Opinie o Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata w Zawiercie

Administrator Nowy wpis

Firma Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata szukała pracownika na Headhunter. Czy ktoś może był tam zatrudniony i opowie o swoich doświadczeniach?

Anonim Nowy wpis

Nikt tam nie chce pracować, sama już nie potrafi znaleźć ludzi, myśli że ktoś jej znajdzie (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem i nie miec styczności z tą panią która patrzy tylko na siebie kosztem pracownika, tam dobrze mają tylko ludzie zatrudnieni z jej rodziny, zwykły szary człowiek jest niszczony pod każdym względem.

Starszy pracownik Nowy wpis

Po paru miesiącach pracy mogę potwierdzić że szefowa Beata aby zaoszczędzić przy obecnej drożyźnie, zawsze kosztem pracowników, zatrudnia ludzi po wyrokach z którymi strach pracować, jeśli ktoś ma dostać podwyżkę to jedynie jej synalek (usunięte przez administratora) który wszystkich kontroluje

Tak w skrócie dorzucę swoje 3 grosze, wiadomo już o kogo chodzi

O czym mowa? Nie wiem jaki jest kontekst tego co mówisz :)

Wyjaśniam
@Adam

Kontekst był napisany w tytule ale zjeby zmienili na "anonim" ogólnie to walić tą firmę, nigdy nie będzie tu dobrze

Ewelina
@Wyjaśniam

A czemu tak uważasz? Co konkretnie CI tu przeszkadza i co Twoim zdaniem powinno się zmienić?

Wyjaśniam Nowy wpis
@Ewelina

Proszę poczytać sobie komentarze niżej, wszystko jest już napisane czemu mam się powtarzać?

Szefowa stara torba

Przewiduję szybką upadłość, nie ma co nawet tam składać cv

Pracuś
@Szefowa stara torba

I skompiradlo, oszczędność nawet na bezpieczeństwie pracowników o stanie technicznym samochodów jakim muszą jeździć to woła o pomstę do nieba, magazyn wcale nie lepszy, po przyjmowała młode łby które robią za pół tego co doświadczeni, dlatego tak wielu odeszło, jeszcze ten synalek jej który wszystkich (usunięte przez administratora)

Magdalena
@Pracuś

No ale chyba na miejsce tych co odeszli przychodzą normalnie nowi?

@Magdalena

Tak przychodzą, owszem, osoby które nie odróżniają kapusty od sałaty, cud że liczyć potrafią do 10, puste łby, weź pracuj z takim a później szefowa obwinia ciebie za jego błędy, no ale co można oczekiwać za taka stawkę jaką proponuje, tu od lat nic sie nie zmieniło na lepsze, firma może i finansowo idzie w górę ale warunki pracy coraz gorsze, tu już nawet nie ma odpowiednich warunków do pracy, firma rodzinna mówi sama za siebie, człowieku gdybyś tylko wiedział ile odeszło ludzi doświadczonych z powyżej 10-letnim stażem w ostatnich 3 latach, to jest smutne. Dziękujemy ci pani Beatko za twój egoizm i braku szacunku do starych pracowników

Maria
@Magazynier

No właśnie, to jaką stawkę na magazynie proponuje? Opłaca się czy lepiej iść do części samochodowych albo na trwałą spożywkę?

@Maria

Najniższa krajowa, krótko nie opłaca się

Magdalena
@Magazynier

Kurcze, to słabo. :( Ale chyba lepiej dla nich jednak, że odeszli, po co mieliby się kisić w takich warunkach? Ale tak właściwie to skąd oni biorą aż tak (usunięte przez administratora) ludzi, że tak dosadnie to określę?

@Magdalena

Nie skąd, problem jest inny, wiadomo że doświadczony i ogarnięty magazynier nie bedzie pracował za grosze to problem z szefową jaki stosuje system segregacji wśród kandydatów. Więc nie dziwne że to głównie osoby bez doświadczenia zaraz po szkole, osoby z nałogami oraz kryminalną przeszłością. Są tani u utrzymaniu i liczy że będą dobrze sie sprawdzać. Każdy szanujący sie czlowiek ma swoja godność, trzeba rowniez znosić jej chore zachowania gdzie czasem jej odbija, potrafi doczepić sie naprawde o wszystko aby na kims sie wyżyć

Jolanta
@Magazynier

serio takie osoby sa wybierane do pracy ? a jak wyglada przez to atmosfera z takimi osobami, dogadujecie sie?

