Opinie o Jmr-Trans w Kikoły

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jmr-Trans. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Jmr-Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jmr-Trans w Kikoły

Ryszard

Idealnych firm nie ma. Jak komuś nie odpowiada praca zawsze moze ja zmienić!

Mike

(usunięte przez administratora) mi też nie zapłacił, oczywiście faktura na JMR(usunięte przez administratora). Już raczej nie zapłaci. To oszust. Teraz to JMR Polska

Firma zmieniała już dosyć dawno nazwę na JMR-POLSKA. Firmy nie polecam. Pracujesz a pieniędzy nie widzisz .

operator

znam gościa na wylot firmy i pracownicy strzeżcie się tego człowjeka

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Weronika

Może mógłby się wypowiedzieć ktoś jeszcze na temat tego pracodawcy? @Gość rozumiem też, że Ty już w firmie nie pracujesz. Od jak dawna? Możliwe, że w tym czasie warunki pracy i zatrudnienia mogły się zmienić. Ktoś z Was pracuje obecnie w jmr-trans? Jak teraz wygląda sytuacja w firmie?

Weronika

@Gość dziękuję za odpowiedź. Możesz powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Po Twoich wpisach wnoszę, że dużo się w ostatnim czasie dzieje. Wspominasz też o problemach z uzyskaniem wynagrodzenia. Dużo osób jest w takiej sytuacji? Dlaczego uważasz, że posiadanie pracy w tej firmie w CV może zaszkodzić? Będę wdzięczna za konkretne informacje.

@Weronika

Człowiek ten nie jest postrzegany jako biznesmen dobrze prosperujacej firmy ale jako całkowicie inaczej. Znajdź kontakt do dziewczyn co pracowały to więcej Ci podpowiedzą. Jak dla mnie to dziad który klaruje się PANA. Pozdr.

Witam poszkodowanych. Mam propozycje może razem się porozumiemy i założymy cwaniakowi pozew zbiorowy? Czekam na odpowiedzi. Cwaniak wypłacił mi już parę ładnych złotych ale za swoje poczynania mam chęć mu dalej się przysluzyc tak jak on nam.

Weronika

Kto ostatnio aplikował do jmr-trans? Jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna?

@Weronika

A co Ty w papierach chcesz mieć nastanie że tam pracowałaś!!!

jaka

powiem tak @anonim, jak dla mnie to bardzo podejrzana sprawa Jeszcze 4 lata temu mówiono o nich w superlatywach. Teraz cisza, a dodatkowo ich domena została sprzedana. Wątpię, by agencja od tak upadła. Ciekawy jestem co się stało, czyżby zrezygnowali ze strony www..

@jaka

Chłopie położył firmę która była na starą matkę a teraz jak minął mu zakaz prowadzenia działalności założył swoją by cyckać dalej firmy banki no i nas pracowników. Kto takie dzieci rodzi!!!

js76732

były operator koparki

pietrzak mi do dziś dnia nie zapłacił i pewnie nie zapłaci bo lezy na ojomie niech tam żyje ale dla mnie to oszust

do małgosi

są firmy które fundują stypendia studentom ale trudno powiedzieć czy jmr trans do nich należy. w zależności od tego czego się chcesz nauczyć to wybierzesz firmę. jeśli jesteś bdb studentką to uczelnia z rodzinnej miejscowości przedstawi ci oferty firm gotowych nawiązać współpracę.

do małgosi

oraz jakie będa twoje koszty w zamian za zdobycie doświadczenia. jak za wysokie koszty będziesz musiała ponieść to skieruj swoją ofertę do innej firmy. popatrz na opinie powyżej, porozmawiaj z Robertem a obiektywne wnioski wyciągniesz sama. Decyzja należy do ciebie.

do małgosi

firma posiada siedzibę w Pomiechówku a działalność w Warszawie i na terenie całej Polski chyba. Firm jest wiele w Warszawie. Najlepiej zadzwoń do (usunięte przez administratora) i zapytaj co ci zaoferuje w ramach praktyk.

zdziwienie

Co do powyższej opinii radcy: proszę zerknąć na opinie innych firm, czy nie brakuje negatywnych opinii (może jeszcze na innych forach będzie Pan/Pani mógł/mogła przytoczyć kodeks), gdyż z wpisu wynika, że firma na siłę zatrudnia ludzi (bez ich zgody) i jeszcze każe za darmo pracować (trzeba się trochę zastanowić- bo czasy za przeproszeniem obozów się skończyły) I TU ZGADZAM SIĘ Z WYPOWIEDZIĄ osoby pod nickie-m "przypadkiem". Patrząc na te wpisy raczej są osób, które lubią oczerniać innych bo tylko tyle potrafią i tym "się karmią"

