Led Flash Remigiusz Szefliński

Filtruj opinie po kryteriach:

darnek
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Wita piszę opinie dla przestrogi zakupiłem telefon doogee bl 5000 we wrześniu 2018 r wszystko było ok aż do momentu gdy się popsuł,wysłałem telefon do reklamacji 22.listopada 2018r otrzymałem informacje ze reklamacja została uznana,czas reklamacji mają 90 dni roboczych tak więc trzeba się zastanowić czy warto kupować.Teraz jest 15 kwiecie 2019 ani pieniędzy ani telefonu prosiłem o interwencje allegro i nic widać że mają tylko tak napisane że pomogą,więcej nic nie kupię na allegro.

Jacek
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Ocenę Led Flash zostawię Państwu. Ja tylko przedstawię kilka faktów. Telefon BV 9000 Pro zakupiłem na firmę w maju 2018 roku. 28 sierpnia '18 odesłałem go do reklamacji, bo uszkodzeniu uległ ekran. Otrzymałem w zamian nowy, ale dotarł do mnie dopiero w połowie ... stycznia 2019 roku! Niestety dwukrotnie musiałem go odesłać ponownie ze względu na problemy z mikrofonem. Ostatecznie na początku kwietnia 2019 , po ok. siedmiu miesiącach (!!) reklamacji, mogę z niego próbować korzystać. Jednak w obawie przed ew. kolejną awarią i olbrzymim stresem z tym związanym, zdecydowałem się zostawić go jako aparat zapasowy i kupić inny. Życzę Państwu mniej stresogennych doświadczeń.

Maggie
Nazwa działu: IT
 Opinia

Kupiłam niestety 3 telefony wszystkie udają że działają zawieszaja się dotyk nie raczy współpracować. Jeden po 3 miesiącach zdechł na amen oczywiście firma wysłała go na 4 miesięczna wycieczkę do Chin i na domiar wszystkiego stwierdzili że niby uszkodziłam płytę główną ( normalne użytkowanie telefon przestał się ładować) i mam zapłacić z naprawę. Puki co telefon nie wrócił a sprawę chyba trzeba będzie rozstrzygnąć w sądzie. Nie radzę robić tam zakupów towar kiepski a obsługa fatalna i nieuczciwa.

Angelaa
Nazwa działu: IT
 Opinia

Nie polecam kupować w tej firmie. Nieprofesjonalna obsluga i słaby kontakt ze sprzedawcą.

Zawiedziona
 Opinia

(usunięte przez administratora) Stracisz czas nerwy i pieniądze! Widzę teraz że to nie pierwszy taki przypadek! Sprawa trafi do sądu jeśli szanowny pan Remigiusz Szefliński pieniędzy nie odda.

Grzesiek H
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Serwis bardzo szybko sobie poradził z naprawą telefonu. Polecam serdecznie. Nie rozumiem negatywnych opinii na ich temat.

]:

Ulala, czekamy !

mati2047
 Opinia

Uwaga NIE KUPUJCIE W TEJ FIRMIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cwaniak najpierw zapewnił że serwis w Polsce, potem wysyła telefon do Chin i twierdzi ,że wszystko było na stronie o mnie. Zostałem bez telefonu przez 4 miesiące, wrócił z tymi samymi wadami. Mam dość użerania się, sprawę zgłosiłem w Sądzie.

stefan
 Opinia

uwaga na tą firmę ludzie nie kupujcie tam

Agnieszka

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

Dołączam się do ostrzegających przed zakupami w tej firmie! Zapłaciłam za smartfon i otrzymałam fabrycznie nowy, ale zepsuty aparat. Po złożeniu reklamacji i trzech miesiącach użerania, przesłano mi bez słowa komentarza zupełnie inny, używany. Niestety, obawiam się, ze sprawę da się rozwiązać dopiero po zgłoszeniu nieuczciwego sprzedawcy do sądu.

Sebi
 Opinia

Polecam każdemu. Profesjonalnie i szybko zrealizowane zamówienie

Wykiwany
 Opinia

Niestety pan Remigisz Szefliński okazał się szczególnie wyrafinowaną i cyniczną kanalią, sprzedając tani chiński telefonik który wytrzymał zaledwie dwa miesiące małego użytkowania, po czym wysłał go na kilkumiesięczną wycieczkę do kraju pochodzenia. Szkoda że nie na Marsa bo zapewne wrócił by szybciej i w lepszym stanie jak z Chin. Łotr Szefliński śmieje się teraz przez telefon prosto w twarz i przypomina o czytaniu regulaminu. Przeklęty (usunięte przez administratora) i z Nowy Rokiem można mu życzyć tylko tego, żeby wszystkie te niegodziwości wróciły do niego jak bumerang!