@Jolanta

Różnie, niektórzy są spokojni jak normalny człowiek do czasu aż go policja nie zabierze z pracy (jak ostatnio za bicie żony) inni znów samym wyglądem wprowadzają strach że człowiek boi sie zwrócić uwagę aby w kiblu czasem nie wbił ci kosy w żebro, bywają nieobliczalni ale na szczęście krótko pracują. Zdarza sie że przyjdą normalni z doświadczeniem, niestety również uciekają, ostatnio bywają emeryci tak aby sobie dorobić co nie mają sił podnieść zgrzewki wody mineralnej 1,5 l. Od stycznia tego roku 2022 zwolniło sie mnóstwo osób ktorzy pracowali przez 15 lat, powód? Brak jakichkolwiek podwyżek, firma prosperuje świetnie, żywność idzie w górę co za tym idzie również dochód firmy. Jak można to inaczej nazwać niż egoizm? To moj ostatni post, na prawdę nie mam juz sił pisać o tym (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Firma rodzinna

I wszystko jasne, (usunięte przez administratora) konfidenctwo, (usunięte przez administratora), poniżanie, manipulowanie, (usunięte przez administratora), puste obietnice i tak dalej i dalej...

Pracuje w tej firmie już kilka lat i jestem zadowolony. Warunki w porządku, kasa jak na Zawiercie też ok. Ogólnie dobra robota.

Xd

No tak, najniższa krajowa to faktycznie kasa w porządku może dla starych pracowników w porządku bo mają powyżej 3 tys na rękę, ale nowicjusz nigdy tyle nie dostanie, nawet po latach pracy, wiem bo pracowałem dosyć długo.

Sądząc po tym co osoba tutaj napisała a widząc jakie tam są zarobki i wymagania to Panu widocznie odpowiadałaby każda robota niewymagająca posiadania własnej moralności np. oranie w polu za miskę ryżu pod strażnikiem trzymającego cię na smyczy. Pana komentarz przebija kłamstwo w każdym słowie, brakuje tu tylko "możliwość rozwoju" i prawie jak propaganda w wiadomościach TVP

Świetna opinia

Bardzo pouczająca i dająca wiele do myślenia opinia. W Korei Północnej wyznawane są podobne zasady i wartości.

Monti

Beatka ci to kazała napisać? Hahah z czego jesteś zadowolony? Że zwykły pracownik nie może wyjść nawet zapalić, bo "szefowa" zaraz przylatuje i pogania?

Ujawnij się!

Miej jaja i się przyznaj kim jesteś! Bo ze starych pracowników zostało tylko dwóch!

Sram na tą firme

Na nowy rok szefowa nie przewiduje żadnych podwyżek. Praca w zimnie jak w kostnicy, żadnych benefitów

Troszeczkę przepracowałem
@Sram na tą firme

Wy tak narzekacie na tą firmę, a powiem wam że to jedyna firma która mnie przyjęła, jako że mam kryminalną przeszłość ciężko znaleźć gdziekolwiek pracę, ale tutaj przyjmują każdego, zarobki mi nie przeszkadzały byle mieć na flaszkę, papierosy i browarki, wszystko mi sponsorował socjal, niestety psiarnia mnie znów zgarnęła przez co byłem niedyspozycyjny kontynuować swoją pracę, tylko trochę mnie drażnił ten (usunięte przez administratora)

Knurek
@Sram na tą firme

Ostro jadą po kosztach pracownika, zastanów się nad swoim bezpieczeństwem, strach przychodzić do ludzi którzy siedzieli w więzieniu, atmosfera jak w więziennej celi, albo jesteś gitem albo cwelem. Wykorzystywanie jeden przez drugiego, hierarchia jak w dziczy, możesz dostać nawet po pysku za niesubordynacje (akurat nie mówię tu o szefowej a innym pracowniku któremu nie chce się robić)

Zbigniew
@Sram na tą firme

Jak jest za zimno to to zgłoś. Nie można podkręcić ogrzewania? Przez galopującą inflacje powinny być podwyżki. ile teraz masz rekę?

Zbigniew
@Knurek

To przyjmują do pracy każdego jak leci, nawet ludzi po wyrokach? Nie trzeba mieć kwalifikacji które są sprawdzane na rozmowie rekrutacyjnej?

