Opinie o Berkas-Bau Sp. z o.o. w Smyków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Berkas-Bau Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Berkas-Bau Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berkas-Bau Sp. z o.o. w Smyków

Aaa

Opinia luksberg nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia,

No
@Aaa

Pewnie ktoś z kierownictwa pisał ja tez nie polecam pracowałem dwa miesiące.

Luksberk

Dobre warunki pracy wspaniali ludzi i dobre pieniądze za wykonywaną prace. Polecam

Jarecki
@Luksberk

Nadgodziny bezplatne, urlopy bezplatne, zero szacunku do pracownikow.zjazd do kraju po 7 tyg na 4 dni, ktore sa bezplatne, w razie choroby dyscyplinarka oto berkasbau.Nie polecam nikomu.

Jurek
@Jarecki

To robiles w jakiejs innej firmie (usunięte przez administratora)

właściciel
@Jarecki

Jak ktoś zatrudnia się w firmie żeby dorobić do bezprawnego chorobowego to wszystko mu przeszkadza

Smerfy
@właściciel

ty chyba jeszcze nie pracowałeś w innej firmie oprócz tej.

Jann
@właściciel

Właściciel dobrze wiesz że nie wynagradzanie pracowników sumiennie, jeśli zacząłeś temat zasiłku chorobowego to dodam że pieniądze które wam są z ZUS rozliczane zamiast pracownikowi giną w waszych głębokich kieszeniach, bezprawnie okradacie pracowników a przy tym także ZUS więc jak ktoś tutaj może coś wspomnieć o bezprawnym działaniu to napewno nie pan panie Tomku,Waldku lub Bartku.dziekuje

Łucja
@Luksberk

Cześć, napisałeś, że są dobre warunki pracy, dobre pieniądze i wspaniali ludzie. Bardzo się cieszę, że można liczyć na takie pozytywy z pracy w Berkas-Bau. Może żeby zachęcić innych do składania swojego CV właśnie do tej firmy napiszesz jak wysokiego wynagrodzenia można się w niej spodziewać mniej więcej?

No
@właściciel

Taa taa świetne warunki chyba (usunięte przez administratora)wszędzie indziej da się zarobić więcej niż tu. Mieszkania po dwadzieścia osób praca ciężka jak cholera. Brak płatnych nadgodzin i pensji wakacyjnej ciekawe gdzie idą pieniądze Aa już wiem.. na paliwo do porsche. Nie polecam jak najlepiej z daleka. To taka moja opinia żeby nikogo nie okłamać.

Luka Nowy wpis
@Łucja

Nie polecam tej firmy zmieniam zdanie po przepracowaniu tam dwóch miesięcy.

Kar Nowy wpis
@Luksberk

Jak ktoś lubi pracować za pol darmo i 250 godzin miesięcznie to polecam.

Aaaa Nowy wpis
@Luksberk

Urlop bezpłatny 1600e wynagrodzenia oczywiście nieformalny przymus pracy w soboty, zjazdy do pl wspólne organizowane co 7 tyg, brak możliwości starania się o odszkodowanie gdy przydarzy się wypadek w pracy, a następnie w czasie trwania l4 z tego tytułu pan Waldemar nie płaci należnego zasiłku,

Aaa

Opinia luksberg nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia,

No Nowy wpis
@Aaa

Pewnie ktoś z kierownictwa pisał ja tez nie polecam pracowałem dwa miesiące.

Karol

Czy ktoś był w Danii i opisze jak wyglądała tam praca? zarobki, zakwaterowanie?

Pepe cha

@magik,abert W Skandynawii np w Danii możesz nawet zarobić 25000tyś złotych PL granice głąby macie otwarte tylko się nie bójcie.

duńczyk
@Pepe cha

Tylko jak się tak znasz opisz jeszcze ile kosztuje utrzymanie w Danii bo nikt ci tego nie zapłaci dodatkowo, a tu z tego co piszą nocleg i dojazdy masz w gratisie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Berkas-Bau Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
xyz

@Ak a o jakich to patologiach piszesz??

