Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec w Bielsko-Biała

Magdalena Babińska Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas nigdy przedtem nie trafiłam na tak profesjonalnego adwokata z podejściem do człowieka, a nie dla zysku. Pani Adwokat potrafi doradzić i spokojnie wytłumaczyć, jest bardzo ciepłą i pogodną osobą o profesjonalnym podejściu do klienta. Z całego serca polecam, ogromna wiedza oraz odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku, Pani Patrycja po prostu jest do tej pracy stworzona.

Dorota Waleczek Nowy wpis

Ogromnie polecam. Jestem bardzo zadowolona z jakości usług. Obsługa prawna na wysokim poziomie. Pani Patrycja zawsze gotowa do udzielenia informacji, ma bardzo profesjonalne podejście do każdej sprawy.

Wiecie, czy Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tomasz Nowy wpis

Bardzo sobie cenię współpracę z Panią Adwokat Patrycją Jakubiec. Jest Ona osobą wysoce merytoryczną, a przede wszystkim, co w obecnych czasach rzadko spotykane - bardzo ludzką. Każda sprawa, którą Pani Patrycja się zajmuje jest rozwiązywana od "A" do "Z' z bardzo wielką dbałością o każdy szczegół, mogący mieć wpływ na końcowy efekt. Serdecznie dziękuję Pani Adwokat!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Joanna

Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc i wsparcie. Pani Mecenas bardzo profesjonalna z dobrym podejściem do człowieka. Bardzo angażuje się w sprawę. Polecam

Janina

Niestety moja opinia o Pani Adwokat Jakubiec możne być tylko negatywna. Pani mecenas przyjęła sprawę i przez 9 miesięcy nie zrobiła w naszej sprawie nic, albo niewiele. Niewiele to za dużo powiedziane , wymuszone po naszej interwencji pisma nie można uznać za to że zostało coś zrobione. Poza tym nawet wspomniane pisma były wysłane na "odczepne" ze szkolnymi błędami. Straciliśmy mnóstwo czasu i nie wspomnę że 150 zł za nic. Sprawę odebraliśmy i przekazaliśmy do bardziej kompetentnego adwokata. Pani Adwokat powinna uczciwie powiedzieć że nie ma czasu i nie brać sprawy, a nie zwodzić tyle miesięcy. Jeszcze nie wiadomo czy zwłoka ta nie kosztowała nas przegranie sprawy.

Edward Latawiec

Pragąłbym tą drogą podziękować wszystkim pracownikom kancelarii a w szczególności Pani adwokat Patrycji Jakubiec, że będąc moim pełnomocnikiemz urzędu prowadziła moją trudną sprawęod samego początkuz pełnym zaangażowaniem, życzliwością i nigdy nie odczułem, że jestem intruzem a sprawa zawsze była ważna. Dzięki niejsprawa została doprowadzona do końca ze skutkiem pozytywnym, miałem ogromne szczęście, że trafiłem do tej kancelarii. Jeszcze raz dziękuje. Z poważaniem Edward Latawiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec - Bielsko-Biała

Kancelaria Adwokacka Adwokat Patrycja Jakubiec
  • Rynek 26 lok. 2