Opinie o Jmr-Trans w Kikoły

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jmr-Trans. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jmr-Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jmr-Trans w Kikoły

Zatroskany Budowlaniec

Należymy do grona (usunięte przez administratora) przez Roberta Pietrzaka. Wszystkich, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, zachęcamy do kontaktu. Może przydać się każdy szczegół. Przy okazji uczulam wszystkich, aby uważali na jego spółkę o nazwie RPDEM Group.

Witam , wykonalismy usługę , niestety faktura nie zapłacona z 2013 roku

firma BKS.Makowski

ten ,[...] pan..no trochę mnie poniosło zalega mi przeszło 70 tyś od 06,2020 .proszę o kontakt innych poszkodowanych ,to jest sposób na prowadzenie firmy,nie umie zarobić, to trzeba (usunięte przez administratora)bym mógł się przed kolegami pochwalić wypasioną furą

@firma BKS.Makowski

Nam jest winny nieco mniej, ale na odzyskanie pieniędzy raczej nie ma co liczyć. Wnioskując po tym wątku Pietrzak robi biznes w ten sposób już od lat i wchodzenie na drogę sądową to strata czasu. Nadal prowadzi działalność i bierze udział w dużych przetargach. Jest na tyle bezczelny, że wysłał nam zapytanie dotyczące kolejnego projektu, bo już zapomniał,(usunięte przez administratora)

Pietrzak Robert Nowy wpis
@Zatroskany Budowlaniec

Nie czytuje z często komentarzey wiec tez pozna odpowiedz Panie Makowski niech Pan powie ile czasu skończył Pan po terminie i doskonale Pan wiedziel bo mówiłem że polaqa obciąża mnie za Pana (usunięte przez administratora) robotę chciałem aby się Pan poczuł do odpowiedzialnosci ale nie a kasę Pan dosta faktycznie po terminie tak jak mi polaqa za płaciła po terminie za Pana wykonastwo więc solidarnie poczekales i nieoppowjadaj jako pokrzywdzony bo ja tuprzez ciebie straciłem dużo więcej niż tymiales do rozliczenia zemna .więc pisz tak jak było a jak(usunięte przez administratora)że są uciemieznionych odgrywają pozdrawiam.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Jmr-Trans?

Zatroskany budowlaniec
@Zatroskany Budowlaniec

Szukamy kontaktu do innych poszkodowanych przez działalność Roberta Pietrzaka pod szyldem JMR-Trans, JMR-Polska lub RPDEM Group.

sławek
@Zatroskany budowlaniec

Witam ,proszę o kontakt .Pozdrawiam

Zatroskany budowlaniec
@sławek

Z tego co widzę nie ma tutaj możliwości kontaktu między użytkownikami. Proszę o napisanie pod adres poczty "pietrzakmnieoszukal" w serwisie gmail.

Zbigniew
@Zatroskany Budowlaniec

O co konkretnie chodzi? Firma jest ci winna pieniądze? Pracowałeś tam, czy byłeś podwykonawcą? Nie można się polubownie się dogadać z firmą?

Sławek
@Zatroskany Budowlaniec

Witam ,w moim przypadku ,sprawa sądowa ,komornik i nie do sciągnięcia ,Następny etap oskarżony o (usunięte przez administratora) sprawa w toku w sądzie .Pozdrawiam

@Zbigniew

Są mi winni pieniądze za wykonanie usługi. Dopiero ten profil na gowork uświadomił mi, że to ich sposób na biznes. Uważam, że trzeba tutaj mocniej podziałać, żeby uchronić innych przed tym człowiekiem.

@Sławek

Panie Sławku, prosiłbym o jakiś namiar na Pana. Przykładowo nazwę firmy. Chciałbym się z Panem skontaktować w sprawie Roberta P.

plus Nowy wpis

Witam , wykonalismy usługę , niestety faktura nie zapłacona z 2013 roku

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Jmr-Trans? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wiem o co chodzi

Dzień dobry JMR Trans pracował, jako ppdwykonawca firmy skanska na kontrakcie dla Państwowych Portów Lotniczych, wykonując roboty ziemne. Na moich oczach kierownik budowy wraz z Pietrzakiem zamykali się w kanciapie i przygotowywali protokoły obmiarowe (KB skanska stwierdził, że ma w tym interes). Z opinii na budowie Pietrzak to gangster, a jmr to przykrywka. Na koniec budowy KB uciekł ze Skanska w obawie przed Pietrzakiem, który najprawdopodobniej został na tym biznesie (usunięte przez administratora)

Stefo

Ile macie tu od kilometra?

Sławek
@Stefo

sprawa jest w sądzie ,za naprawę auta ,najlepiej oddzwoń po co pisać.Pozdrawiam

Pedro

Słyszał ktoś o ofercie pracy w firmie? Może dowiem się jaką umowę podpisują czy na własną działalność również?

jogi

Witam serdecznie szukam kontaktu do firm kturym jmr nie zapłacił za usluge .pozdrawiam

@jogi

Witam, Może jakąś grupę stworzyć na facebook oszukanych przez tego złodzieja

jogi 2
@jogi

Witam ,nam nie zapłacił za usługę z 2013 roku

Zenek

To gdzie kiedy i kto nie jest ważne. Dla mnie istotne, że to, że firma jest dobra.

pokrzywdzony przez Łi P

A to przypadkiem nie kontynuacja firm, które prowadzily panie a teraz prowadzi tatuś i synek??????

magdalena.zgr

Witam, uwaga na JMR (obecnie Polska). Nie płaci podwykonawcą. Oszust i (usunięte przez administratora) W dodatku (usunięte przez administratora) i prostak. Jedyne co potrafi to ubliżać przez tel i rzucać słuchawką.

Weronika

@Pietrzak Robert, jeżeli masz inne informacje na temat pracy w firmie JMR-POLSKA to chętnie poznamy Twoją opinię o pracy w tym miejscu. Możesz napisać, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Twoja wypowiedź będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

Pietrzak Robert

Łatwo oskarżać ale dlaczego nikt nie potrafi się podpisać z imienia i nazwiska jmr TRANS nie działa od 3 lat więc ciekawią mnie te wpisy a jmr Polska zwolniła 1 pracownika od 4 lat . Podpisz się i dokładnie opowiedz . A jak brak ci odwagi to pomogę Ci i służby odnajdą Twój nr oraz ip komputerów i podam wtedy prawdziwe fakty wyjdą pozd

Weronika

@jogi,@Nick, może warto przedstawić czytelnikom tego wątku, jak dokładnie zostaliście rzekomo oszukani przez firmę jmr-trans? Takie zarzuty wobec firmy powinny być odpowiednio uzasadnione, a żaden z Was tego nie zrobił, dlatego zachęcam do sprecyzowania informacji przedstawionych w tym wątku.

Założę grupę na facebook- oszukani przez JMR -Trans R.Pietrzak (Teraz JMR Polska). Ciekaw jestem ile ludzi oszukał ten śmieć. Później wykop i niech poczuje (usunięte przez administratora) siłę Mirków i Mirabelek.

Witam poszkodowanych. Mam propozycje może razem się porozumiemy i założymy cwaniakowi pozew zbiorowy? Czekam na odpowiedzi. Cwaniak wypłacił mi już parę ładnych złotych ale za swoje poczynania mam chęć mu dalej się przysluzyc tak jak on nam.

@Gość

Witam, Może jakąś grupę stworzyć na facebook oszukanych przez tego złodzieja

Weronika

@bag, napisz swoje zdanie bardziej szczegółowo. Interesuje mnie oraz innych, na pewno też co jest nie tak w jmr-trans. Skoro masz takie zdanie, musi być ono utworzone na podstawie Twojego doświadczenia w tej firmie. Właśnie to najbardziej interesuje osoby rozważające pracę w jmr-trans.

bag

psełdo firma super oszust

Weronika

@Ryszard owszem, firm idealnych nie ma i zawsze można znaleźć nową, inną. Ale napisz proszę co według Ciebie jest pozytywnego, a także negatywnego w firmie jmr-trans? Twoja opinia będzie pomocna dla pracowników, którzy będą chcieli podjąć pracę właśnie u tego pracodawcy. Mimo, że na stronie internetowej jmr-trans nie ma sprecyzowanych ofert pracy, to znaleźć można otwarte wezwanie do aplikowania. Firma poszukuje pracowników na stanowiska pracy związane z wykonywaniem robót rozbiórkowych, robót ziemnych i drogowych. Gdyby ktoś był już po procesie rekrutacji w jmr-trans to zachęcam do podzielenia się swoją wiedzą z zakresu procesu rekrutacji.

Ryszard

Idealnych firm nie ma. Jak komuś nie odpowiada praca zawsze moze ja zmienić!

Zostaw merytoryczną opinię o Jmr-Trans - Kikoły

• Jak się pracuje w Jmr-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Jmr-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jmr-Trans?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jmr-Trans?

Kandydaci do pracy w Jmr-Trans napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jmr-Trans
1.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Lubańska 49 lok. 1
    59-620 Kikoły