Opinie o Patchwork Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Patchwork Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Patchwork Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patchwork Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Katherina92

widzę, że właścicielka zabrała się za czyszczenie nie korzystnych komentarzy…prawda boli, niestety brak wynagrodzenia i szacunku wobec pracownika również..

….

Firma niestety nie szanuje pracowników. Jest to kolejny raz kiedy umowa zlecenie nie otrzymuje wypłaty na czas. Dlaczego umowa zlecenie jest traktowana w taki sposób?? Państwowa Inspekcja Pracy musi się tym zająć!

@Wiktoria Bremer

Ja naprawdę jestem zadowolona. Póki co to jedna z lepszych firm, w których pracowałam. Jest kameralnie... nawet mogę powiedzieć, że trochę rodzinne. Czuję się doceniana, nikt tu nie krzyczy i nie podkłada kłód pod nogi. Kierownicy pracują tu już kilka lat i chyba nie planują odchodzić. Za wyrobiony plan pracownicy dostają premie. Wystarczy tylko wykazać się zaangażowaniem, serio. Pracuję w samym środku tej firmy, więc widzę jak to wygląda. Wiadomo, w każdej firmie są nieporozumienia, to jest inny model biznesowy. Trzeba to poczuć i w to uwierzyć... inaczej to nie ma sensu. Mimo wszystko można porozmawiać, a z reguły do tej rozmowy nigdy nie dochodzi, dlaczego? Tutaj łatwo jest coś z siebie wyrzucić, a twarzą w twarz nie? Mimo wszystko zapraszam wszystkich prawdziwie poszkodowanych do szczerej rozmowy - biuro@patchwork.biz.pl Dzięki i miłego dnia.

Kattygirl

Pracowałam w Patchworku już jakiś czas temu i do tej pory ciężko mi znaleźć jakiś wyraźny minus (usunięte przez administratora) w tym miejscu. Atmosfera super, możliwość dogadania się z przełożonym, premie. Fajne benefity oraz ciekawe projekty :) Na prawdę polecam! Pracowałam już w kilku większych czy mniejszych firmach i jak do tej pory to jedno z fajniejszych miejsc w jakiś pracowałam

Tomass

Dlaczego tak twierdzisz?? Jestem ciekawy, bo złożyłem tam CV. Koleżanka pracowała w Gdyni w Jungle i mówiła, że spoko było.

Paragraf Nowy wpis

Czym jest (usunięte przez administratora) oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko niemu, które polegają na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu go. (usunięte przez administratora) wystepuje gdy działania te lub zachowania wywołują u pracownika zaniżona ocenę przydatnosci zawodowej, powoduja lub maja na celu jego ponizenie lub osmieszenie, a takze izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. (usunięte przez administratora) moze miec formę biernego zachowania. Zostawie to z pozdrowieniami dla kierowniczki z Warszawy :)

Kattygirl Nowy wpis

Tomass Nowy wpis

Właściciel marki Nowy wpis

Witam tutaj wszystkich, współpracuję z firmą Patchwork od 2 lat i w całym rozrachunku - jestem zadowolony. Raporty są na czas, na maile odpowiedź mam do 2 dni, wpadam czasami z wizytą do butiku, w którym jestem i zawsze zastaję uśmiechnięta dziewczynę za ladą, chętną do pomocy. Nie pytałem czy dobrze im się tutaj pracuje, ale z tego co wiem to kierownik sklepu, w którym jestem pracuje tam około 4 lat. Nigdy nikt mnie nie (usunięte przez administratora) a z właścicielką normalnie można porozmawiać przez telefon. Jestem lekko zszokowany czytając te opinie, ale nie za bardzo się z nimi zgadzam. Ktoś ma dużo jadu w sobie i uważam, ze takie sprawy załatwia się osobiście, a nie w Internecie. Wszystkiego dobrego.

Jak wyglądał proces rekrutacyjny w firmie Patchwork Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Doradca Klienta Biznesowego? Podziel się swoją opinią.

Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pani w Gdyni pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz ze dwa pytania odnośnie poprzedniej pracy. Dostałam szczegółowy opis stanowiska, zostały przedstawione warunki zatrudnienia (umowa zlecenie oraz stawka h) co było dla mnie ważne. Chociaż propozycji zatrudnienia nie dostałam, otrzymałam wiadomość z podziękowaniem za udział w rekrutacji. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Patchwork Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Marka

Witam, jestem właścicielem marki do której zostało wysłane zapytanie o podjęcie współpracy ze sklepem Aviators, mieszczącego się w galerii Klif w Gdyni. Z uwagi na fakt, ze zaprzyjaźniona marka współpracuje z tym sklepem, postanowiłem odwiedzić salon. Jakie było moje zdziwienie kiedy nie mogłem znaleźć sklepu o takiej nazwie, na szczęście pan pracujący w galerii poinformował mnie, ze sklep został zamknięty z końcem stycznia bieżącego roku. Czy takie praktyki tej firmy są normą? Czy jesteście zwykłymi o(usunięte przez administratora) A może to (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!!!!

Katherina92

….

@….

Pracuję tam może dość krótko, bo 6 miesięcy, ale NIGDY nie musiałam czekać na wypłatę. Zawsze jest na czas, do 5 dnia miesiąca, tak jak jest to zapisane w umowie. Prawdę mówiąc przychodząc tutaj do pracy również przeczytałam te opinie i zaczęłam mieć wątpliwości, szczególnie, że w poprzedniej pracy zostałam oszukana na wynagrodzenie. Pomyślałam wtedy, że wolę jednak sama wyrobić sobie opinię na temat danej firmy sama. Po za tym ludzie, którzy nie potrafią nawet podpisać się z imienia i nazwiska to zwykli tchórze tworzący bezwartościowe opinie. Dodatkowo zaskoczyła mnie również odpowiedź Pani Agnieszki, która wzięła to wszystko na klatę i podała Wam maila do siebie (jest prawidłowy :) - potwierdzam). Z tego co zdążyłam zaobserwować to najwięcej do powiedzenia mają osoby, które niestety nie za bardzo garną się do pracy. Tu nie ma wygórowanych obowiązków, każdy pracownik robi to samo co w innym sklepie - liczenie towaru, sprzątanie sklepu, tworzenie relacji z klientem. Dodatkowo można sobie dorobić szukając marek chętnych do współpracy. Czy to jest takie złe? Że możecie zarobić więcej? Poznać fajnych ludzi i się rozwijać? W każdej firmie są różni ludzie - jednych polubimy, drugich mniej. Ale jeżeli coś komuś nie pasuje to z nim rozmawiamy. Pani Agnieszka potrafi ponad godzinę rozmawiać z kimś przez telefon dając mu rady i oferując pomoc. Serio nie rozumiem dlaczego ta firma jest aż tak demonizowana... Sama mam 24 lata i widzę, że moim rówieśnikom nie za bardzo chce się pracować, także nie ma się co dziwić.. Tylko napiszcie wtedy proszę opinię "Ta firma jest do(usunięte przez administratora), bo kazali mi coś zrobić i nie scrollować Instagrama" Jeżeli ktoś chce ze mną porozmawiać to śmiało :)

@Wiktoria Bremer

Klientka

Jestem bardzo oburzona zachowaniem obsługi sklepu w Warszawie… Pani która mnie obsługiwała bardzo roszczeniowa, arogancka- jednym słowem okropna!! Bardzo źle się czułam od wejścia do sklepu ale rozumiem każdy jest inny ale tutaj ewidentnie Pani ma taki styl bycia i tego nie ukrywa. Pisze to tutaj aby szefostwo, które mam nadzieje to czyta zwróci uwagę na takie zachowanie. Sklep fajny z potencjałem ale pracownik do zwolnienia…

Agnieszka Ochowska, Właściciel

Szanowni Pracownicy, Byli i Obecni, którzy wypowiadacie się tu jako Anonimowi Goście na tym portalu, który wiadomo do czego służy. A także właściciele Marki, jeśli faktycznie jakiś właściciel tutaj jest. I szanowni ci, którzy podszywają się pode mnie podpisując post "Agnieszka" i pisząc jakieś brednie... Rozumiem Wasze frustracje, przykro mi że to nie była dla Was praca życia i że macie tak złe doświadczenia, że pod anonimowym Nickiem wylewacie teraz całe (usunięte przez administratora) tutaj. Życzę wszystkim tym, aby na swojej drodze zawodowej spotkali już tylko takie firmy i takich szefów, których będą kochali miłością dozgonną. Ja chciałbym powiedzieć Wam, że 1) zespół Managerów w sklepach pracuje ze mną od wielu lat, 2) mamy ponad 100 współpracujących Marek. I jak to w życiu bywa nie wszystkim się wszystko podoba, ale drodzy Państwo praca tu to wolny wybór i wasze decyzje. Jeśli ktoś nie rozumie zapisów w umowie, albo pragnie porozmawiać podpisując się pod dyskusją prawdziwym Nazwiskiem to zapraszam bezpośrednio i dla wygody podam mój mail: agnieszka@sellmore.pl. Czy tak nie byłoby uczciwiej???

@Agnieszka Ochowska, Właściciel

Super Agnieszko, że napisałaś swój adres e-mail, ale za każdym razem kiedy pisałam do Ciebie pytanie, kiedy wyślesz mi zaległą wypłatę nie dostałam żadnej odpowiedzi. Może publicznie się zadeklarujesz? Czy już jesteś tak spłukana i dojeżdżana przez dłużników, że próbujesz o tym wszystkim zapomnieć???

@Dorka

No z nieodpisywaniem faktycznie słabo. Czy po wrzuceniu tego komentarza udało się już na spokojnie odnośnie tego wszystkiego dogadać?

@Łucja

Niestety sprawa idzie do sądu. Dowiedziałam się, że ona każdemu wisi pieniądze.

@Dorka

No cóż, jestem ciekawa jak to się rozwinie, bo pewnie czasu trochę na to zejdzie. W razie czego proszę dać znać co i jak

Divo22
@Łucja

Jak jesteś tak zainteresowana firmą i sytuacją w niej to może się zatrudnisz? Wtedy będziesz na bieżąco z nowościami :) to co Warszawa czy Gdynia?

@Divo22

Za dużo mam szacunku do siebie, żeby upaść tak nisko i pozwalać sobie na takie przekręty. Tobie też to polecam.

Hahahah
@Łucja

Za późno, już upadłaś siedząc tutaj i komentując czyjeś życie i poczynania ????????????

BylyPracownik

Cześć wszystkim! Miałam okazje pracować w jednym ze sklepów Pani Agnieszki. To co tam się dzieje to istny absurd. Zero zabezpieczeń, system liczenia towaru sztuka po sztuce to jakies nieporozumienie.. w większości sklepów brak bramek, zabezpieczeń na wypadek kradzieży. Jedna osoba na sklepie, co w przypadku tak duzych powierzchni jest wręcz zachęceniem potencjalnego złodzieja do kradzieży. Tak samo z dostępem do kasy.. wystarczy ze jedna osoba wyjdzie na zaplacze, a sklep zostaje bez obsługi. Odnośnie samych warunków umowy, na pierwszy rzut oka wydaje się w porządku… ale gdy dochodzimy do kwestii kar jakie pracownik może ponieść, wcale nie jest tak kolorowo. Podczas gdy pracodawca nie ponosi żadnej kary za zwolnienie pracowników z dnia na dzień… absurd! Nie polecam pracy w ten firmie, jeden wielki bałagan, liczą się tylko pieniądze… żadnego szacunku do pracownika, żadnych szkoleń, możliwości rozwoju. Jednym słowem, jedno z gorszych miejsc w których pracowałam.

@BylyPracownik

Dlaczego kłamiesz? Jako osoba zatrudniona w tej firmie od ponad kilku lat miewam lepsze i gorsze dni, ale przez ten czas poznałam dogłębnie jej zasadę działania i warunki tej pracy. Poznałam się tez na osobach, które tak, jak Ty liczą na zarobek notorycznie nie wykonując swoich obowiązków jasno określonych w umowie, którą sama podpisałaś. Nieporozumienie jakim nazywasz liczenie sklepu sztuka po sztuce jest częścią codziennej inwentaryzacji, do której sama się zobligowałaś. Jak możesz nie rozumieć dlaczego było to od Ciebie wymagane? Pracę rozpoczynałaś po szkoleniu w prowadzącym, na którym klarownie określone były warunki, dlaczego na nie przystałaś? Zwolnienie pracownika z dnia na dzień, następuje dyscyplinarnie, bo wbrew przedstawionym przez Ciebie hipotezą, to pracownicy Twojego pokroju, miewają lepkie ręce. Na szacunek trzeba sobie zapracować, Ty oczerniając miejsce, którego kosztem chciałaś się w łatwy sposób wyzyskać, absolutnie go nie masz. Firma przeprowadza szkolenia na każdym etapie rozwoju, który następuje, jeśli go chcemy, bez chęci i pracy, a z pretensjonalnym i roszczeniowym podejście niestety nasze drogi się rozchodzą. Aby wypowiadać się o jakiejkolwiek pracy, najpierw należny pracować.

