Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew w Myślibórz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew w Myślibórz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew?

Patryk Nowy wpis

Macie namiary na Z.Jaskolskiego co robi itd...W Polsce oszukal mase osob i winien jest ludziom kupe kasy...

Zniesmaczona Nowy wpis
@Patryk

Nie jestem pewna czy na pewno chodzi o tego pana ale jeśli to on to teraz jest pośrednikiem nieruchomości. Miałam z nim do czynienia i mogę tylko powiedzieć etyki zawodowej za grosz nie ma. Jego obecna firma to AZ WORK CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nicolas

Zuzanna
@Nicolas

A to sprawa nie powinna już być zamknięta jak już? Bo tutaj dwa lata temu pisali przecież coś o komorniku, to do teraz niby jeszcze to wciąż trwa?

Nicolas
@Zuzanna

sprawa bedzie zamknieta jak (usunięte przez administratora) kase ludziom odda ktora zalega

Łucja Nowy wpis
@Nicolas

A dużo tej kasy ludziom zalega?

Łucja

Pełno tu negatywnych opinii, piszecie że firma was (usunięte przez administratora) i dużo spraw jest w sądzie... wiadomo już jak się to wyjasniło? Zastanawia mnie też komentarz na temat kierowców i ich (usunięte przez administratora) na te kilkanaście tyś euro, to prawda? Może ktoś z pracowników może sie wpowiedzieć?

Czy po rozmowie w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Hanna

nie do końca rozumiem na czym polega problem z nim. Czy on nie płaci, bo to też było o tym, że są problemy z pieniędzmi. Czy tego dotyczą te sprawy?

Ktos

Świnia jeździ u niemca bez katy w firmie HolzTransporte Mays koło Neuruppina.

Zenek

Prosze poczytac opinie o firnie Soldintrading Jaskólski Zbigniew - Myślibórz na facebooku Dziadtransy - Dla Nich Nie Warto Pracowac.Widnieje tam firma Soldintrading Jaskólski Zbigniew z Myliborza i są opinie kierowcow ktorzy pracowali dla tego....wszyscy mowia o nim jedno (usunięte przez administratora)mowia o wielu sprawach w sadach a takze o tym do czego posuwa sie Z.Jaskolski.Radzę kazdemu trzymac sie z daleka od tego czlowieka.Duzo pieniedzy jest winny ludziom i nie oddaje ich ani nie ma zamiaru ich oddac...jak by byl uczciwy to by to zrobil.,..Cala rodzina wstydzi sie tego czlowieka.....

iza

@NicosNicos a w jaki sposób zostali okłamani ?

NicosNicos
@iza

(usunięte przez administratora)wiele prywatnych ludzi na duze pieniądze.Ukrywa majatek przed komornikiem,ktory nie moze nic z niego sciagnac...(usunięte przez administratora)ludzi od 16r.wystarczy poszukac opini na facebooku o jego zlodziejskiej firmie...Kierowcom tez nie placi wynagrodzenia za prace...W krd widac ze ma dlugi od dluzszego czasu...w sadach jest wiele spraw na temat jego dzialalnosci..

Tomasz
@iza

witam. Podam do siebie numer 663 - 153- 862

Martyna

@nicos jesteś pewien? Ktoś jeszcze został (usunięte przez administratora) ?

Tomasz
@Martyna

witam. Podam do siebie numer 663 - 153- 862

NicosNicos

Nie tylko prywatni ludzie zostali przez niego nabici w butelke ale i kierowcy....wiele spraw jest w sadach

Uwaga

Kontakt: 790 - 203 - 424. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

nicos

Firma nalezy do czlowieka,ktory nie placi ludziom.Oszukuje kierowcow oraz prywatne osoby.Od 13r Z.Jaskolski ma wierzycieli,ktorym nie placi.Czlowiek ukrywa majatek przed komornikiem,gdyz nic nie ma na siebie.Samochody ma w leasingu.......

