Opinie o Serwis Opon Mroczek Łukasz w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Serwis Opon Mroczek Łukasz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Serwis Opon Mroczek Łukasz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Serwis Opon Mroczek Łukasz w Katowice

Rafik Nowy wpis

Byłem na tym serwisie pierwszy raz i zdecydowanie nie ostatni raz ogromne wrażenie wywarła na mnie rodzinna atmosfera jaka tam panuje i szef pomagający we wszystkim swoim pracownikom miałem przyjemność zamienić kilka słów w panem Łukaszem i muszę przyznać że to człowiek bardzo miły z ogromną pasją i przeogromna wiedzą!!!! Na pytania gdzie inni mechanicy musieli sami zasięgać informacji pan Łukasz odpowiadał bez chwili zawahania rozmowa z takim człowiekiem to sama przyjemność pozdrawiam też miłego starszego pana z serwisu który wskazał mi drogę do biura :)

Kamil Nowy wpis

W tym roku mialem pierwszy raz stycznosc z tym serwisem za poleceniem znajomego ktory od lat korzysta z mroczka. Jestem bardzo zadwolony bo po pierwsze wszystko wedle umowionej godziny po drugie bardzo sprawnie po trzecie fajna poczekalnia dla klientow po czwarte zaplacilem mniej niz zakladano po piate usmiech pani z recepcji w pochmurny poranek zrobil mi dzien

Emilia

firma zmieniła nazwę na BestDrive Mroczek, ktos moze potwierdzić ?

on
@Emilia

tak

Paulina Nowy wpis
@on

A był jakiś konkretny powód, czy to jakieś odświeżenie czysto marketingowe? Widzę też, że pozytywnie się o nich opowiadasz, jak długo już korzystasz?

on Nowy wpis

Powiem krociutko dziekuje ze jestescie dzieki wam mam jeszcze wiare w solidne i uczciwe serwisy

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Serwis Opon Mroczek Łukasz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Janusz

Fajny zgrany zespul mlodych ludzi mily szef zawsze pomocny wymieniam opony i reperuje auto u pana mroczka juz kilka dobrych lat zawsze jestem bardzo zadowolony

Mariusz

Ja tez moge powiedziec same mile slowa kiedy mialem awarie to sam szef zostal dluzej i osobiscie reanimowal mi auto. Jezdzi do dzis bez zarzutu czyli juz jakies 9 miesiecy a zaplacilem mniej niz sie spodziewalem :-)

Opelinsignia
@Mariusz

Zgadzam się z tobą. Mi pan łukasz też dał w tamtym roku zacny rabacik za co jeszcze raz dziękuje ale pamiętam to kręcenie głowa i mówienie oj nie wiem nie wiem:)

Opelinsignia

Jakby to nie zabrzmiało: lubię was chłopcy:)

Klient

Polecam ten serwis, młodzi pracownicy ale bardzo obrotni i pomocni. Rzecz z którą zbywały mnie wszystkie serwisy w Katowicach i kazali umawiać się na termin " u Mroczka" zrobili od razu i z uśmiechem na twarzy pomimo zapchanego całego podwórka samochodami. Miły Pan który w dokładny i jasny sposób wytłumaczył mi w czym tkwił problem - okazał się szefem serwisu :-) Panie Łukaszu Mroczek tym bardziej szacun za tak ogromna pomoc swoim ludziom a nie jak inni drygowanie zza biurka. Do tego serwisu będę wracać jak bumerang :-) i na pewno gorąco każdemu polecać. P.s zabrałem Wam długopis obiecuje oddać przy następnej wizycie :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Serwis Opon Mroczek Łukasz - Katowice

Serwis Opon Mroczek Łukasz