@pracownik

Firma nie przeprowadza, żadnych szkoleń bo nie ma na to pieniędzy. JAk widzę taki komentarz to od razu widzę, że Agniesia się wzięła za odpisywanie bo mam 2 obawy: nikt nie chce z nią pracować (pracownicy) i nikt nie chce już z nią współpracować (marki)

Kinga
@Marta

Żadnych? Chyba spałaś na ostatnim jak było robione ???? Wiec nie wypowiadaj się jak nie masz pojęcia bo zakładam ,ze już tutaj nie robisz kariery ????

Agnieszka
@Kinga

Nie robię żadnych szkoleń pracownikom bo to szkoda czasu i pieniędzy na nierobów za których was uważam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niedługo nikomu nie będę dawać też umowy zlecenia ani wypłaty. sama będę pracowała we wszystkich sklepach mimo, że jestem chora!!!!!!!!

BylyPracownik
@BylyPracownik

Ps. Do tego dochodzi rozliczanie części wypłaty "pod stołem".

Ka99

Kierowniczka A.S. to totalna katastofa. Czlowiek nie na odpowiednim stanowisku, chamska, bezczelna , manipuluje ludzmi, nie zna sie na swojej pracy a kase dostaje chyba tylko za siedzenie na d*pie, takich ludzi nie powinni trzymac w tej firmie. Totalna porazka! Nic dziwnego ze pracownicy nie chca miec z nia nic wspolnego i wola odejsc....

@Ka99

O kurczę, troszkę ostre zdanie na jej temat tutaj publicznie prezentujesz. :( W jaki sposób obydwa się według Ciebie cała ta manipulacja, którą jej zarzucasz?

Laura
@Łucja

Agniesiu to ty nie wiesz komu płacisz???? co ta kobieta ludziom i markom wygaduje, to się w głowie nie mieści! tej to słoma z butów wystaje. Ewidentnie ta kobieta coś bierze. Mam nadzieje ze przejrzysz na oczy kogo trzymasz w swojej niby firmie :)

Xxx
@Łucja

Zgadzam się w 100% z komentarzem powyżej. Zawsze ta sama śpiewka „ten do wymiany, trzeba się pożegnać, ekipa do wymiany” a kiedy wymienią w końcu ją? Ktoś tu gdzieś ładnie napisał ze ryba psuje się od głowy… A te kłamstwa i szanta..e już wszystkich męczą, każdy jej sklep ma jej dość. Niekompetentna osoba, wymaga cudów a sama daje od siebie totalne 0. Nie wiem jakim cudem dostała się na takie stanowisko. Ma klapki na oczach i zupełnie nie stawia się na miejscu pracownika. Wiecznie coś nie tak, żeby tylko mieć do czego się przyczepić. Każe cos powiesić/postawić w danym miejscu, a za dwa dni udaje, że ma zaćmienie i kto to tu postawił, co to ma być….. Jak ktoś nie pracował jeszcze w cyrku a ma takie marzenie - śmiało. Tylko w cyrku lepiej płacą a A.S pomaga z was zrobić niezłych pajaców. Tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Ci co zostali- podziwiam i współczuje…

A.S
@Ka99

Kochana, Mogłabyś się przedstawić? Może to ty byłaś z jedną z tych osób, po której musiałam wszystko naprawiać? Najlepiej przychodzić i nic nie robić. Pić kawkę w słuchawkach w uszach i udawać że przeliczyło się sklep. Przy zrobionej przeze mnie inwentaryzacji nagle wychodziły braki. Po zakończonej współpracy zdjęcia pracowników w skradzionych rzeczach. Klientów mieć w (usunięte przez administratora) Jak się nie chce pracować to nie pracujcie.

Halny
@A.S

Niestety niektórzy mają tendencje do zaginania czasoprzestrzeni i nie wezmą do siebie zdania innych, ze coś jest nie tak, tylko za wszelka cenę chcą udowodnić światu ze są idealni. Proponuje doszkolić się bo wstyd takie głupoty wypisywać! Nie pozdrawiam kochana

Maja
@Ka99

Z powodu jednej kierowniczki ludzie odchodzą? Jak wielki jest to ruch? Szefostwo wie że ludzie wybierają zwolnienie przez to?

