Opinie o Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania w Sosnowiec

counter
5 3 7 5 1
Weronika Nowy wpis

Same pozytywne opinie klientów! A jak od strony pracowników ? Jest dobrym pracodawcą ?

Czesław Nowy wpis

Wnikliwa analiza mojej sprawy przez Firmę Gallex Odszkodowania w Sosnowcu pomogła uzyskać należne zadośćuczynienie.Polecam ich za profesjonalne podejście.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 240 dni.

Czy Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Krystyna Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

W 2017 roku miałam wypadek drogowy podczas którego doznałam licznych obrażeń. Firma Gallex Odszkodowania w Sosnowcu pomogła mi uzyskać należne odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Mirek
 Rekomendacja

Znam Pana Tomka jako doświadczonego praktyka w walce o należne pieniądze dla poszkodowanych. Jest osobą sumienną z dużą wiedzą i bardzo zaangażowany w swoją prace. Polecam wszystkim współpracę z Tomaszem Galińskim.

Monika
Nazwa działu: Finanse

Miałam wypadek drogowy w 2018 roku. Pan Tomasz udzielił mi darmowej porady prawnej i pomógł uzyskać należne odszkodowanie:-)

Tak1Nie

Jakieś wieści z przedsiębiorstwa Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania w mieście Sosnowiec? Jeśli wiesz co aktualnie słychać w tej firmie, podziel się z nami tą wiedzą w komentarzu. Co twoim zdaniem o firmie Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania powinny wiedzieć osoby starające się tutaj o pracę? Napisz opinię o tym pracodawcy, pomóż innym w podjęciu decyzji zawodowej.

Zostaw opinię o Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania - Sosnowiec

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

5/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad