RenEnergy.pl

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o RenEnergy.pl

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie RenEnergy.pl?

Klient

Ilona

Udało się może już skontaktować poprzez tego maila? W jaki sposób Pani ucierpiała w związku z kontaktami z nimi? Udało się może do tego czasu jakoś to rozwiązać?

Nowy wpis

Pracodawca

@Ilona

A niby jak ktoś mógł ucierpieć po kontakcie z nami?

Czy w Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

XYZ Nowy wpis
Kandydat
@Pytanie

A o jaki zmiany chodzi Ci ?

ja
Kandydat

Oferty pracy wystawione na nazwę tej firmy są fałszywe. Proces niby rekrutacji wymusza wplacenie pieniędzy, potem brak odzewu

Nowy wpis

Pracodawca

@ja

My nigdy nie pobieramy żadnych opłat ani tym bardziej nie warunkujemy rekrutacji od dokonania płatności. To musi być jakaś pomyłka. A gdyby tak było jak zostało to opisane to Pan lub Pani winna była zgłosić sprawę na Policję.

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Biały Wilk
Klient

Znam jednego ze współwłaścicieli i od samego początku widzę jak RenEnergy.pl rozwija się. Chłopaki ciężko pracują i to daje efekty. A mianowicie...ekipy monterskie są wyszkolone i uzbrojone w odpowiedni sprzęt. Z tego co słyszę to sporo robią na podwykonawstwie. Cenią swoją robotę ale to jest coś za coś. Poleciłem swoim znajomym (trochę niechętnie w sensie takim że jest zawsze ryzyko że jak coś się spieprzy to ci znajomi klamki w domu ukreca albo bateria w telefonie w połowie dnia rozładuje się) bo chciałem pomóc rozkręcił biznes i zostałem pozytywnie zaskoczony... szybka dostawa i szybki montaż. Ale to jest to drugie 50% zadowolenia. Te pierwsze 50% to fachowe, bez ceregieli doradztwo. Prosta umowa i rzetelna obsługa. 10 busów nie wzięło się znikąd... Pracownicy też sobie chwalą choć Krzychu potrafi bardzo sprawnie używać "przecinków" w połączeniu z przymiotnikami gdy zostanie wkurzony a to dzieje się gdy nie podoba mu się jakoś montażu albo handlowiec leci w kulki. Jak ma dobry dzień to mówi niewiele ale jak już ci dogada to wiesz że jesteś w doopie i musisz z niej wyjść żeby nie urządzić się w niej na stałe.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K.?

Czy firma Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Czy często w firmie Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K. w miejscowości Warszawa? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Blockchain Poland Sp. z o.o. 1 Sp.K.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o RenEnergy.pl - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w RenEnergy.pl?

Zobacz opinie na temat firmy RenEnergy.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie klientów o firmie RenEnergy.pl?

Liczba opinii klientów firmy RenEnergy.pl, to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RenEnergy.pl