Ka99
@Maja

Oczywiście, ze wie…. A czy z tym coś robi to bardziej pytanie do szefostwa. Tylko dziwi mnie jedno, dlaczego osoby pracujące tam jeszcze nie zrobiły z nią porządku?!

OBECNY PRACOWNIK

pracuje w tej Firmie już kilka lat, nigdy się nie wypowiadałam, bo każdy pracujący tutaj wie jak jest. Ale ostatnio ludzie zachowują sie tutaj okropnie, zakładają fake nicki aby pluć jadem i wymyslać niestworzone historie o firmie gdzie nikt z nas nie słyszał o czyms takim ! Kazdy pracownik ma numer do szefostwa oraz biura, czemu tam nie składacie swoich pretansji i żali?! Kazdy pracownik dostaje umowę do przeczytania zanim ją podpiszę, nikt nikogo nie zmusza. wystarczy czytać ze zrozumieniem... Wstyd tu za niktóre osoby... Bardzo polcam pracodawcę oraz Firmę, wiele perspektyw dla młodych osób! Wystarczy chcieć i pracować ;)

@OBECNY PRACOWNIK

Zgadza się w 100%

@pracownik

Czyli to nieprawda z tym, że komukolwiek coś są winni?

@OBECNY PRACOWNIK

Droga Agnieszko, bardzo się cieszymy, że pracujesz w tej firmie już kilka lat - cóż zrobić - jesteś właścicielką to sobie pracuj (wkrótce zostaniesz tam sama), ale przestań kłamać na każdym kroku, proszę. Każdy kto miał z tobą kontakt chociaż przez 5 minut potrafi powiedzieć jak źle ci patrzy z oczu. Serio, będziesz pisać takie farmazony, że każdy przed podpisaniem umowy może ją przeczytać? A co powiesz na to, że po przeczytaniu takiej umowy pracownik lub twój klient nie otrzymuje jej w oryginale? Sama trzymasz ukryte oryginały a wysyłasz ludziom skan? Mam pewną propozycję - oddaj swoim klientom zaległe pieniądze i daj sobie spokój z tym biznesem bo to nie dla ciebie. Za chwilę zostaną puste wieszaki.

Sabina12
@Dorka

Doraka a Tobie nie znudziło się siedzenie tutaj ? Jesteś aż tak zdesperowana, ze siedzisz i wylewasz żale w necie? A może nie możesz pogodzić się z tym, ze zostałaś zwolniona? Zgaduje , ze nie bez powodu. Mam tez Dla Ciebie pewną propozycje- przestań pisać głupoty w necie dziewczyno i zajmij się lepszymi rzeczami, np szukaniem pracy ;)

@Sabina12

Tutaj Pracownik jest na wagę złota. Nikt nikogo nie zwalnia. Sami uciekają, no a potem Agniesia musi jeździć między Warszawą a Gdynią i sama stać za kasą. Zabawny to jest widok jak przechodzisz obok sklepu i widzisz jak ona stoi za ladą z nietęgą miną :)))) Najczęściej próbuje o tym zapomnieć zanurzając się w swoim telefonie. Scrolluje, scrolluje, scrolluje, aż wybije ta magiczna godzina, że może już iść do domu i w końcu jest wolna :) Chociaż przez chwilę może zapomnieć jaką jest osobą. Agniesiu zbieraj hajs, żeby oddać markom które od Ciebie masowo odchodzą.

Tina
@Dorka

To co robisz jeszcze w tej Firmie jak tak Ci źle? Lepiej wypisywać głupoty w internecie? Zastanów się dziewczyno bo wyobraźnia Cię ponosi.

@Tina

Jem popcorn i przyglądam się jak wszystko się wali i pali :)

Grzegorz

Z firmą związany byłem w ubiegły roku przez okres około miesiąca. Tak jak już jedna osoba tu napisała bywały dni gorsze i lepsze, ale praca oraz cały zespół oceniam pozytywnie. Niestety sprawy prywatne zmusiły mnie do pożegnania się z firmą, ale gdyby nie to myślę, że z chęcią kontynuowałbym współpracę. Praca miła i przyjemna, zawsze było wiadomo jaki ma się zakres obowiązków i że trzeba się z nich wywiązać, co jak widzę nie wszyscy tutaj rozumieli :)

Leszek

Dużo uwag poświęcacie umowie. Piszecie o pewnych kruczkach prawnych i tak dalej. Zdaje sobie sprawę, że nie możecie wszystkiego napisać i nawet nie namawiam do tego. Ciekawi mnie tyko jedna kwestia. Na jaką umowę zatrudnia pracodawca: zlecenie czy o pracę?