LINE GDA

JMR Trans i JMR Polska nie płacą za faktury!!!!Odradzam współpracę.

radca prawny

To jest strona z opiniami byłych, obecnych pracowników, osób które współpracowały z firmą JMR-TRANS i to one decydują jaką opinię wydają. Jest wiele firm z których ludzie odchodzą i nie są tak urażeni w stosunku do osób prowadzących firmę. Wszystkie opinie są podobne w swej treści zarówno osób które są operatorami, pracownikami fizycznymi czy inżynierami. Firma JMR-TRANS w swoim indywidualizmie powinna wziąć pod uwagę to, że ludzie szukają zatrudnienia i oczekują za to godziwego wynagrodzenia. Podstawą wszelkich pretensji są zawsze pieniądze i umowy, które są zawierane. Na pewno firma JMR-TRANS zna Kodeks Pracy ale na pewno go nie stosuje - widać to po opiniach. Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Art. 22. § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 1(1). Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 1(2). Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1. Funkcjonowanie firmy pod kierunkiem Prezesa indywidualisty, który obraża ludzi podległych mu.? Kobiety przygotowujące umowy tzw. śmieciowe też uczestniczycie w PROCEDERZE, obecnie kampania wyborcza w naszym kraju oparta jest na walce ze śmieciówkami. NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA NIE ZWALNIA Z ODPOWIEDZIALNOŚCI Powyższe zachowanie Pracodawcy może stanowić przestępstwo stypizowane w art. 281 ust. 1 ustawy Kodeks pracy zagrożone karą grzywny nawet do 30 000 zł a także może wypełniać dyspozycję art. 286 § 1 ustawy Kodeks karny, który statuuje przestępstwo oszustwa.

Przypadkiem

Tak czytam te opinie, tych ludzi co tak dobrze radza i szczerze jestem zaszokowana! Zaszokowana tym, ze golym okiem widac, ze to nie z firma jest cos nie tak, a z bylymi pracownikami/ pracownikiem. Bo na moje oko to kilka osob wypisuje jeden i ten sam tekst opisany innymi slowami. Szanowni Panstwo, poziom wyksztalcenia Prezesa, nie powinien interesowac pracownikow! To chyba pierwsza praca byla urazonych magistrow, inzynierow. Do prowadzenia intersu nie potrzebny jest papier potwierdzajacy poziom wyksztalcenia! Nie te lata, zeby przyczepiac tabliczke na drzwiach" mgr ". W biznesie liczy sie indywidualizm! Albo masz glowe do biznesu, albo nie i koniec! Na zakonczenie dodam, ze te biedne panie z biura co tutaj jedziecie po nich, nie sa odpowiedzialne za to co robi prezes. Ludzie, ruszcie glowa!! Co taka kobieta ma zrobic? Informuje o tym co wie!! Jeszcze jeden smieszny tekst:-) to one podtykaja umowy? Ha ha dobre! Zmuszaja do tych umow? Ostre baby, ja chyba bym wolala z nimi nie zaczynac:-) Oj widac, widac, ze malo sie pracowalo w biurze. Chyba doswiadczenia sie nie ma, zeby co kolwiek mowic. Wedlug mnie, jest to strasznie niekompetentne pisac na forum o firmie w ktorej sie pracowalo., jaka by nie byla.

PANIE ROBERCIE

Proszę mnie nie oczerniać. Nie zapłacił mi pan za wykonaną pracę. Ocena mojego wykształcenia i poziomu wiedzy nie leży w Pana kompetencjach - nie ma Pan specjalistycznego wykształcenia w tym zakresie ani uprawnień do takiej oceny . Nadaniem kwalifikacji zawodowych zajmują się odpowiednie Komisje mające w swoim składzie doktorów i profesorów z zakresu konstrukcji budowlanych, technologii i organizacji budowy a Pan z wykształceniem na poziomie szkoły zawodowej nie jest w stanie dorównać osobom wchodzącym w skład takich Komisji czy nawet ocenić kompetencje zawodowe. Pracę podjęłam z polecenia Pana znajomego i bardzo krótko pracowałam dla pana dobra na tym poprzestanę. Proszę się wykazać wykształceniem i kompetencjami na stronach JMR – czyli wykazać jakie studia magisterskie lub doktoranckie Pan ukończył z zakresu konstrukcji budowlanych i jakimi pracami projektowymi dużych inwestycji Pan się wykazał wraz z posiadaniem specjalistycznych uprawnień projektowych czym wykaże Pan, że jest w stanie dokonać obiektywnej oceny a później mnie oceniać. Proszę więcej nie nękać mnie swoimi opiniami na tym. Nie życzę sobie tego.

