Opinie o WB Construction Wojciech Bzdęga w Zawiercie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WB Construction Wojciech Bzdęga. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w WB Construction Wojciech Bzdęga o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WB Construction Wojciech Bzdęga w Zawiercie

Poszukuję pracy w Zawiercie na stanowisku Zbrojarz. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Pracownik Nowy wpis

Firma godna polecenia...

Jolanta Nowy wpis

Pracujesz czy korzystasz z usług? Daj znać, możliwe, że miałabym parę pytań do ciebie. Jeśli to nie problem :)

Pracownik Nowy wpis
@Jolanta

Pracuje

Michał Nowy wpis

Firma dobra, wszystko jak zostanie ustalone tak jest zrealizowane bez niedomówień.

Jaka atmosfera panuje w firmie WB Construction Wojciech Bzdęga? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 21 lutego. Czy jest rotacja?

Atmosfera dobra, jest grupa pracowników pracujących od lat, a że na rynku nie ma zbrojarzy poszukujących pracy więc z nowymi pracownikami jest różnie...Alkoholicy odpadają dosyć szybko.

Bardzo dobra firma jakich mało na rynku. Wszystko do dogadania. Pieniądze zawsze na czas. Polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko ZBROJARZ w firmie WB Construction Wojciech Bzdęga? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jakie warunki pracy są w WB Construction Wojciech Bzdęga? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Zbrojarz?

Jest szatnia itd. Dojazd na budowy po stronie firmy. Ogólnie w porządku. Polecam.

Stefan

Skoro w porządku, to czemu jesteś byłym pracownikiem, a nie obecnym? Co się stało że odszedłeś z tej firmy? Ciężko tu o rozwój?

Voj
@Stefan

Ja przeprowadzilem sie i trzeba było zmienić

Zbro

Solidna firma, ubrania, dojazdy zapewnione. Wypłacalność bez zarzutów

Solidna firma, w 100% wypłacalna.

omijać z daleka, nie polecam!!!!!!!

WB
@12345

Dobre by było gdyby te komentarze nie były anonimowe, wtedy do każdego z nich można by się było odnieść.

Zostaw merytoryczną opinię o WB Construction Wojciech Bzdęga - Zawiercie

• Jak się pracuje w WB Construction Wojciech Bzdęga?

Zobacz opinie na temat firmy WB Construction Wojciech Bzdęga tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

WB Construction Wojciech Bzdęga
  • Uśmiechu 9 lok. 5