Opinie o Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane w Koziegłówki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane w Koziegłówki

Konrad Zenderowski

Oczekiwałem na wykonawce ponad rok czasu. Na kilka tygodni przed rozpoczęciem prac Pan Dariusz pojawił się celem oceny pomieszczenia i konsultacji. Podczas wizyty zaprezentowaliśmy z jakich kolekcji glazury będziemy korzystać przy realizacji. Wstępną cenę Pan Dariusz zadeklarował ze poda jak zobaczy projekt. Podczas wizyty nie zgłaszał żadnych obiekcji co do wybranych płytek. Projekt został wysłany do akceptacji przez wykonawce czyli Pana Darka. Nadal nie otrzymałem żadnych sugestii ani też wyceny. Asortyment został zamówiony przez nas. Po kilku dniach Pan Dariusz odezwał się twierdza że projekt jest za trudny dla niego i on nie będzie u nas wykonywał usługi. Nie było tutaj żadnej próby dyskusji jak i co wykonać ani też mowy o cenie , informacje ze podwykonawca dotnie płytki dla Pana też go nie przekonały do podjęcia prac. Pan wyraźnie nie chciał wykonać usługi i zostawił nas z zamówiony materiałem po ponad roku oczekiwania na niego. Nie polecam tej firmy jak również kontaktu z Panem Dariusz gdyż nie można na nim polegać.

Zostaw merytoryczną opinię o Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane - Koziegłówki

• Jak się pracuje w Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dariusz Matyja Usługi Remontowo Budowlane