Opinie o Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka w Częstochowa

Jola Nowy wpis
Inne

Pan Mecenas prowadził moją sprawę rozwodową i dzięki jego kompetencji wyrok dla mnie korzystny zapadł na 1 rozprawie. Adwokat o dużej wiedzy, skrupulatny , solidny. Polecam z całego serca. Dzięki temu Panu przeszłam rozprawkę bez większego stresu. Daje klientowi duże wsparcie. Dziękuję Panie Mecenasie

Agnieszka Nowy wpis
Pracownik

Polecam Pana Mecenasa, perfekcja na każdym etapie sprawy. Sprawa o podwyższenie alimentów zakończona pozytywnie. Pozbawienie władzy rodzicielskiej na pierwszej rozprawie zakończone. Wnioski kierowane do Sądu bardzo dobrze napisane i uzasadnione, Mecenas doskonale pamięta szczegóły sprawy, która prowadzi. Zawsze przygotowany do rozprawy. Najlepszy mecenas w Częstochowie.

Agnieszka Nowy wpis
Inne

Z całego serca polecam Pana Mecenasa ! Mieliśmy dwie bardzo trudne sprawy w dziedzinie rodzinnej i obie wygrane ! Pan mecenas to bardzo rzetelny fachowiec zna wszystkie przepisy prawne i biegle je wykorzystuje ! Polecam :)

Anna Kowalczyk

Pan mecenas (usunięte przez administratora) to godny polecenia wysokiej klasy fachowiec. Doskonale zna prawo, posiada również rozległą wiedzę w wielu innych dziedzinach, a ponadto, pomimo młodego wieku, ma duże doświadczenie prawnicze, co przekłada się na wysoką jakość Jego usług. Jest osobą rzetelną, oddaną sprawie, zawsze ma czas dla klienta, służąc mu radą i wszelką pomocą. Wszystkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób jasny, czytelny, dostosowany do wiedzy odbiorcy. Jest konkretny i co najważniejsze skuteczny. Współpraca z Panem Mecenasem to czysta przyjemność, ponieważ poza profesjonalizmem, wysoką kulturą osobistą, czysto ludzką życzliwością i szacunkiem do klienta, posiada umiejętność tworzenia na spotkania miłej i przyjaznej atmosfery, a Jego spokój i optymizm pozytywnie wpływają na samopoczucie zestresowanego człowieka.Moja sprawa była trudna, niejednoznaczna, wiele faktów i osób świadczyło przeciwko mnie, a jednak dzięki Panu Przemysławowi sprawa zakończyła się tak jak tego chciałam. Nie życzę nikomu, aby musiał korzystać z pomocy obrońcy, ale gdy już tak się stanie, uczciwie i z całego serca polecam wszystkim dobrego adwokata, jakim niewątpliwie jest Pan Przemysław Nocuń i Jego wspaniali współpracownicy, osoby profesjonalne, a jednocześnie ciepłe i wyrozumiałe.

logo firmy Presales Specialist
Warszawa
GoWork.pl
(543 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Warszawa
Epil Care Sp. z o.o.
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(42 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka - Częstochowa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka?

  Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Śląska 2 lok. 2
  42-217 Częstochowa
 • NIP: 9491670127 REGON: 240719722
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Przemysław Nocuń Kancelaria Adwokacka
Przejdź do nowych opinii