@Zbigniew

Tak, przyjmują każdego, nawet po wyrokach (niedawno była afera z jednym gościem którego zgarnęła policja z pod zakładu za znęcanie się nad żoną) ogólnie z nowych to tylko osoby z nałogami, nie wiem jaki widzi sens zatrudniając takich ludzi, obstawiam że koszta za które godzą się pracować, nie musisz mieć żadnych kwalifikacji do rozkładania towaru, to że masz UDT na wózki widłowe to jedynie klątwa przez którą będziesz pracował za innych za mniejszą pensję, co do ogrzewania, ja rozumiem że teraz wszystko drogie, ale oszczędności na ogrzewaniu sięgają wiele lat wstecz jeszcze przed pandemią, pracujesz w 2 do 6 stopni, bo tyle wystarczy aby nie zamarzły napoje (jedynie jak szefowa gdzieś wyjeżdża "nielegalnie" podkręcamy ogrzewanie do ok. 11 stopni) kiedyś to była zgrana załoga i firma, smutne jak jedna osoba potrafi to wszystko rozbić, zakończyłem współpracę z tą panią i firmą.

marsjanin
@Zbigniew

Tak, biorą jak tylko ktoś chce pracować.

xyz

Nie można.

Witam, pracuje tu od niedawna. Praca w porządku. Wiem co mam robić, praca powtarzalna. Jak ktoś chce pracować, a nie obijać się to pracuje i zarobi. Ja jestem zadowolony.

2021

Noo szczególnie Daniel taki pracuś szczególnie przy weekendzie, Popracuj dłużej, wtedy pogadamy bo widocznie życia tam nie znasz

Aplikant
@2021

Daniel? Też miałem z nim doczynienia, arogancki, bezczelny i najbardziej leniwy, gdy tylko szefowa wyjedzie od razu się chowa między regałem z kiśle i budynie Winiary a kawą, i co chwila pluje gdzie popadnie, takich ludzi nie powinno być w branży spożywczej, wprowadza toksyczna atmosferę, pomaga jeśli musi, co chwilę przesiaduje u Golby udając że czegoś szuka, niestety szefowa tego nie widzi, reszta ekipy jest na prawdę w porządku, pracowałbym dalej ale szefowa też odwala chore akcje

Racja
@Aplikant

Trafione w sendo, rak tej firmy

Grzegorz

Firma solidna i rzetelna, na rynku od kiedy pamiętam. Dla klienta zawsze miła obsługa. Duży wybór produktów. W firmie bywam raz w tygodniu i wydaje się że panuje tam dobra atmosfera. Polecam.

Rip
@Grzegorz

No tak, klient najwięcej wie co się dzieje w firmie, opinia warta usunięcia, wydawać to się Panu może...

@Grzegorz

Pan jest klientem a wypowiada się na temat warunków pracy przez zrobienie zakupów? Trochę tego nie rozumiem, to że obsługa jest miła i ma duży wybór produktów nie świadczy o tym jaka panuje tam atmosfera wśród pracowników względem pracodawcy

Na prawdę odradzam tutaj pracę, to nie są normalne warunki, cały czas kontrola, nerwowa atmosfera, zero jakiegokolwiek komfortu pracy w dodatku głodowa wypłata, podłe traktowanie, i kosmiczne wymagania, co chwilę jakieś pretensje...

Stażysta

Nie polecam pracy tutaj, byłem widziałem, zrezygnowałem mógłbym napisać wiele ale wielu już napisało prawdę

Aplikant

Za te pieniądze wymagają uprawnienia na wózek widłowy podczas gdy reszta zarabia kilkaset zł więcej bez jakichkolwiek uprawnień, szukają chyba jelenia, (kiedyś tylko mile widziane UDT)

Pracuje tu
@Aplikant

Bo nikt nie ma uprawnień na wózek, gdy przychodzą inspektorzy z UDT musi być ktoś wykwalifikowany, a że jeździ wózkiem każdy to już inna bajka, pani beatka drugi raz nie zrobi nowemu uprawnienia bo zaraz ucieknie (jeden taki był) , więc wymaga że ktoś będzie jeleniem pracował za grosze

