Opinie o Wodnik Instalacje Damian Łuc w Łaziska Górne

counter
1 1 13 5 1
Ewa

STANOWCZO ODRADZAM !!! Omijajcie szerokim łukiem WODNIKA. Instalacja pieca CO miała zakończyć się w końcem sierpnia 2019 do chwili obecnej echo. Kontakt utrudniony, a jeśli się już uda dodzwonić to obiecują, a słowa nie dotrzymują. Wymyślają usprawiedliwienia typu: pracownik umarł, drugi złamał nogę albo "jadę do Pana tylko stoję od 2 godzin w korku". Jeśli macie zawartą z WODNIKIEM umowę to jeśli jeszcze jest czas wypowiadajcie ją jak najszybciej.

Paulina Nowy wpis

Zastanawiam się jak wygląda kwestia szkoleń w firmie. Czy można na takie liczyć? Dzięki temu można nabrać doświadczenia oraz poznać nowe rzeczy a takie sprawy są zawsze doceniane przez kandydatów na przyszłych pracowników. Ktoś napisze jak jest w Wodnik Instalacje Damian Łuc?

Mira

Nie polecam i stanowczo odradzam. Instalacja pieca CO miała zakończyć się w połowie lipca 2019 do chwili obecnej nie mam kontaktu z rzekomą Firmą, a pozostaje kwestia odzyskania zaliczki. Zastanówcie się zanim podejmiecie współpracę z tym Panem.

@Mira

Witam.Pani Mirko czy posiada pani kocioł firmy Zgoda-Wieprz jeśli tak proszę o telefon 600190816 Pilne .Jestem producentem tych kotłów mam ważną wiadomość.Pozdrawiam

Edyta

Nie polecam !!!. Termin instalacji pieca CO koniec lipca 2019 , pieniądze skasowali i zero kontaktu!!!

@Edyta

Witam.Pani Edyto czy posiada pani kocioł firmy Zgoda-Wieprz jeśli tak proszę o telefon 600190816 Pilne .Jestem producentem tych kotłów mam ważną wiadomość.Pozdrawiam

Ewa

@Ewa

Witam.Pani Ewo czy posiada pani kocioł firmy Zgoda-Wieprz jeśli tak proszę o telefon 600190816 Pilne .Jestem producentem tych kotłów mam ważną wiadomość.Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 175 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Wodnik Instalacje Damian Łuc?

Zenio

Firma ma zawieszona działalność od 1 maja 20202 roku.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy Wodnik Instalacje Damian Łuc organizuje staże dla studentów?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 585 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

IMET

Nie polecam w żadnym wypadku firma DNO zero kontaktu po założeniu (usunięte przez administratora)zostaniecie pozbawieni kontaktu z firmą PSEUDO FIRMĄ czekam na dokończenie węzła cieplnego od grudnia 2018 roku i do teraz jest nie skończony skasowali kasę i zero kontaktu (usunięte przez administratora)

Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o zatrudnieniu w firmie Wodnik Instalacje Damian Łuc w mieście Łaziska Górne nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Wodnik Instalacje Damian Łuc - Łaziska Górne

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad