Opinie o Firma Transportowo-Handlowa Antrans Andrzej Górny w Mikołów

counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy w firmie Firma Transportowo-Handlowa Antrans Andrzej Górny są regularne szkolenia pracownicze?

Iri Nowy wpis

Właściciel obiecał mi pracę i kazał się zwolnić z miesięcznym wypowiedzeniem w obecnej jeszcze firmę,po uzyskanym okresie wypowiedzenia stwierdził że nie ma ani auta ani pracy na obecną chwilę,zostałem na lodzie, pozdrawiam właściciela który zajmuje się handlem a transport to pralnia

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Firma Transportowo-Handlowa Antrans Andrzej Górny?

Iro
@Pytanie

Szczerze ,żadnych warunków,jeśli nie jesteś z okolic to do niego pójdziesz,z miejscowych miast każdy się przekonał,twój wybir

Paulina Nowy wpis
@Iro

@Iro Pracujesz jeszcze w Antrans? Napisałeś, że firma dużo obiecuje. Na jaką umowę natomiast zatrudnia? Umowa o pracę, czy inny typ?

Iro Nowy wpis
@Paulina

Nie pracowałem,znam z relacji jak to wyglada,umowa raczej o pracę,pozdrawiam

Iro

Jeśli chcesz czekać na wypłatę to twoja sprawa, szef nigdy nie ma czasu dla kierowców to w końcu oni na niego pracują,firma ogólnie jak PIS Dużo obiecuje mało realizuje,tyle w tym temacie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do Antrans Firma Transportowo-Handlowa Andrzej Górny?

Marcin
@Administrator

Pracowałem w tej Firmie 9 lat na stanowisku logistyka z powodów rodzinnych musiałem wyjechać z kraju. Z właścicielem idzie się dogadać, atmosfera OK a kierowcy w Antrans pracują ponad 15 lat a to świadczy o całokształcie

Krystian Raczek

Polecam Firmę ANTRANS Andrzej Górny płaci w terminie i wykonuję terminowe usługi transportowe

Adam

Płaci zgodnie z terminem płatności ,polecam

mirek

Polecam Firma ANTRANS płaci w terminie i zawsze z właścicielem można się dogadywać

Dominik

Polecam Firma płaci w terminie i zawsze na czas podstawia Auta

Dominik

Polecam Firma Antrans Andrzej Górny solidna

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Transportowo-Handlowa Antrans Andrzej Górny - Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad