Opinie o Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Serwis sprzętu RTV i AGD

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek w Zamość

Arek

Praca od 7:30 do 18 albo i więcej zależy jak droga i czas naprawy a wypłata 4.500 brutto w 2022 i to w czerwcu, Pana Borka to chyba poziom wypłat stoi na rok 1996. Najlepsze jest to że szuka kogoś z doświadczeniem i papierami a płaci tyle co nic plus ryzyko że co popsujesz to z mojej kieszeni pociągnie. Co najlepsze miesiąc pierwszy jest miesiącem testów za darmo. Myślałem że ktoś kto pisał złe opinie to wściekły były pracownik ale byłem i nie polecam szkoda czasu.

@Arek

No cały miesiąc to faktycznie słabo, żeby niczego nie zarobić. :/ Ale na wstępie o tym wiedziałeś i się na to zgodziłeś, tak? To jak długo jeździłeś tutaj tak właściwie?

Marcin Nowy wpis
@Arek

Praca jak każda inna, jak się pracuje to i można solidnie zarobić. Nikt nikomu nie da niewiadomo ile za brak doświadczenia i poniesione szkody. Na wszystko trzeba czasu. Jeżeli uważasz że znajdziesz prace gdzie od razu dostaniesz 5000 netto to nie tędy droga ????

Danuta Nowy wpis
@Marcin

Ale Arek napisał, że szefo szuka kogoś z doświadczeniem, zresztą w tym ogłoszeniu z lipca jest Doświadczenie zawodowe mile widziane, istnieje możliwość przyuczenia. Skoro napisał, że ma doświadczenie, to skąd Ci się wzięła ta teza, że go brak? Znasz Arka osobiście?

Marcin Nowy wpis
@Danuta

Napisać może sobie każdy w cv ze ma doświadczenie, z dokumentami tez nie ma problemu. Załatwić wszystko można w dzisiejszych czasach. Takie rzeczy wychodzą dopiero w trakcie czy dana osoba posiada jakieś doświadczenie czy nie.

Normalny

Szukają fachowców w ogłoszeniach jak zjawia się ktoś kto ma doświadczenie i różnego rodzaju uprawnienia to zaczyna się pod górkę. Rozmowa o wysokości wynagrodzenia to porażka jak oni myślą że ktoś za najniższą krajową będzie tam pracował to firma jest w błędzie.

Łucja Nowy wpis
@Normalny

No brzmi niefajnie jeśli chodzi o to całe wynagrodzenie. A wiadomo jaki jest aktualny stan zatrudnienia? Faktycznie brakuje ludzi czy jednak mimo stawek pracują?

Średnio polecam bo niby szukamy bez doświadczenia ale no tak średnio chcemy zatrudnić. Rozmowa z szefem -no my możemy przyuczyć ale nwm czy chcesz. No chiałbym -to świetnie po jeździsz zobaczysz. -a jak z pensją. -darmowy okres nauki. A później -później to będziemy gadać bo to tajne Tak idziesz do pracy i słyszysz że to tajne więc super. Nie wiesz czy dają 500 czy 3000. Ale pojeździł za darmo to się dowiesz.

Izabela
@Michał

Rzeczywiście średnia rozmowa. A o co jeszcze pytali?

Ewelina
@Michał

A ile miało trwać to przyuczenie czyli darmowy okres nauki?

@Ewelina

Byłem i tak naprawdę to szukają technika z doświadczeniem, zapytałem któregoś to mówił że chłop jeździł 2 miechy 3 i nagle nie przyszedł ani razu. Byłem naprawdę zainteresowany ale to nie pierwsza opinia tu też tak ktoś mówił plus słowa technika. Ile ktoś jest w stanie wytrzymać w pracy za darmo?

@Izabela

Doświadczenie i nic po za tym. Rozmowa wyglądała tak że myślałem że gadam z cięciem co se pilnuję a nie z szefem który naprawdę szuka pracownika. A teraz wiem że szukają darmowego gościa do noszenia

@Michał

Ej, bo ja aż serio teraz zdziwiona jestem, że ktoś się im tak dawał. Bo jeszcze bym zrozumiała jakby czymś zachęcali a sam napisałeś, że ciężko się z nim gadało. Ale to do teraz nie wiadomo w końcu ile po tym okresie by płacili już normalnie?

Witek

Przynajmniej 2 miesiące szkolenia za darmo chyba ich po....

Firma Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SERWISANT. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Wojtek

Średnio polecam. Firma jest ok i ludzie tam pracujący również ale ciągły stres, poganianie ciągle za mało napraw itd. Zarobki za naprawe wysokie ale przez to że brakuje części zamienników nie ma tak naprawdę zarabiamy mało. Jeśli policzymy czas w pracy a zarobki to wyjdzi mi albo poniżej albo powyżej minimalnej za godzine. W aucie minimum 300 km a jeździsz największymi gratami wiele nawet poduszki powietrznej nie posiada a o klimie to możesz se co najwyżej pomarzyć.

Łucja

Hej! Widzę,że już od dłuższego czasu nie pojawiły się tutaj nowe wpisy na temat pracy w przedsiębiorstwie Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek. Niestety, ale nie mogę znaleźć na internecie informacji na temat rekrutacji do tej firmy. Może ktoś z obecnych pracowników orientuje się, czy firma potrzebuje teraz nowych osób do pracy? Dajcie znać

@Łucja

Napisałem wyżej nie polecam ponosisz sobie podzwigasz a dostaniesz co najwyżej miłe słowo i że za miesiąc będzie samochód, gdzie dwóch pracowników również czeka na nowy.

Aktualne serwis szuka co najwyżej jelenia na darmowe praktyki dźwigania. Zarobki jak w Lidlu przez długie dojazdy do klienta. Polecam przyjść tam może w lutym jak będzie jakiś samochód. Bo tak to będziecie co miesiąc słyszeć że zaraz będziecie super zarabiać.

Mieczysław

W ostatnim czasie padło w wątku pytanie związane z wysokością wynagrodzenia za pracę w firmie Pw Serwis-Lux jednak nie znalazła się w wątku żadna osoba, która na fakt ten chciałaby odpowiedzieć. Czy może uda mi się tym razem ustalić tę kwestię? Też chętnie dowiem się ile aktualnie tam się zarabia.

@ANDRZEJ ale płaca adekwatna do obowiązków ?

ANDRZEJ

Witam Pracować trzeba ale się zarabia. Pozdrawiam Andrzej

mj

dziwne że od stu lat sie chyba tutaj żaden komentarz nie pojawił... Naprawa i serwis AGD jako działalność tej firmy przecież jest nadal w Zamościu prowadzona. czy ktoś wie skąd wynika ta przerażająca cisza na forum?

jasio

zeby tak było wszedzie jak w serwis-lux

gdaraf1

Słowa kojarzące się z Pw serwis-lux (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję?1500zł Najbardziej podobało mi się w Pw serwis-lux: Najbardziej nie podobało mi się w Pw serwis-lux:

Zostaw merytoryczną opinię o Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek - Zamość

• Jak się pracuje w Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek?

Zobacz opinie na temat firmy Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek?

Pw Serwis-Lux Krzysztof Borek