Opinie o MSM Contract Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MSM Contract Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MSM Contract Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MSM Contract Sp. z o.o. w Gdańsk

Bożena

Pracuję już długo w tej firmie, więc mogę stwierdzić jak jest faktycznie. Firma solidna, szefostwo naprawdę w porządku. Warunki pracy dobre. Jeśli ktoś chce normalnie pracować, nie obijać się, to naprawdę warto tu przyjść. Atmosfera miła - a to jest bardzo ważne w pracy. Polecam

Ja Nowy wpis
@Bożena

To nie kwestia obijania Bożena.Mało środkow czystości.Jeden mop na pół roku i ma błyszczeć co nie jest możliwe!Wówczas stąd te wszystkie skargi.Pracownik nie jest winien brudu na obiekcie tylko środki są mizerne.Mówisz również o atmoswerze..hmmm...serio??Jedyny plus w tej firmie to pensja na czas,ale to raczej powinno być oczywiste.

Bożena Nowy wpis

Piszesz kłamstwa, tylko nie wiem po co?. Środki są dobre i skuteczne, Każdy pracownik ma nieograniczoną ilość środków czystości, więc nie podpisuj się jako pracownik, skoro nim nie jesteś.

Monika Nowy wpis
@Bożena

Czyli nie ma możliwości, żeby ktoś czegoś nie otrzymał? Widzę, że od jakiegoś czasu nikt niczego nie pisał. Jak sytuacja tam?

Reniuchna Nowy wpis
@Monika

Atak wybielania firmy był chwilowy,a teraz cisza nastała.Nacisk szefowej na pracowników by pisali super opinie(Taka prawda).Powinni dostać super premie za klamstwa.Tak to wygląda gołym okiem czytając te wpisy.Jednak nie zatrudnię się do tej firmy,będę zdrowsza.

Robert

To czego brakuje w firmie? Bo piszesz coś o oszczędnościach.

Ula

A można nie pracować? Nie miałaś umowy? Nie płacili na czas? To najlepsza praca jaką miałam. Sama się zwolniłam, bo obiecywali mi lepiej. Teraz szkoda...

Natka
@Ula

Wróć zatem!!Obiecanki bo brak pracowników i jeden (usunięte przez administratora) za trzy ,a nawet cztery osoby.Wracaj Ula sprzątać:)

Ula
@Natka

Wolne są etaty, czy jak zwykle wszyscy przed wolnymi dniami zwolnienia sobie załatwiają? Firma niestety za to nie zwalnia z pracy a miejsca zajęte. Będę dzwoniła. Dziękuję Natka,

Natka
@Ula

Dlaczego wypisujecie nieprawdę?Nagle same superlatywy.Nie wierzę,ze szefowa za tym nie stoi,chodzi i prosi o dobre opinie pracownikow.Dostajecie za to premię?

skok
@Natka

to prawda nawet nie wiedziała o opiniach na temat jej firmy ale to ina bajka

@skok

Nie wiedziała, ale już wie? Chyba słabo trochę tak nagle się wybielać, bo widać, że ktoś wtedy może mieć coś za uszami... Czyli co uznajecie, że naciskanie na pozytywy to taka forma usprawiedliwienia się? Wgl piszecie, że podobno braki są, jak szybko udaje się tutaj kogoś znaleźć?

Anita

Elastyczne godziny pracy , pensja zawsze na czas . Fajna atmosfera i szefowa naprawdę spoko babka. Polecam

Sylwek

Firma MSM dała ogłoszenie o prac w Słupsku. Czy ktoś napisze jak się tam pracuje? Czy pensja na czas?

@Sylwek

Praca jak wszystkie. Zamiatanie, odśnieżanie, koszenie. Firma płaci przed czasem. Godziny są fajne, bo poranne. Soboty i niedziele wolne.

Sylwek

A czemu?

Kina

A skąd Ty wiesz? To stanowisko było zajęte trzy lata i dopiero się pojawiło. Kolejny psychol na czacie.

@Sylwek

Nawet nie pytaj. To pewnie jakiś (usunięte przez administratora) z konkurencji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MSM Contract Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
Mirka

Od lat współpracuje z tą firmą i takich ludzi z sercem i empatią nie spotkałam. Negatywne komentarze, są dawane przez ludzi którzy zwyczajnie nie umieją poradzić sobie z powierzonymi im zadaniami.

Jola
@Mirka

To prawda

Renata

To jakieś bzdury.

Barbara

A to ty dostałaś dyscyplinarkę ? Za co np ktoś dostał? Bo z czymś takim to później ciężko prace znaleźć w innych firmach i wydaje mi się ze żeby dostać dyscyplinarkę to trzeba mocno nabroić ?

Bożenka

To nie jest prawda

Irek

A ładnie to tak pisać o drugiej kobiecie? Wstyd Natka, wstyd. Ciekawe co ciebie zdobi bo charakterek brzydki.

krzysztof

Polecam firme badania wstępne za darmo super kontakt..pozdrawiam serdecznie szefową firmy jest spoko

Bardzo dobrze pracuje się w MSM. Wszystko na legalu. Ubrania, szkolenia, urlopy i kasa na czas. Nie można jednak urywać się z pracy, a ja na dwie prace robiłem. Inni jednak się lenią i za mało dyscypliny mają. To co ludziska tutaj piszą to zemsta wrednych bab. Szefowa każdego zrozumie i jak może pomaga.

Nikola

Firma super. Pensja na czas. Praca w normalnych godzinach. Szefowa nie wymaga nadgodzin. Kto nie chce pracować i brać pieniądze niech nie pracuje i bzdur nie pisze.

Zbyszek

To prawda

Bożenka

Polecam.

Łukasz

Firma solidna.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w MSM Contract Sp. z o.o.?

J.

HA!A jakie to ma byc doswiadczenie jezeli chodzi o sprzątanie?Jedynie przeczytac po angielsku instrukcję obslugi miotły.)

Jolanta

Hm, a mogłabym poznać jakieś konkrety jeśli chodzi o warunki zatrudnienia w MSM Contract? Jakie stanowisko obejmujesz? Jaka umowa oraz pensja jest zapewniana? Jakie godziny pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o MSM Contract Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w MSM Contract Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MSM Contract Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MSM Contract Sp. z o.o.?

MSM Contract Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Piekarnicza 22
    80-126 Gdańsk