Opinie o Sławomir Wolak Mechanika Pojazdowa w Czechowice-Dziedzice

counter
3 2 6 5 1
Darek Nowy wpis

Wystarczy, że firma ma dobre opinie a konkurencja zaczęła inspirować do wpisów oczerniających?

Obywatel RP Nowy wpis

Dla wszytkich co myślą o tym zeby naprawiać auto w tym warsztacie. Patrzcie im na ręce i będzie przy naprawie, żeby się nieokazalo że macie stare części wsadzone, to taka moja rada.( niektórzy ludzie mają we krwi robienie w wała nieświadomych ludzi). Mechanicy pracujący tam są bez żadnych papierów że znają się na mechanice. NIE POLECAM!!!!!!

Duży Nowy wpis
@Obywatel RP

Przyszłość bardzo proszę o załączanie mnie w korespondencji !

Marek Tomanek Nowy wpis

Mam jak najlepsze zdanie o tym warsztacie, wiele razy naprawiałem citroena c5 starego, oraz mastera3, za każdym razem jestem zadowolony. Naprawił klimatyzacje w C5 gdzie inni mechanicy, rozkładali ręce i żądali nawet 2 tyś, pan Sławek naprawił za 150zł. Właściciel jest konkretny i godny zaufania, takie mam doświadczenia z tym warsztatem.

Dan

Nie polecam tego mechanika.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Twój komentarz może pomóc tworzyć zjawisko polskiego rynku pracy bez tajemnic. Już teraz dodaj opinię na temat przedsiębiorstwa Sławomir Wolak Mechanika Pojazdowa w miejscowości Czechowice-Dziedzice jako pracodawcy. Twoja wypowiedź ma znaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Sławomir Wolak Mechanika Pojazdowa - Czechowice-Dziedzice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad