Opinie o P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA w Gryfów Śląski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA w Gryfów Śląski

znawca firm Nowy wpis

Krzysiek był OK choć szalony, ale takie było jego życie i to wiele tłumaczy

C - max Nowy wpis

Proszę uważać na ten komis. Brak kontaktu z właścicielka. Pan który sprzedaje w tym komisie miły ale tylko do czasu zakupu auta. A po zakupie nie odbiera telefonów po telefonie z innego numeru mściwy i arogancki. Obiecują wiele A tak naprawdę pozniej maja kupującego w (usunięte przez administratora) Zabieraja nowego nabywcę auta do zaprzyjaźnionej diagnostyki Willa trans na przeciwko komisu i tam też bajki opowiadają. Szkoda tam jechać I tracić pieniążki na zakup aut. Proszę uważać. Nie polecam... porażka

Zawiedziony waszym komisem Nowy wpis

Witam ponad rok temu kupiłem astrę z waszego komisu,totalna porażka. Żałuję do tej pory,nie chcecie odkupić lub przyjąć auta .Cały czas z autem się coś dzieje. Wada silnikowa w plecy ponad 10tys jestem Auto niby bezwypadkowe, ale gdy już miernik się przykłada pokazuje, że tył i drzwi z obu stron malowane. Nie polecam tego komisu nikomu. Pracownicy też swoje zapewniali Aha nie sprawdzajcie aut od nich na zaprzyjaźnionej obok stacji kontroli pojazdów. Nie ufajcie im na słowo i omijajcie ten komis z daleka.

TomekSroda Nowy wpis

Na zawsze w Pamieci Krzysiek [*]

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Haha

Pan Krzysztof kozaczyl i dostał dziś na co zasluzyl. Karma. Za sprzedawanie (usunięte przez administratora) aut. Papapapapap

tomza
@Haha

jesteś ludzkim śmieciem, ale spokojnie w internecie nie jesteś anonimowy do zobaczenia

Autohandel
@Haha

Jakim trzeba być człowiekiem żeby umieścić taki wpis po śmierci człowieka??? Droga Pani/Panie dołożymy wszelkich starań aby ustalić nr IP

Przemek
@Haha

Zwykła (usunięte przez administratora)

A.B
@Haha

Kim trzeba byc zeby takie rzeczy wypisywac .Czlowieku najwyrazniej zazdroscisz .

@Haha

Daruj sobie tego sie nikomu nie zyczy. Wez sie podpisz (usunięte przez administratora)

Witam, jak i z kim obecnie można skontaktować się w sprawie zakupu auta? Oczywiście wyrazy współczucia dla bliskich i rodziny Pana Becli

Autohandel
@Paweł

Dzień Dobry od dziś tj 20.04.2021 komis wznawiam swoją działalność przez kilka dni mogą być jeszcze problemy z kontaktem telefonicznym pod wskazanym numerem. W sprawach pilnych zapraszamy do siedziby firmy w godzinach 9-17 Za niedogodności serdecznie Przepraszamy

@Autohandel

Mam daleką odległość i chciałem dopytać o jeden z samochodów najpierw telefonicznie. Mój mail gabrik5@wp.pl

Przemek ( łysy)

Nie napisze ZEGNAJ tylko DO PÓŹNIEJ.. dobry kolega...dobra energia...bedzie Cie tu brakowało...

Nie polecam, sprzedali mi auto, ktore w opisie ma CD, zauwazylam ze radio nie ma, ale czasem tak jest, moze ktos zabral, wiec chcialam zamontowac swoje, ale okazało sie, że ten model golfa fabrycznie byl wypuszczony bez glosnkow i radia i musze szukać kogos wyspecjalizowanego w car elektryce by mi założył radio od podstaw. Ukryli to, jest to dla mnie duzy problem. W aucie nie było też zapasowego koła, moj tato musial je wyprosic a i tak dostalam zwykle kolo ktore jest za duze i deformuje mi bagaznik! Kupa szitu, wazne żeby wypchac auto, żałuję ze wgl tam pojechalam. Jak można sprzedawać auto bez radia???

Właścciel
@Kasia

Droga Pani w samochodzie od samego początku nie było radia co słusznie zauważyła już Pani podczas jazdy próbnej z pracownikiem. (Jeszcze na długo przed zakupem samochodu). Więc wiedziała Pani że auto nie posiada radia. Co do koła zapasowego nikt nas nie musiał prosić gdyż auto było przystosowane pod zestaw naprawczy (tj. klej plus kompresor) lecz Pani tato uparł się przy kole zapasowym które daliśmy mu z innego auta w wersji kombi być może dlatego nie pasuje w grodzi auta typu hatchback. Proszę odwieźć nam koło zamienimy na zestaw naprawczy. A na przyszłość radzę skrupulatniej i bardziej zaangażowanie dokonywać oględzin auta tym bardziej że kwestie które Pani poruszyła nie są żadnymi usterkami ani ukrytymi ani jawnymi.

@Właścciel

Auto sobie może nie mieć radia, ja sama kiedys sobie zostawiłam z innego, ale fakt ze auto nie ma Wogole instalacji i fabrycznie jest gołe powinniście zamieścić w ogloszeniu! Nikt by nawet nie pomyślał że moze nie byc okablowania itd, z pana opinii wychodzi ze trzeba sprawdzić czy wogole jest drążek biegow. Radio to podstawa, jesteście bandą (usunięte przez administratora)

Nie polecam

Nie polecam. W ogłoszeniach na Otomoto większość samochodów prezentowana jest jako ***SAMOCHÓD JEST W 100% BEZWYPDKOWY*** Po sprawdzeniu numerów VIN w serwisach samochodowych bardzo często okazuje się, że auta uczestniczyły w poważnych incydentach.

