Opinie o Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze w Brzeźnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze w Brzeźnica

Grzegorz Nowy wpis

Chciałbym się podzielić pozytywną opinią na temat współpracy z firmą Tech-Spaw. P. Piotr ma ludzi i sporo, to jest duży atut w nasze czasy. Znam osobiście kilka spawaczy oraz monterów, którze u niego pracują po kilka lat. Z ramienia pracodawcy zapewnia odzierz roboczą oraz zakwaterowanie w razie delegacji. Co do samego P. Piotra, to niegdy już miałem z nim problemów i zawsze się udawało dogadać.

Paweł Nowy wpis

Ten pracodawca wykorzystuje ludzi , nie płaci tak jak ustalono , odcina chore kwoty za sprzęt który niby został zagubiony . Miałem taką sytuację że Pan Piotr przyjechał na budowę zabrał ze soba młoty udarowe warte kilka tysięcy złotych . Po kilku tygodniach stwierdził że ten sprzęt został zgubiony . Wartość przedmiotów wycenił na 10 tyś zł . I każdemu z osobna potrącił po 2 tys . Naprawdę nie polecam unikajcie .

Zimi Nowy wpis

Postrzega pracowników nie jak ludzi tylko numery, które mają dla niego robić. Potrącanie z wypłat za normalne zużywanie się narzędzi, czy ubrania roboczego w drodze użytkowania; potrafi liczyć sobie 50zł za najtańszą kamizelkę odblaskową, której rynkowa cena to 10zł, analogiczna sytuacja ma miejsce przy "wycenie" zużytych narzędzi. Komicznym jest kiedy na innym projekcie giną narzędzia,a facet obciążą kosztami wszystkich pracowników firmy tłumacząc to "żeby nie było, że tylko oni płacą...". Co do organizacji pracy, chcąc uzyskać informacje, gdzie będzie się pracować potrafi zmieniać zdanie 3 razy w ciągu dnia i rzucać człowiekiem po różnych zleceniach oddalonych nierzadko po kilkaset km. Jeżeli dojeżdżacie kawał do pracy własnym autem, to nawet nie dołoży wam niczego do paliwa, tłumacząc się, pieniądze da tylko wtedy jak będzie komplet osób w aucie. Jeżeli natomiast da wam auto firmowe.... Spodziewajcie się mocno wyeksploatowanych aut, w których jak coś się zepsuje to też, będzie potrącone z waszej pensji; no bo przecież jak ty prowadziłeś to się zepsuło, a przedtem działało. Polecam wyjazd za granicę autem bez klocków hamulcowych, wspomnienia zostają na lata. Ponadto często zdarzają się sytuacje w stylu przyjeżdżasz na umówione miejsce pracy wcześnie rano i widzisz, że nikogo nie ma; dzwonisz do gościa co się dzieje, a ten stwierdza, że sytuacja się zmieniła i nie ma roboty, choć zeszłego wieczora robota na 100% i mówi, że zapomniał zadzwonić. Jeżeli nie ma aktualnie pracy dla kogoś z zakresu monterki/ślusarstwa/spawania to wysyła was na budowę i tak z monterów zmieniacie się w budowlańców (usunięte przez administratora)w pocie czoła. Dla niego możecie pracować 7 dni w tygodniu po 12h bez dodatkowo płatnych nadgodzin, to samo jak robicie za granicą. Nie patrzy na was jak na tych, dzięki którym zarabia, tylko jak na tanią siłę roboczą; czego skutkiem jest sytuacja, w której obecnie w firmie poza 1 polakiem są sami ukraincy. Podsumowując odradzam, nie traćcie czasu i nerwów, bo nie zostanie wam to w żaden sposób wynagrodzone.

Ktoś pracował jako Monter w Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

x Nowy wpis

Ten pracodawca jest nieuczciwy. Codzienne kontrole na L4, wystawia protokoły, zwalnia bez powodu pracowników

Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze prowadziła rekrutację na stanowisko ŚLUSARZ- MONTER. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
TIG

Zwykły naganiacz. Do tego niezorganizowany.

kandydat

Nie warto. Facet co 2 dni zmienia zdanie odnośnie miejsca pracy, jak i samej wykonywanej pracy. Umawiasz się, potrzebujesz się czegoś dowiedzieć to gość potrafi się 3 dni nie odzywać, już o odbieraniu telefonu nie wspominając. Wszystko jest załatwiane na ostatnią chwilę. Jeśli lubicie mieć wszystko zaplanowane to unikajcie tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze - Brzeźnica

• Jak się pracuje w Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze?

Piotr Piątkiewicz Tech-Spaw Usługi Ślusarsko Spawalnicze
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 15
    57-256 Brzeźnica