Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania

Filtruj opinie po kryteriach:

Mirek
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Znam Pana Tomka jako doświadczonego praktyka w walce o należne pieniądze dla poszkodowanych. Jest osobą sumienną z dużą wiedzą i bardzo zaangażowany w swoją prace. Polecam wszystkim współpracę z Tomaszem Galińskim.

Monika
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Miałam wypadek drogowy w 2018 roku. Pan Tomasz udzielił mi darmowej porady prawnej i pomógł uzyskać należne odszkodowanie:-)

Opinia

Jakieś wieści z przedsiębiorstwa Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania w mieście Sosnowiec? Jeśli wiesz co aktualnie słychać w tej firmie, podziel się z nami tą wiedzą w komentarzu. Co twoim zdaniem o firmie Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania powinny wiedzieć osoby starające się tutaj o pracę? Napisz opinię o tym pracodawcy, pomóż innym w podjęciu decyzji zawodowej.

Zostaw opinię o Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania