Manex Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

Skawina

Opinie o Manex Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny

Gość 2

Ta firma to masakra, sami dyrektorzy... Nepotyzm... I tyle... Jedna wielka ściema... Sciemniaja na każdym krok.. . Pracowników traktują fatalnie... Szczególnie dyrektorzy produkcyjni. Pod żadnym względem nie polecam.

gość

kochany pan Rafał Nikolla zdradza swoja zone na prawo i lewo jest szefem firmy zona wspólnikiem nie raz słyszę jak jego żona wyje z tych zdrad w ogrodzie szkoda słów

Kefir

Nie polecam, sami kierownicy i dyrektorzy traktują cie jak zwierzę

manex1

pracowałem tam cyrk na kółkach,a zarobki marne ucinają za wszystko i brak narzędzi

XXX

napiszcie jak wygląda praca przy budowie maszyn jakie zarobki i na ile zmian jaka atmosfera w pracy od której do której się pracuje i czy są jakieś delegacje

pucus

tam jest lipa niewiem kto to wypisuje takie bzdury ja tam pracuje

Zostaw opinię o Manex Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Manex Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny