polima s.a.

Gurcz

Opinie o polima s.a.

Byly pracownik

Polacy nie chca juz robic za te pare groszy to ukraincow zatrudniaja.Bylem, widzialem i podziekowalem.Nigdy wiecej takich firm.

Pablo

Ciezka praca za marne grosze.Praca w systemie 4 brygadowym i ludzie pracujacy tam po 10 lat nie maja nawet 2 tys.Co do samej pracy .Jest ciezka bardzo duzy halas i duzy pył.

a no to moze sproboj tam do nich zadzwonic i sie spytac? albo na przyklad sie do nich przejsc do firmy

Pracujesz w firmie polima s.a.? Chcesz coś w niej zmienić? Zachęcamy do dodania komentarzy.

Zostaw opinię o polima s.a. - Gurcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie polima s.a.