Xyz

Zlecenie

XXX
@Leszek

Leszku zapomnij o umowie, a najlepiej o tym, że kiedykolwiek przyszło Ci do głowy, żeby tutaj pracować :) W wielkim skrócie "grażynka-biznesu" wymyśliła sobie sposób jak (usunięte przez administratora) swoich kontrahentów, pracowników i nasze państwo. W najlepszym wypadku dostaniesz umowę zlecenie - mówię w najlepszym bo na 90% przez pierwsze 2 tygodnie nie będziesz zgłoszony do ZUSu. Jak już dostaniesz śmieciową umowę to możesz być pewny, że poczujesz gniew grażynki, że ONA MUSI PŁACIĆ ZA CIEBIE UBEZPIECZENIE!!! a wiesz jak ten gniew będzie się przejawiał? Będziesz musiał chodzić za grażynką i prosić się o wypłatę, której możesz wcale nie otrzymać. W najlepszym wypadku dostaniesz część wynagrodzenia (to jest stary numer grażynki) i ona będzie udawała, że wszystko jest ok dopóki się nie dopatrzysz, że nie jest - wtedy jej o tym powiesz, a ona uda, że jest wszystko w porządku albo powie, że musi to jeszcze raz policzyć. W najgorszym wypadku możesz nie dostać żadnej wypłaty i grażynka będziesz musiał iść z grażynką do sądu tak jak ja.

Leszek
@XXX

Przede wszystkim dzięki za opinię :), bardzo mi pomogła. Niestety jestem w dość mocno kryzysowej sytuacji i szukam czegoś możliwie jak najszybszego, a czy te pierwsze dwa tygodnie, które na 90% pracownik pracuje bez umowy są w ogóle płatne?

XXX
@Leszek

Każda Twoja praca bez względu na to czy stała czy na okres próbny czy dzień próbny jest płatna w końcu jesteś Pracownikiem, a nie (usunięte przez administratora) Pytanie tylko czy pracodawca jest uczciwy i czy Ci zapłaci? A może zapłaci tylko część i przez następne miesiące będziesz za nim biegał i się prosił, żeby wypłacił całość? Mam nadzieję, że masz więcej honoru i tak nigdy się nie stanie. Ja tutaj zbyt dużo widziałam i mam nadzieję, że ten profil jest często odwiedzany przez marki, które zastanawiają się nad podjęciem współpracy z tą firmą - wtedy będzie im łatwiej podjąć dobrą decyzję.

gallanonim

zlecenie

Marka

Firma jest naszym dłużnikiem , zalega nam od lutego z zapłata za fakturę . Szykujemy pozew do Sądu . Przestrzegamy innych .

Path
@Marka

O matko! Waszym też? To może jakiś pozew zbiorowy przeciwko Agniesi?

@Path

A Tobie ile wisi i za co konkretnie?

Łucja

Mówisz? A te brudne pieniądze to skąd by brała niby?

Serdecznie nie polecam i nie pozdrawiam całego Patchworku. Przemiał ludzi niesaowity, bo to co się tam dzieje to cyrk. Szefowe ciągle kombinują jak tylko się da, nie określają obowiązków, szkolenia, a raczej ich brak to żart przy wymaganiach wielkich jak góra lodowa. Kary określone w umowie za coś, czym one się wcześniej nawet nie interesowały. Unikać z daleka, bo stres całe dnie gwarantowany. A utargi tych sklepów to jakieś 200 zł na dzień, więc markom, z którymi chcą rozpocząć wspołpracę też nie polecam (najpewniej wasz towar gdzieś zaginie :) )

