Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania

Adres: Gabriela Narutowicza 48E lok. 12, 41-200 Sosnowiec

NIP: 6441285733 REGON: 362546454

Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania
5 2 5 1

Opinie o Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania

Filtruj opinie po kryteriach:

Mirek
Nazwa działu: Finanse
 Rekomendacja

Znam Pana Tomka jako doświadczonego praktyka w walce o należne pieniądze dla poszkodowanych. Jest osobą sumienną z dużą wiedzą i bardzo zaangażowany w swoją prace. Polecam wszystkim współpracę z Tomaszem Galińskim.

Pomocna?
TakNie
Monika
Nazwa działu: Finanse
 Opinia

Miałam wypadek drogowy w 2018 roku. Pan Tomasz udzielił mi darmowej porady prawnej i pomógł uzyskać należne odszkodowanie:-)

Pomocna?
TakNie
Administrator
 Opinia

Jakieś wieści z przedsiębiorstwa Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania w mieście Sosnowiec? Jeśli wiesz co aktualnie słychać w tej firmie, podziel się z nami tą wiedzą w komentarzu. Co twoim zdaniem o firmie Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania powinny wiedzieć osoby starające się tutaj o pracę? Napisz opinię o tym pracodawcy, pomóż innym w podjęciu decyzji zawodowej.

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania - Sosnowiec

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tomasz Galiński Gallex Odszkodowania