Natalia

Witam obecnie pracuję w tej firmie i mam opinie na bieżąco kasa za pracę spedytorki dobra i na czas fakt firma miała probemy ktore były podyktowane zachowaniem panów kierowców bo jak giną pakiety na sumę 24 tys euro no to niestety potem są takie problemy a więc tak pan Roman brak palet na kwotę 14tys euro Pan Kazimierz brak palet na kwotę 4500tys euro Pan Wiesław palety na kwotę 3500tys euro Pan lukarz szkoda na 1800euro i brak palet na kwotę 3500tys euro więc panowie sami jesteś sobie winni dodam fakt że pan Roman został złapany na gorącym uczynku na kradzieży Paliwa

Natalia

Witam nikt się pod nikogo nie podszywa jestem pracownica tej firmy a czy panu firma nie zsscila za co się tak spytam?

Norbert

Nie zawsze jest wszystko dobrze. Czasami jest pod górkę ,ale warto pracować żeby poprawić!!

@Norbert

Pracowac dla oszusta za darmo nie warto.chyba ze charytatywnie ale nie ma glupich

nikos

Wlasciciel firmy widze ze chce sie bronic ale to (usunięte przez administratora) i kretacz...Firma ma dlugi od 13r.Zbigniew Jaskolski ma samochody w leasingu a firma ma siedzibe w mieszkaniu syna Zbigniewa Kamila....firma nie ma nic na kontach...wiec nic na siebie nie ma....Ukrywa majatek przed komornikiem jak moze i ludziom wciska kit ze jest dobrze,.,,wiele osob zaufalo mu a on ich oszukal...wiele spraw jest w sadach na niego i wiele osob czeka na pieniadze od niego...Prosze poczytac sobie opinie o firmie Soldintrading na facebook dziadtransy.Tam sa rzetelne opinie o tym czlowieku od kierowcow

Malgos
@nikos

Racja w 100% (usunięte przez administratora) krętacz .. nabrał kasę od ludzi na zakup samochodów,,,,,,pisze, ze już oddaje i cisza , kp8 z ludzi! Mnie przyrzekał, ze odda mi pieniądze na swoje dzieci, (usunięte przez administratora) , krętacz! Mam nadzieje ze w końcu prokurator się za niego weźmie i wyląduje za kratami!

nicos

W KRD ma wierzycieli na kwote ok 200 000 zl i sa tam wpisy od 13r....A jeszcze ile ma innych dlugow u osob prywatnych.....omijajcie tego czlowieka z daleka...Bo tylko (usunięte przez administratora) ludzi

Braun

Nie klam czlowiek nie placi swoim pracownikom...ma wiele spraw w sadach..(usunięte przez administratora)ludzi a pozniej sie smieje.....

witam pracowało mi się w tej firmie dobrze szef normalny poukładana robota w miarę nowy sprzęt kasa nie najgorsza .polecam

Bartek

Jednym słowem (usunięte przez administratora) Pożyczył pieniądze na rozwój firmy, które prawdopodobnie przetańczył, niesłowny, nie odbiera telefonów, nie odpowiada na e-mail, smsy. Człowiek dorabia się na ludzkiej krzywdzie, a najgorsze że prawo chroni takich (usunięte przez administratora). Porażka.

nikos

Właciciel firmy Soldintrading pożycza od ludzi pieniądze,których nie oddaje.Egzekucja komornika kończy sie umorzeniem postępowania.O firmie Soldintrading krąży wiele opini na internecie.Właciciel opowiada bajki i nie odbiera telefonów.Od tej firmy należy trzymać sie z daleka.Człowiek,który dorabia sie na ludzkiej krzywdzie.Komornicy z Myśliborza znaja tego Pana i potwierdzą moje słowa

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew - Myślibórz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew
  • Os. Słowiańskie 42 lok. 1
    74-300 Myślibórz
  • NIP: 5971330493 REGON: 320743970

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Soldintrading Jaskólski Zbigniew