Opinie o Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda w Skoczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda o rekrutacji.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda w Skoczów

Administrator Nowy wpis

W Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Mechanik Samochodowy. Brałeś udział w tym procesie i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Daj znać, jak według Ciebie wyglądało spotkanie. Informacje, które przekażesz mogą okazać się cenną wskazówką dla osób, które biorą pod uwagę pracę w tym firmie.

Witam serdecznie w skrócie opowiem historie naprawy mojego Multivana w warsztacie u pana Malca. Auto jest przywiezione na lawecie z Niemiec padł silnik mili panowie proponują mi 2 opcje naprawę starego lub wymiana na nowy wiec wybieram tą 2 opcje (droższą o pare tysięcy) aby mieć spokój na dłuższy czas auto zostało naprawione w bardzo szybkim tempie wraca do Monachium i wszystko jest ok.Po przejechaniu około 28 tys wybraliśmy sie z rodzina do Venecji na karnawał niestety 100 km przed celem podróży auto wskakuje na bardzo wysokie obroty i gaśnie holuje nas ADAC do warsztatu mechanik zatwierdził ze to coś poważniejszego i nie jest w stanie naprawić auta tak na szybko. Samochód jedzie kolejny raz do Polski tym razem do innego warsztatu po paru dniach dzwoni pan z warsztatu i mówi ze z silnik do kapitalnego remontu lub opcja 2 nowy silnik sytuacja sie powtarza. Przejechałem po remoncie silnika niecałe 30tyś i auto ponownie wróciło na stół operacyjny tak więc jeżeli pan to czyta panie Kazimierzu to bardzo dziekuje za usługę której nie zapomnę do końca życia 25tyś zl wyrzucone w błoto.

Maja
@Piotr

Hmm, kurcze mega dziwne, szczeglnie ze opinie tutaj są bardzo pozytywne.. a co na to sam Pan Kazimierz??

VAG-EXPERT Nowy wpis
@Piotr

Szkoda że nie skorzystał Pan z przysługującej Panu gwarancji, zamiast naprawiać NOWY silnik w innym warsztacie. Jeśli kupił Pan u nas NOWY silnik CFC z wymianą to otrzymał Pan na niego gwarancję. Na wszystkie wykonane u nas naprawy udzielamy gwarancję. Silniki nowe, które sprzedajemy są objęte gwarancją producenta to jest koncernu VOLKSWAGEN. Na ponad 600 sztuk silników CFC, które zamontowaliśmy w samochodach naszych klientów, zdarzyły się dwie reklamacje, które Autoryzowany Serwis Volkswagena jako przedstawiciel gwaranta szybko i sprawnie naprawił.

Julia

Dzień dobry, czy w Vag-Expercie przyjmowani są obecnie jacyś nowi pracownicy? Czy jest jakaś szansa na zatrudnienie u pana Kazimierza? Czy zespół jest raczej stały?

Sabina
@Julia

Nie potrzebni są :) kto jak kto ale oni nie

Szymon
@Julia

Zespół jest stały, ale zawsze można podejść i podpytać.

Marzena
@Julia

Firma Vag Expert to specjaliści od niemieckich aut.

Ela
@Julia

Z tego, co wiem jest cały komplet. To dobra firma i pracownicy tak często się nie zmieniają.

Izabela
@Ela

No to super! A ty tu może pracujesz? Jak Twoim zdaniem zarobki?

@Julia

Witam proszę zadzwonić. To bardzo dobry i szanujący pracowników szef.

Michał Nowy wpis
@Piotr

Pewnie że zadzwonię ale wcześniej byś coś podpowiedział? Jakie umowy dają na początek bo wolałbym nie zlecenie.

Ktoś Nowy wpis
@Michał

Lepsza umowa to po próbnym.

Marzena

Na medal zakład mechaniczny.

Maja
@Marzena

A konkretniej ?:D Czemu tak sądzisz, aż tak się dobrze spisali?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.

Super warsztat.Kupiłem tam silnik kompletny.Po roku czasu śmiga,żadnych oznak większego przebiegu niż się deklarowali.

Irena
@Piotr

Kupiłeś tu a oni go zmontowali na miejscu czy komuś innemu zlecałeś? Z ciekawości tylko jaki przebieg deklarowali i do jakiego wozu?

Teresa

Wspaniały mechanik!!

Irena
@Teresa

A skąd aż taki entuzjazm? Z czym dokładnie udało im się w Twoim przypadku uporać, że tak pozytywnie oceniasz? ;)

Izabela
@Teresa

A jak oceniasz jego współpracowników? Są równie w porządku i mili?

Szczerze polecam tego mechanika.

Waldemar

Polecam. Mają niewygórowane ceny.

Irek

@Paweł a ty jesteś tu też mechanikiem?

Najlepszy i mój zaufany zakład!

Lidia

Polecam. W !00% spełniają moje oczekiwania co do naprawy auta.

Ryszard
@Lidia

Świetnie, że jesteś zadowolona z usługi, którą otrzymałaś. Tak na marginesie mam teraz małe pytanie do Ciebie. Czy wiesz może coś na temat pracy w tym miejscu? Zauważyłaś może w czasie Twojej wizyty ilu pracowników tam pracuje? Dobrze by było coś w tym zakresie się dowiedzieć.

Zbigniew

Dokładnie i szybko. Nigdy zbyt długo nie czekałem na naprawy.

Porządny uczciwy mechanik.

Roman
@Paweł

Naprawa jest szybko, bo chyba części ma Pan kazimierz na miejscu, a ti znacznie skraca czas naprawy.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Zygmunt

Zakład bardzo fajnie podchodzi do pacjenta. Wymiana drążków sprawniutko poszła.

Pioter

Zapewne Pan (usunięte przez administratora)w tym dnkiu zadba o swoich pracowników, bo zawsze to robi.

Zyga

Da się ze wszystkim dogadać!! Własciciel jest ludzki!

emil

Majsą tutaj rękę do aut!!

Marcin Borowski
@emil

To prawda. Mnie układ hamulcowy naprawili bardzo szybko. Działa teraz bez zarzutu!!

Rafał

Bardzo dobrze i na godziwych warunkach się tu pracuje!

Jedyny mechanik, któremu ufam!

super serwis

remont silnika w audi tylko vag serwis. ryszard wroclaw

Jarek

Nie zatrudniamy już nikogo, ale skupiamy się na podnoszeniu kwalifikacji naszych pracowników.

Norbert

Tu poważnie traktują klienta. Nie ma żadnej fuszerki. Dzięki!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda - Skoczów

Vag-Expert Kazimierz Malec Niezależny Serwis Samochodów VW Audi Seat Skoda
  • Kolonia 19