Opinie o P.U.H Tompol 1 Tomasz Zembik w Słowik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie P.U.H Tompol 1 Tomasz Zembik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U.H Tompol 1 Tomasz Zembik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H Tompol 1 Tomasz Zembik w Słowik

Nigdy wiecej Nowy wpis

Dodaje te opinie bo to co reprezentuje ten lasciwie ciężki do zdefiniowania zakład ro tak krutko ująć SYF klimatyzacja to raczej nie jest ich dobra strona a kontakt z klientem jak w kabarecie..... No niema problema ogarnie się..... A potem... A mrozi mrozi no nie ino slabo:) te auta tak mają... no będzie dobrze. 550 do zapłacone żeby tylko z tamtad wyjechać i iść to zrobić gdzieś zanim ni silnik wykręcą.... Ostatecznie w Tompol zaaplikowali za dużo gazu uszczelniacz i barwnik co doprowadziło do zniszczenia sprężarki ???? mam nadzieję że ktoś zrobi im kiedyś jakiś kurs żeby nie musieli zgadywać co jest. A no i paragon czy fakturę to niechętnie wystawjaja.

Kkkk

Odradzam każdemu takiego „lakiernika” Jego usługa malowania została wykonana tragicznie, ale nie ma co się dziwić, wystarczy wejść do tego budynku w którym maluje i spojrzeć chociaż na odpadający i przeciekający tynk z sufitu i ogólny brud. Właściciel do tego po zgłoszeniu tych wad i dodatkowych szkód które narobił przy tym czyli np całe auto zostało zapylone podkładem a niektóre miejsca po jego robicie zostały zamalowane pędzelkiem zamiast przyznać się do błędu jest chamski i obraża klienta u osób trzecich. Odradzam każdemu odwiedzenie tego warsztatu.

Takie fakty Nowy wpis
@Kkkk

Wykonywałem w tym warsztacie nie jedna naprawę. Czy to klimatyzacja, naprawy lakiernicze czy wymiana opon z wyważeniem czy to konserwacja podwozia. Za taką cenę jaką trzeba zostawić u tych "ciapków bez pojęcia" można zrobić te naprawy po ludzku w innych warsztatach kiedyś tam było lepiej ale od kiedy młody kieruję wszystko idzie do poprawki nic nie jest zrobione dobrze za pierwszym razem zawsze trzeba po coś wrzacac... Konserwacja podwozia to jakis żart co tam piaskowanie i czyszczenie rdzy kiwdy można zaciapac mokre błoto sory po jednej zimie nic nie zostało w innym aucie robiłem gdzie indziej i nic się nie ukruszylo cena ta sama. No i tam zapłaciłem raz a tu mi ktoś wmawia że to normalne tyle to wytrzymuje :) no comment pajacowanie Wymiana łożysk przód nie dokręcona śruba dobrze ze ja jechałem autem a nie żona. Wymiana opon = porysowane felgi i poprzeciagane śruby, w dodatku z połamanymi deklami środkowymi obsadzonymi na silikon tłumaczenie... Bo nie dało rady inaczej. Temat zeka.... Wątpię żeby ktoś miał pozytywne doświadczenia z tym zakładem niweiem czego.... Ludzie można coś zrobić dobrze i to w normalnej cenie ale nie tu.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H Tompol 1 Tomasz Zembik - Słowik

P.U.H Tompol 1 Tomasz Zembik