Opinie o Ogrody Maciej Kołodziej w Suszec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogrody Maciej Kołodziej. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ogrody Maciej Kołodziej o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogrody Maciej Kołodziej w Suszec

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Ogrody Maciej Kołodziej?

Jakie są warunki zatrudnienia w Ogrody Maciej Kołodziej?

Właściciel

Proszę o kontakt pon numerem telefonu 601-171-507

VTEC Nowy wpis
@Właściciel

Próbuje się skontaktować, ale nikt nie odbiera od dłuższego czasu

To (usunięte przez administratora) a nie rzetelnaa firma. Pan Maciej podpisał ze mna umowę, wziąl ofe mnir sporą zaliczkę po czym odwlekal termin a na koncu stwierdził, ze nie potrafi eykonac prac. Zaliczki nie oddal. Mam wyrok sądowy zwrotu zaloczki a Pan Maciej unika kontaktu i zaplaty. Sprawa u komornika.

VTEC Nowy wpis

Witam, ja mam bardzo mieszane uczucia z Panem Mackiem, gdyż w ubiegłym roku zrobił u mnie kawał dobrej roboty, po czym pod koniec zniknął. Zostało niewiele do dokończenia, mam u niego zdeponowane lampy na podjazd i nie mogę się z nim od pół roku skontaktować. Moja opinia jest negatywna, bo firmę poznaje się nie po tym jak zaczyna, tylko jak kończy... Czy ma Pan z nim jakiś kontakt poza podanym oficjalnie numerem telefonu? Będe wdzięczny za podpowiedź. Mój numer:693578606

Paulina

@tomek to nie miejsce na opinie klientów.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ogrody Maciej Kołodziej? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Tomasz

Odradzam usługi tego ogrodnika. Żaden z niego fachowiec dużo gada źle robi w naszym ogródku praktycznie wykonał wszystko źle do tego naciąga na kasę. Trawa ma żółte placki pod trawą w niektórych miejscach się zapada kostka brukowa jest krzywa i robiona na oko. Do tego firma Pana Kołodzieja bazuje na sprzęcie nieswoim, wszystkie większe prace czy to chodzi o koparkę ( szuka podwykonawców ) w efekcie czego kosztuje nas to więcej (bo każdy musi zarobić) . Jak wskażecie co jest źle to na tym się kończy kontakt z tą pseudo firmą i Pan Kołodziej znika trzeba mu wysyłać maile smsy a nawet kontaktować się z jego Panią mecenas. Więc jeśli Państwo nie chcą sobie narobić kłopotów jak my to warto poszukać firmy bardziej profesjonalnej. Ceny niektórych usług zwalają z nóg... Moje sugestie dla Ogrody Maciej Kołodziej: Najlepiej żeby zmienili działalność na inną... Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nic nie może zrobić

MK
@Tomasz

Dzień dobry, Panie Tomaszu mam podobny problem z tą firmą jak Pan. Czy mógłbym prosić o kontakt z Pana strony na maila kowolmariusz13@gmail.com? Chciałbym temat pociągnąć dalej, ale nie na forum ze względu na śledzącego zapewne stronę właściciela firmy.

Właściciel
@MK

Witam, Jako właściciel firmy Ogrody Maciej Kołodziej nie posiadam klienta o takich danych. W celu wyjaśnienia proszę o kontakt pod numerem 601-171-507

Milosz

Witam, pan Maciej wykonał mój ogród od podstaw. Wyrównanie terenu, wszystkie nasadzenia, trawa z rolki i bruk (2017). Wszystko wykonane zgodnie z ustaleniami. Przed każdą praca wycena na @ do akceptacji. Więc znany jest koszt. Zostaliśmy instrukcje jak przygotować trawę na zimę i żadnych żółtych placów nie było. Trawnik mokry po zimie ale to jest norma(, śnieg nie wyparuje)., ja polecam tę firmę. Kontakt zawsze osobisty bez udziału prawników.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogrody Maciej Kołodziej - Suszec

Ogrody Maciej Kołodziej
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Poprzeczna 20
    43-267 Suszec