Opinie o Spaw-Med Marlena Daśko w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Spaw-Med Marlena Daśko. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Spaw-Med Marlena Daśko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spaw-Med Marlena Daśko w Szczecin

wasiakrafal810@gmail.com Nowy wpis

Omijajcie ich z daleka (usunięte przez administratora) i nie mają pojęcia o prowadzeniu firmy zawierają niezabezpieczone kontrakty i im później nie chcą płacić przez co nie płacą ludziom w (usunięte przez administratora) maja że ludzie mają rachunki do zapłaty.Partacze i naciągacze.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Spaw-Med Marlena Daśko? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zbych Nowy wpis

w miesiącu zrobisz 130 max godzin, ale tak masz rację nie raz w soboty i niedzielę za darmo robisz

Zbigniew Nowy wpis
@Zbych

To ile da się wyciągnąć na rękę max? Ze wszystkimi dodatkami, nadgodzinami itp?

Nadal oczekujemy na nowe info. Napiszcie co wiecie o przedsiębiorstwie Spaw-Med Marlena Daśko w miejscowości Szczecin. Wasz komentarz się liczy!

Na poczatku obiecują kokosy, potem plum i nie ma wypłaty... nie dajcie się nabrać

Zbigniew
@były pracownik

To mnie zaciekawiłeś. Czemu nie wypłacają pensji? Jakieś problemy z płynnością finanoswą, czy po prostu lekkie opóźnienia?

uwaga na tą firmę

omijajcie szerokim łukiem tą firmę chyba, że lubicie nie mieć wypłaty ta firma to kontynuacja(usunięte przez administratora) spalonego w całym zachodniopomorskim ukrywa się w Poznaniu tutaj linki do jego firm https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,34321https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,34321https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877275https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23966808https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23956329

Czy kandydat na stanowisko Zatrudnię Panie mycia okien w biurowcu w firmie Spaw-Med Marlena Daśko ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
kolega

Ja jestem teraz w Niemczech z Perfekt Isolierung tutaj dali stawkę i wszystko co chciałem bo mam 14 eurasków na montera Może wszystkiego nie umiem , ale mnie docenili i mam szanse się nauczyć. wyjazdy na 4 tyg. i 1 tyg. przerwy w domu. poszedłem z dnia na dzień bo nie chcieli świadectw pracy, ani żadnych certyfikatów. z tego co wiem to jeszcze szukają pracowników z doświad. ale i bez też. jak chcecie jeszcze cos więcej to piszcie tel 12 268 32 80

elżbieta

suska manipulator nagania teraz ludzi dla tej firmy. setki (usunięte przez administratora), firmy po wspólpracy z nim upadaja stosuje mobbing, na poczatku jest czarujacy https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,34321https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,34321https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,877275https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23966808https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,23956329

Zostaw merytoryczną opinię o Spaw-Med Marlena Daśko - Szczecin

• Jak się pracuje w Spaw-Med Marlena Daśko?

Zobacz opinie na temat firmy Spaw-Med Marlena Daśko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spaw-Med Marlena Daśko?

Spaw-Med Marlena Daśko
  • Aleksandra Zawadzkiego 52 lok. 707