Tak5Nie

ksawery
 Opinia

luddzie omijajcie to firme szerokim łukiem .klamca i krętacz .telefon wytrzumal mi 2 tygodnie ,a potem zaczela przepychanka ztym panem, oczywiscie sprawe olał, zostałem bez telefonu i kasy ,stanowczo odradzam.

Tak4Nie

Paweł P.
 Opinia

Bardzo profesjonalny sklep. Jeszcze nie raz zrobię zakupy u nich.

Paweł
 Opinia

Kupiłem Blackview u tego sprzedawcy i nie mogę powiedzieć złego słowa o towarze jak i przebiegu transakcji.

Sebastian
 Opinia

Rewelka. Naprawdę sprzęt bardzo wysokiej jakości i to w niskiej cenie. Ja jestem mega zadowolony.

Jarek
 Opinia

U mnie wszystko super. Oby więcej takich sklepów.

Krzych
 Opinia

Oszust. Najgorsze zakupy w moim życiu. Wiele razy kupowałem telefony tzw. Chińczyki, działały po 3/4 lata nawet i więcej a ten telefon który kupiłem od nich nawet tygodnia nie działał. Po wielokrotnym odsylaniu telefonu stwierdzili ze niby przeze mnie został on zalany a telefon wodoodporny przecież. I pieniądze poszło w błoto. Nie polecam w ogóle...

Tak6Nie

Leber7
 Opinia

Witam wszystkich oszukanych, poszkodowany lub nienależycie obsłużonych przez Firmę Led Flash Remigiusz Szefliński, w związku z tym że sam jestem jedna z osob poszkodowaych stowrzylem wspólnego maila na którego proszę aby się zgłaszały osoby oszukane, celem tej akcji jest wspólna walka z takim przedsiębiorcą. Z tego co się orientowałem po opiniach z w internecie takich osób jest całkiem sporo także bardzo proszę o wasze działania, wspólnie można zdziałać więcej, większa liczba ludzi możemy taka firmę zgłosić do UOKIK aby wszczęła postępowanie, ale nie tylko. Mail na który zgłaszajcie i opisujcie swoje przypadki poszkodowaniprzezledflash@gmail.com

Tak7Nie

Zawiedziona
@Leber7 28.09.2018 09:17

Aż chyba napiszę. (usunięte przez administratora)

dorota
 Opinia

Ja kupiłam jakiś czas temu telefon w tym sklepie i nie było ani nie ma z nim żadnych problemów. Wszystko śmiga że aż miło

Rozgoryczony klient
 Opinia

Firma Led Flash (usunięte przez administratora) to jedna z najgorszych firm w jakiej robiłem dotychczas zakupy przez internet. Zakupiony telefon wytrzymał ledwie 9 miesięcy po czym został w myśl regulaminu tego sklepu wysłany w ramach 90 dniowej gwarancji do Chin. Zapytanie o telefon zastępczy na czas naprawy gwarancyjnej zostało przez tego Pana zbagatelizowane. Dopiero po powiadomieniu administracji Programu Rzetelna Firma oraz UOKiK Pan ten zgodził się w drodze wyjątku wysłać telefon zastępczy. Niestety słowa oczywiście nie dotrzymał i telefonu nie wysłał. Nie pozostało mi tej sytuacji nic innego jak poczekać regulaminowe 90 dni, a w razie braku telefonu do tego czasu, wystąpić na drogę prawną z tym Panem.

Tak4Nie

Szwajcyk
 Opinia

Ten pseudo sprzedawca powinien ponieść konsekwencje swojej pseudo działalności. Od dwóch tygodni czekam na jakąkolwiek informacje w sprawie telefonu zakupionego u tego Pana i nic. Telefon po trzech dniach przestał działać. Mieli odesłać nowy i nic. 1140 zł wyrzucone w błoto. Podany numer do firmy nie odpowiada. Dno!!!

Garfild
 Opinia

Fajny i niedrogi sklep. Jak najbardziej polecam.

geniusz
 Opinia

Serdecznie polecam. Telefon super.

Zostaw opinię o Led Flash Remigiusz Szefliński - Jelenia Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Led Flash Remigiusz Szefliński

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.