Opinie o Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz w Łoniowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz w Łoniowa

Siemka, jak już ktoś z was by ogarniał ten numer telefonu, o który ktoś pyta to dałoby rade jeszcze podrzucić mi adres e-mail? Chce wysłać swoje CV a nie wiem za bardzo gdzie. Szukałem na necie już ale mam z tym problem. Chyba, że to na pocztę trzeba wysłać?

Maciek Nowy wpis

Bardzo jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Fil-bet. To rzadka kombinacja fachowości, dokładności i jakości wykonania. Pan Szymon nauczył się kładzenia posadzek, chodników, podjazdów betonowych we Włoszech w technologii pochodzącej z USA. Wynik wbija w fotel. Jeśli już uda się dograć terminy to satysfakcja ze współpracy jest gwarantowana. Jeśli chodzi o firmę jako pracodawcę to, bazując na mojej kilkudniowej obserwacji, mogę powidzieć, że na pewno można się tu nauczyć tego trudnego fachu. Pan Szymon to człowiek niesłychanie ciężko pracujący ale z bardzo pozytywnym nastawieniem do życia i ludzi.

Rafał Nowy wpis
@Maciek

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli właściciel ma takie podejście do ludzi i pracy, to uważam, że dogadałbym się z nim. Coś Panu wiadomo, co trzeba umieć, by zostać zatrudnionym i czy potrzebuje w tym lub najbliższym czasie ludzi do pracy?

Maciej Nowy wpis
@Rafał

Wydaje mi się, że zawsze można zapytać. Praca jest trudna (często bardzo dłuuuugie dniówki) i wymaga zaangażowania ale warunki chyba ogólnie bardzo dobre.

Rafał

Czy zatrudniając się tu można od bardziej doświadczonych osób nauczyć się od A do Z, jak wykonywać posadzki? Bo na razie to nic tu nie napisano o możliwości i warunkach pracy. A z KRS to można jedynie dowiedzieć się, że firma działa w tych robotach budowlanych od 2017 r.

Bardzo dobre wykonanie, polecam firmę, trzymają się terminów

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Arturo

Właśnie zakończyliśmy robienie posadzki zacieranej - jestem bardzo zadowolony z usługi tej firmy, a jestem dość wymagającym klientem. Lubię mieć zrobione najlepiej jak się da i właśnie tak oceniam wykonaną posadzkę, gdzie konkretnie określiłem dwa stopnie zatarcia betonu i w obu przypadkach wszystko zostało wykonane dokładnie tak, jak chciałem. Nie rozumiem złych opinii, które tu się pojawiły - nie ma się do czego przyczepić. Widać, że znają się na rzeczy i podchodzą starannie do każdego etapu prac. Dodatkowo - co dla mnie istotne - bez zbędnych dociekań biorą pod uwagę wskazówki inwestora, odnośnie tego co i jak chce się mieć zrobione. Nie ma sytuacji, gdzie uzyskuje się odpowiedź, że "tak się nie da". Więcej takich firm i świat będzie lepszy :)

Raf

Mimo napiętego grafika wykonawcy, udało się znaleźć wspólny dogodny termin do wykonania wylewki oraz betoniarnie która przywiozła beton w sobotę. Wylewka o powierzchni 40m2 wykonana perfekcyjnie. Na każdym etapie, fachowe doradztwo z którego czuć doświadczenie wykonawcy. Pozostaje tylko czekać do pełnego utwardzenia i użytkować. Szczerze polecam. Jeżeli w danej chwili Pan Szymon nie odbiera warto poczekać oddzwoni.

Janusz
@Raf

I ile sobie policzyli za taki metraż? Wystawiają faktury normalnie?

Janusz

Coś więcej napiszesz może? Bo za wiele z tego nie wyciągniemy...

Kazek

Nie polecam usług tego pana … bardzo nie profesjonalne podejście do klienta . Żartować to pan sobie może ale tak się usług nie wykona poprawnie a Mi zależy tak jak wspominałem na zaangażowaniu i fachowości . Nie pozdrawiam

@Kazek

Co się stało? Bo tak wynika z twojego komentarza ze coś tam się zadziało ale już niestety nie piszesz co zbytnio, bardzo ogólnikowo

Klient

Co do jakości pozostawia wiele do życzenia a do tego wpisu poniżej to podejrzewam ze sam właściciel się chwali . Nie pochwalam takich zachowań .......

inwestor

Świetny wykonawca. Sumienny, fachowy i do tego sympatyczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz - Łoniowa

• Jak się pracuje w Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz?

Zobacz opinie na temat firmy Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz?

Posadzki Przemysłowe Fil-Bet Szymon Łagosz