Właścicel
@Nie polecam

Dzień Dobry. Odpowiadając na Pana komentarz chciałbym zwrócić uwagę że każde takie sprawdzenie w serwisie internetowym jest odpłatne więc bardzo mało prawdopodobne by sprawdzał Pan tak dla przyjemności ponosząc koszta wiele samochodów z naszej oferty. Po drugie w autoryzowanym serwisie nie sprawdzi Pan samochodu który nie jest Pana własnością. Anonimowo można wypisywać wszystko z tym żeby miało to chociaż jakąś logikę. Wpis uważam za czystą złośliwość pod przykrywką anonimowości. Dla Pana wiedzy każdy z naszych klientów może w dowolny sposób sprawdzić auto przed zakupem, również powłokę lakierniczą. Pozdrawiam

Tatuś 12

Ja ci reklamę zrobię (usunięte przez administratora)

Wojciech Kaczorowski

Auto zakupione 6 miesięcy temu. Pierwotny sprzedający właściciel komisu. Właściciel właściwy przez parę lat sołtys z Sierkieczyna. Auto po zakupie bez zastrzeżeń po przejechaniu 10 tys. Km wymiana drążków i naprawa hamulca ręcznego. Auto przeszło przegląd bez problemu jazda bez awaryjna pełna historia. Odpala za każdym razem bez ukrytych wad. Polecam gorąco mimo iż auto z 2004 roku Daewoo Lacetti katalizator na miejscu - przebieg autentyczny co potwierdziło na przeglądzie spalanie książkowe.

Niestety nie polecam. W dniu dzisiejszym zrobiłem kilka ładnych kilometrów aby obejrzeć upatrzone wcześniej auto w tym komisie. Komis w niedziele jest czynny do godziny 17. Po wejściu do komisu o godzinie 16:30 pracownik poinformował mnie, ze już zamyka i zaprasza w innym terminie.

Właściciel
@Marcin

Drogi Panie w Dobie upalnych temperatur powietrza w momencie braku telefonów umawiających oględziny auta i braku klientów na palcu skracamy godziny pracy ze względu na pracę w uciążliwych warunkach. Fakt sytuacja niezręcznie oceniona przez pracownika...Tym samym zawszę nawet w takiej sytuacji proszę o kontakt telefoniczny 600436845 Pozdrawiam Autohandel Becla

Magdalena

Polecam zakup auta w tej firmie niedawno kupiłam swojego Nissana i zgodnie z zapewnieniem właściciela samochód sprawuje się bez uwag. Rejestracja to czysta formalność wszystko dopilnowane,dokumenty spakowane w teczkę przekazane w wydziale komunikacji dopełniły szybkiej rejestracji. Dziękuję i Pozdrawiam. Polecam

Agata

Profesjonalna obsługa i fachowa pomoc w zakupie auta. Jestem zadowolona z zakupu jak i z uproszczonych formalności przy rejestracji. Polecam zakup u sprzedającego.

Kamil

Zakup samochodu (Opel Astra 2011) w pełni udany, fachowa obsługa i pomoc przy zakupie samochodu. Uzyskałem możliwość sprawdzenia auta na stacji diagnostycznej i pomoc w pomiarach powłoki lakierniczej. (usunięte przez administratora)

Ada

Same komentarze klientów.. a to przecież forum pracownicze.

Norbert

Ostatnio kupiłem tam samochód który wcześniej sprawdzała firma zewnętrzna AUTOTESTO stan zgodny z opisem potwierdzony przez fachowca.

sikora

Polecam. ostatnio kupiłem tam Alfę Romeo. Samochód idealny. Nawet nie myślałem że w komisie są takie dobre auto

Robert

Witam. Niedawno kupiłem w tej firmie już swoje trzecie auto z którego jestem zadowolony, podobnie jak i z poprzednich. Dlatego polecam szukającym sprawdzonych aut używanych. Robert

Mateusz

Firma dobrze ogarnięta w tym co robi, kupiłem u nich swój samochód i z niczym nie miałem żadnych problemów. Samochód jak i formalności na 5. Więc Polecam!

Lukasz

Szczerze nie polecam. Kupiłem citroena c4 1.6 hdi z roku 2004 w cenie 14500 zł około 2-3 tys drożej niż rynkowa cena. Auto po roku zgnilo progi obydwa tylny błotnik. Z dachu zszedł lakier.

Właściciel
@Lukasz

Dzień Dobry nigdy się Pan z nami nie kontaktował w sprawie Citroena, w przeciwnym wypadku może razem doszlibyśmy do jakiegoś porozumienia tak aby Pan jako nasz klient nie czuł się poszkodowany. Co do ceny auta to kwestia indywidualna cena zakupu,marżą ITD lecz nikt Pana nie przymuszał na tą cenę. Następnym razem polecam kontakt z Nami 600436845 w razie mankamentów, umówmy się to są auta używane Ale my stoimy frontem do naszego Klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA - Gryfów Śląski

• Jak się pracuje w P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

P.P.H.U. IMPORT-EKSPORT KRZYSZTOF BECLA
4.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Jeleniogórska 4 lok. 7
    59-620 Gryfów Śląski