@Anonim

Jeżeli szukałeś / szukałaś pracy gdzie pensję dostajesz tylko za pojawienie się w pracy, siedzeniu na telefonie lub graniu w quizy na służbowym komputerze to faktycznie źle trafiłeś / łaś. W sklepie, w którym pracuje towar jakoś nie ginie. Jeżeli (usunięte przez administratora) wypatrzy sprzedawcę, który ma wszystko i wszystkich w poważaniu i nie pilnuje towaru oczywiście, że sklep będzie regularnie okradany. Jestem pracownikiem w firmie od ponad pół roku w jednym ze sklepów i faktycznie jest więcej obowiązków w porównaniu z sieciówkami , w których praca polega wyłącznie na układaniu koszulek i zabieraniu ubrań z przymierzalni.... Przy podpisywaniu umowy wszystkie obowiązki są jasno i wyraźnie napisanie. Cały czas jest kontakt z szefostwem i innymi sklepami. Każdy pracownik ma przeprowadzone szkolenie. Jeżeli czegoś nie wiedziałeś/ łaś to mogłaś się dopytać kierownika sklepu lub innej osoby pracującej w firmie. Nie pozdrawiam.

@Anonim

Właśnie mamy z tym problem obecnie. Zaginęło nam dużo towaru, który wstawiliśmy w komis. Czy mógłbyś rozwinąć myśl co się z tym towarem dzieje?

@Marka

W jaki sposób "zaginęło? Myślisz, że po dwóch latach to samo robią z towarem i nic się nie zmieniło w tym zakresie?

Gal Anonim

Zaczynając od tego że sprzedawca jest jednocześnie księgowym, sprzedawcą, kierownikiem, magazynierem, zajmującym się aranżacją sklepu, pozyskiwaczem marek i odpowiada dosłownie za wszystko co złe w tej firmie. Bywało tak że pracownik nie dostawał pensji na widzimisie Pani kierownik ponieważ chciała na kimś wymusić pewne działania (zamiast po prostu w porę poprosić). Grożenie obcinaniem pensji z powodów niezawartych w umowie też się zdarzało. Umowa kiepsko spisana, dużo punktów na niekorzyść pracownika. Moja ocena jest negatywna jednak nie wiem co się dzieje tam teraz mam nadzieje, że się polepszyło :)

Dixy
@Gal Anonim

Niestety nic się nie zmieniło, a jest coraz gorzej, ale jedno jest pewne PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM!

Wiktoria
@Gal Anonim

Nie wyobrażam sobie nie dostać pensji.... o jakiej stawce mówimy, skoro pracownik miał tyle obowiązków na głowie?

Dixy
@Wiktoria

Więc wyobraź sobie, że u Agniesi to standard. Jest koniec miesiąca, mija pierwszy tydzień - nic, drugi tydzień - nic. Połowa miesiąca wpada Ci z wielką łachą wypłata, ale okazuje się, że to nie jest całość bo Agniesia się pomyliła i musisz czekać, aż ona się doliczy czemu się "pomyliła" - tak jest jak u niej pracujesz, ale zwolnij się z tego (usunięte przez administratora) to wypłaty nie zobaczysz w ogóle.

Edyta
@Dixy

A to czemu jeszcze ktokolwiek siedzi w tej firmie? Zarobki takie że jednak motywuje to ludzi do dalszej pracy? Dla mnie jak raz firma się spóźnia to dostaje żółtą kartkę.

Koszmarny pracodawca. Wszystkie frustracje ze swojego życia prywatnego przerzuca na życie zawodowe swoich pracowników.

Wiktoria
@Marta

A może opowiesz jakieś konkretne sytuacje? Często się tak zachowywał?

@Wiktoria

- roszczeniowa postawa - wydzieranie się na każdego - zarzucanie Ciebie niekończącą się listą obowiązków (najchętniej jakbyś pracowała od rana do wieczora a potem zabrała prace do domu) Ona powinna mieć na nazwisko (usunięte przez administratora)

Bartosz
@Marta

A chociaż finansowo się to opłaca ?

Serdecznie nie polecam ! Beznadziejny pracodawca . Firma która przede wszystkim zeruje na pracownikach .

Sprzedawca

Koszmarny pracodawca.(usunięte przez administratora) Totalnie nie wie czego oczekuje i nie określa jasno obowiązków. Umowa tez fatalna, radzę się jej mega przyjrzeć.

Zostaw merytoryczną opinię o Patchwork Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Patchwork Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Patchwork Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patchwork Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patchwork Sp. z o.o. sp.k.
  • Powsińska 23 lok. 9
    02-900 Warszawa

Patchwork Sp. z o.o. sp.k.