Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik w Oleśnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik o rekrutacji.

Branże: Produkcja, gospodarowanie i odzysk surowców wtórnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik w Oleśnica

Nie polecam tej firmy na przelew czekam ponad miesiąc czasu. Nie mają pieniędzy a na biznes się biorą. Zwykłe (usunięte przez administratora)

@Ewa

Proszę o informacje czy Państwa zobowiązania zostały rozliczone?

@Ewa

Pani Ewo, dobrze Pamiętamy Pani materiał I jego jakość nie adekwatną do zamówienia. Mimo to, zaproponowaliśmy korzystne rozwiązanie produkcyjne bez Pani strat z przyjęciem dłuższego terminu płatności na 30 dni. To rozliczenie umówione zostało zrealizowane, mimo, że powinniśmy wykonać reklamację. Pani komentarz zdecydowanie niesprawiedliwy. Życzymy dużo dalszych sukcesów. Pozdrawiamy

Czy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pracownik Nowy wpis

Stałe godziny pracy poniedziałek-piątek 8-16 Natomiast zawsze jesteśmy elastyczni i otwarci na zaplanowanie obsługi.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik?

NIE POLECAM

Nie polecam współpracy, nierzetelny kontrahent, nie płaci zobowiązań, unikać współpracy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
Krzysztof

Czy to prawd, że szykuje się upadłość? Ktoś coś wie więcej?

Jak długo czekaliście na odzew z Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik? Oddzwaniają zawsze?

Odpowiedź

Odzew w sprawie czego? Bo jeśli w sprawie zapłaty za zaległe FV to można się nie doczekać. Tylko egzekucja komornicza!

Megi

Właściciel uważa się za bardzo sprawnego biznesmena a w rzeczywistości to człowiek, który nie potrafi złożyć jednego zdania z (usunięte przez administratora). Do tego wszystkiego to zwyczajny (usunięte przez administratora). Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą.

GREG

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! NIEUCZCIWY, NIEWYPŁACALNY!!! DŁUŻNIK!!!

Bartek

Potwierdzam, nie płacą swoich zobowiązań!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik - Oleśnica

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Recol Przemysław Szymik
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Mikołaja Kopernika 8A lok. 8
    56-400 Oleśnica