Pw serwis-lux

Zamość

Opinie o Pw serwis-lux

mj

dziwne że od stu lat sie chyba tutaj żaden komentarz nie pojawił... Naprawa i serwis AGD jako działalność tej firmy przecież jest nadal w Zamościu prowadzona. czy ktoś wie skąd wynika ta przerażająca cisza na forum?

jasio

zeby tak było wszedzie jak w serwis-lux

gdaraf1

Słowa kojarzące się z Pw serwis-lux (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500zł Najbardziej podobało mi się w Pw serwis-lux: Najbardziej nie podobało mi się w Pw serwis-lux:

Zostaw opinię o Pw serwis-lux - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pw serwis-lux