Pedaly

Usuwajcie dalej niewygodne komentarze dobrze wam idzie

Brak słów

Własnie miałem o tym pisać a tu ktoś mnie wyprzedził, to klasyk, tuszowanie sprawy udając że wszystko jest w porządku świetna firma bla bla bla, zakrywajac pod dywan śmieci zawsze będą śmierdzieć, nawet klienci zabrali tutaj głos? Wow, co im daliście? 1% rabatu na następne zakupy takie jak mają pracownicy? No co może nie mam racji? To chyba jedyny profit tej firmy "1% rabatu na zakupy... " gdzie ja pracowałem... Jeden wielki żal, udawajcie dalej że jest świetnie, firma z przyszłością hahah no nie wyrobię ze śmiechu

MICHAŁ

Firma sprawdzona i solidna , długo na runku Polecam

Były
@MICHAŁ

Przypomnę że to strona kierowana opiniami od ludzi którzy tam pracowali lub pracują dla tych którzy chcą pracować, a nie opinie klientów :) ciekawe że ostatnio cały czas poszukują ludzi tam do pracy, nie wydaje wam się to podejrzane? Jak ma tak mała firmę to bardzo dziwne że potrzebują tylu ludzi :) a może każdy kto zobaczy co tam się dzieje ucieka. Sytuacja nigdy się nie zmieni a na pewno nie za rządu szefowej Beaty

Owoc

Bardzo hermetyczna firma i specyficzna.. pracowałem trochę i nie polecam.. trzeba mieć mocne nerwy żeby tam pracować

Obserwator
@Owoc

Robię tylko zakupy nie pracuję tam, ale jako osoba z zewnątrz byłem świadkiem znęcaniu nad pracownikiem, czekałem na zamówienie (na rampie) widzę jak pracownik sprawdza towar od dostawcy nagle wybiega szefowa i krzyk "co tak długo, ruszaj się, nie masz całego dnia" ... Dalej lecą przekleństwa, było mi go przykro. Gdy przyszedłem w następnym tygodniu już tam nie pracował, był nowy a sytuacja podobna. Na prawdę smutne widząc na własne oczy co człowiek robi z drugim człowiekiem. Wiem że to firma rodzinna więc kandydaci z zewnątrz muszą mieć silne nerwy lub desperatami

Nie pracuję tam już od lat ale z ciekawości czytam te komentarze i widzę że nic się nie zmieniło, od osób aktualnie pracujących słyszę coraz to lepsze nowiny, i można powiedzieć że cały czas szefowa określa nowy szczyt głupoty, inteligencja na poziomie naszych posłów,... Mniej niż zeroooo....

I jeszcze bez kręgosłupa moralnego, bezczelna. Taka prawda proszę pani mam nadzieję że to czytasz i wiesz o kogo chodzi

Alander

Mówisz o szefowej? Wszyscy ją nienawidzą ale trzeba robić dobra minę do złej gry więc Ameryki nie odkryłeś, widziała te komentarze ale nie to nie o niej hahaha no jasne bo jest drugi cytrus w Zawierciu

Dawid

A jak ta cała korona na was wpłynęła ?

Xyz
@Dawid

Zapytaj szefowa nie wiem czy mogę cokolwiek mówić bo mnie wywalą jak kolegę, jedno złe spojrzenie i już tu nie pracujesz xd

Joanna

Jak oceniacie warunki pracy w Cytrus? To nowoczesny zakład? Powiedzcie coś o technologiach jakie stosują.

Że co takiego?!
@Joanna

Że jaki? Nowoczesny? zakład zacofany do lat 60-tych, to jakieś jaja co tam się dzieje, wystarczy poczytać komentarze innych, szefowa z niezrównoważona emicjonalnie powinna się leczyć... Film nakręcić o wykorzystywaniu i znęcaniu się nad ludźmi psychicznie, pracowałem bo potrzebowałem coś dorywczo

Jeszcze coś..

Zapomniałem dodać o ciągłym sprawdzaniu kamer jak w więzieniu czy niewolnicy czasem za wolno nie robią, ubrania robocze dostajesz po pół roku albo jak będziesz jej przypominać bo ma słaba pamięć zajęta jak cię pogonić, więc większość czasu niszczysz swoje ubrania, ciągła dyskryminacja i pokazywanie kim ty tu jesteś, pracuje tu wiele lat ale szukam innej pracy bo długo tu nie wytrzymam, tylko covid niech się skończy i uciekam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata - Zawiercie

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Firma Handlowo-Usługowa Cytrus Orman Beata
1.5/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Obrońców Poczty Gdańskiej 37
    42-400 Zawiercie