Opinie o Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz. w Pszczyna

Były pracownik Nowy wpis

Nie polecam pracy w firmie p.Marka. Pieniądze marne, ani umowy ani trzymania się danego słowa. Trzymać się z daleka!

spawacz Nowy wpis

Szkoda tracić czasu na faceta. Jeśli chodzi o ustalenie stawki za wynagrodzenie to zaczyna się lawirowanie w stronę- przyjdziesz to zobaczymy ile ci zapłacę.Umowy na start brak ,więc równie dobrze można robić ten okres za 10 zł lub nawet za friko. Jak już na tym etapie nie ma przejrzystości to nie chcę myśleć jak będzię w dalszym ciągu. Ogólnie dziwny facet. Obiecuję robotę przy spawaniu miesiącami z której koniec końców nic z tego nie wynika. Następna robota też niby tyle spawania mówi. Przyjeżdża się,i tego spawnia tam jest tyle co kot napłakał. Więcej budowlanki,hydrauliki i walenia w ciula. Takie rzeczy. Nie polecam.

Zdecydowanie nie polecam. Szef nie szanuje i nie docenia pracowników. Z tego co słyszałem to również (usunięte przez administratora) na pieniądze. Po tym jak zaczął mnie obrażać bez powodu postanowiłem się zwolnić. Dodam tyle, że nie przychodź do pracy bez umowy pierwszego dnia bo się gorzko rozczarujesz po czasie.

Zostaw merytoryczną opinię o Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz.?

Zobacz opinie na temat firmy Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz.
  • Jana Iii Sobieskiego 3 lok. 8
    43-200 Pszczyna

Osiński Marek Zakład Robót Instalacyjnych Wod.-Kan. C.O. Gaz.