AGNIESZKA

W nawiązaniu do opinii, która spowodowała kilka telefonów do mnie odpowiadam. chętnie skorzystam z porady o terapii ale nie na forum ale w odpowiednich instytucjach, które wyjaśnią kto będzie potrzebował długotrwałej i kosztownej terapii prawnej na skutek swoich działań. Jeśli chodzi o pracowników, z którymi współpracowałam to jeden pracował za pięciu a otrzymywał wynagrodzenie za jednego. Nigdy nie widziałam lenistwa wśród osób, które ze mną pracowały a raczej zbyt małą liczbę osób wykonujących dane zadanie i brak odpowiedniego sprzętu do pracy a także chroniczny brak środków finansowych na zakup odpowiednich materiałów dla wykonania prac zgodnie z obowiązującymi normami. Zleceniodawca, który zlecił prace był bardzo niezadowolony z organizacji logistycznej firmy JMR-TRANS - wynikało to głównie z faktu, że prezes nie posiadał odpowiedniego przygotowania i wykształcenia do efektywnego prowadzenia swojej firmy a osoba z ramienia biura nie wykazywała żadnej znajomości technicznej w branży budowlanej i sprzętowej. Na każdym kroku widać było brak znajomości prawa budowlanego, technologii wykonywania prac czy chociażby odrobiny wyczucia konstrukcyjnego dla podejmowanych rozbiórek ze strony prezesa . Niewiedza prezesa i sabotaż innowacyjności w pracach uniemożliwiała podjęcie jakichkolwiek działań młodych i energicznych osób, które musiały podporządkowywać się stereotypom funkcjonującym w JMR-TRANS. Pasja w pracy na pewno nie zostanie doceniona w JMR a osoby, które mają zbyt wysokie kwalifikacje podlegają sabotowaniu ich pracy. Nie pozostaję bez zatrudnienia a moje wykształcenie i doświadczenie w projektowaniu profesjonalnych konstrukcji jest wykorzystywane w wiodącej firmie wykonawczej na rynku budowlanym, która posiada profesjonalny sprzęt, odpowiednio wykwalifikowaną kadrę a także kompetentnych, wykształconych i doświadczonych prezesów. Firma JMR - TRANS jako organizacja postępuje nieetycznie oraz nie posiada świadomości, że poszanowanie praw człowieka i jego godności jest jej obowiązkiem. Prezes ( a także operator i kierowca w jednej osobie) natomiast nie rozumie jej znaczenia jak i powszechnego charakteru – proponuję zatem zapoznanie się z zasadami CSR a w szczególności z kluczowymi jej obszarami.

Pani Agnieszko
@AGNIESZKA

Telefonowanie po wszystkich pracownikach (obecnych i byłych) i zastraszanie różnymi instytucjami oraz oczernianie świadczy tylko o Pani. Również wypisywanie na forum postów (pod innymi nicka-mi) pokazuje jaki szacunek jest okazywany innym, którzy nawiązują współpracę z Pani firmą oraz osobą (tu przestrzegamy). Jeśli tak było źle, nie rozumiem, dlaczego tak długo Pani współpracowała z tą firmą, a teraz postanowiła "pasożytować" poprzez słówka, telefony, itp. Co do kompetencji osób pracujących w firmie JMR oraz Prezesa- nie wiele Pani wie, zatem jakiekolwiek komentarze w tym zakresie są nie na miejscu. Zaś Pani wspomniane wykształcenie jak również doświadczenie nie pokazują zbyt wysokiego poziomu poprzez zamieszczane wpisy i inne zachowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Jmr-Trans - Kikoły

• Jak się pracuje w Jmr-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Jmr-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jmr-Trans?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jmr-Trans?

Kandydaci do pracy w Jmr-Trans napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jmr-Trans
1.8/5 Na podstawie 43 ocen.
  • Lubańska 49 lok. 1
    59-620 Kikoły