję, że to się w niedługim czasie zmieni. Może firma poszukuje pracowników jakąś inną drogą? Może ktoś podpowiedzieć? Sam już nie wiem, co mam o tym myśleć i na co się nastawiać.

gosc

Potwierdzam wszystkie negatywne opinie o Medipharma Institute. Szefowa (usunięte przez administratora) to beznadziejny człowiek. Zero profesjonalizmu, a przy tym przerost ego. Z taką osobą praca to męczarnia. Dewiza tej firmy to "PO TRUPACH DO CELU!". NIE POLECAM NIKOMU!

n.

Super firma, fajna ekipa, da się zarobić :)

Justa

Pracowałam w tym (usunięte przez administratora) miesiąc, i fakt firma nie do polecenia, pani prezes udaje mądrale a naprawde nic sobą nie reprezentuje,kasa mała i zlecenie bo potem ciaoooo. Praca to tylko dzownie i nic wiecej mimo zapewnien o rozowuje. Firma nie mająca możliwości rozwoju.

Ja

Odradzam wszystkim pracy w tej firmie - szefowa stara panna humorów 120 na minute,a co lepsze praca opiera się tylko na sprzedaży konferencji (jesli nie sprzedaz to jestes zwolnony) mimo ze zatrudnym się jest na stanowisko Asystentki handlowca wykonujesz prace telemarketera. Kasa - 1300zł netto niby jest mowa o premiach ale zapomnij!! Jeśli chcesz schudnąc to idealna praca dla siebie stres i nerwy to spowodują, gółównie pani prezes (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o MediPharma Institute - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MediPharma Institute