Piekarz
@xyz

To prawda sporo tu było patolgii jak pracowałem najgorszy był ten co wynosił ze sklepu jakiś nawiedzony problemy z psychika chyba miał

Michal

2 tys euro albert? Mysle ze ten komentarz pisal ktos z kierownictwa tej firmy. Pracowalem rok czasu i to co napisales jest nieprawda oszukujecie nawet tutaj.

Ak

Waszej firmy nie jest stać na prawdziwych fachowców tylko na Statystów, dublerów, liczy się tylko sztuka nie jakość tylko ilosc .Jeżeli pracodawca toleruje w firmie różne patologie,DEBILIZMY to jak tania jest ta siła robocza że aż na to wszystko jest ewidentnie przymykanie oko szefostwa.Gol

Miłosz
@Ak

To prawda czasem zatrudniają patologie jeden ostatnio nawet wynosił ze sklepu ale nie miał tego wypisanego na czole ale nikt z nim nie chciał jeździć do sklepu!!!

@Miłosz

To co pracownik robil po godzinach pracy jest prywatna i indywidualna sprawa, jak widac nie w berkasbau gdzie jestes kontrolowany cala dobe jak widac

ABC
@Michal

Taka patologia tez musi istnieć

Antoni

Masz racje zatrudniaja wielu statystow ale najgorzej jest ze rowniez takich co wynosza ze sklepu dla paru Euro!!!

Michal

Zatrudniaja wszystkich a zwlaszcza statystow, idac do wc nie wolno zabierac tel a pozatym masz okreslony czas, sposob w jaki traktowani sa podwladni jest zenujacy,

Ak

Widać że już jeden opisał sam siebie na kiblu jak grał

Albert

Ja na razie nie zmieniam bo mam 2 tys Euro na rękę, płaca za przejazdy do Polski, za mieszkanie.Powodzonka w nowej pracy a jak bedziesz miał ofertę za 3,5 tys euro to podrzuć z pewnością skorzystam

Ak

"Klakiery". To nie żart ,jesteście ciency jak ten drut wiązadełkowy.Po co kowal ma cęgi ? A więc do roboty roboty.

H.k

Widać że swojaki zachowują się jak rasa panów .

Kolega

Dlaczego kierownik wymuszał na pracownikach złożenie podpisu na dokumęcie mówiącym o rzekomym ich pożuceniu pracy a dlaczego pracownicy nie godzili się na ten podpis i w wielu przypadkach nie udało się to kierownikowi jedynie tylko za rzekomym porozumieniem stron.. O co tu chodzi?

Pepe cha

Ta firma jest , to nie żart .Mniej niż zero.

Jasiek

@łukasz.To widać słychać i czuć że jesteś tam "Dziadem" ,bo jak spojrzysz na inne firmy ogłaszające się to może wreszcie obudzisz się i przejżysz na oczy A tą firmę zostaw dla "patologii".

Pepe cha

Jak ktoś jest po rodzinie z pracodawcą to zawsze będzie faworyzowany a inni koledzy będą dyskryminowani finansowo .Żeby swojakowi dać więcej to trzeba innemu-obcemu zabrać , nie ważne czy słusznie czy nie ,grund że cel uświęca środki Spalony.

Łukasza

Dziady nic więcej nie jedzcie w Polsce tyle zrobicie co tam

Vega

Ja zarabiam ok 2 tys netto na łapę ale tez zaczynałem od 1600 na początek ale musiałem cos pokazać a ostatnio było sporo młodych kolegów którym nie chciało się robić i siedzieli tylko na necie(usunięte przez administratora)

GG

Ta firma jest mniej niż zero .Nawet Rumuni na hali obok was mają was w tyle za wasze zachowanie w pracy .Wiem to od kolegi.

Zostaw merytoryczną opinię o Berkas-Bau Sp. z o.o. - Smyków

Berkas-Bau Sp. z o.o.