mariusz k.

ludzie szybko poznaja sie na wlascicielu, widac po wpisach poprzednikow.... nie warto, na nic gorszego do tej pory jeszcze nie trafilem, wlasciciel juz dawno powinien siedziec

Dzikidzik Nowy wpis

Minusy: szef i jego dziwne pomysły, słabo zna się na robocie w sensie technicznym, ale w sumie ma od tego ludzi. Gdyby tylko słuchał... Plusy: fajna atmosfera wśród pracowników, można pożartować jak to się mówi. Widać, że grupa zgrana. Park maszynowy średniej jakości, ale mają się budować podobno jakoś teraz. I tak cud, że ludzie tam pracujący wyciągają z tego taką jakość. Kasa ? Nie wiem ile zarabiają ci co długo pracują, ale na to co robią to powinni w hu, a przynajmniej z 25 na godzinę....Średni staż pracy to kilka dobrych lat. Najdłużej z tego co mowili to jest kierownik chyba coś 8 lat - gość bardzo w porządku, widać ze chce i motywuje, ale nie drze mordy jak czasami bywa w firmach. Zna się na robocie dobrze, bardzo mądry gość, wszystko wie co się dzieje na hali i widać, ze żyje tym. Ale pewnie z cztery dychy zarabia na godzinę.(usunięte przez administratora)

Edyta Nowy wpis
@Dzikidzik

@Dzikidzik dziękuję Ci za dodanie tego wpisu o pracy w tym miejscu. Twoja opinia z pewnością pomoże podjąć wielu osobom dezycję, co do zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. Czy mógłbyś jeszcze napisać, czy firma SZKŁO-PLAST obecnie poszukuje nowych osób do pracy i czy pracodawca zapewnia maseczki jednorazowe?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SZKŁO-PLAST?

Adolf Nowy wpis
@Pytanie

Pracowałem tam jakiś czas. Atmosfera na produkcji jest bardzo dobra. Chłopaki ,,równi" ludzie. Kierownik produkcji bardzo w porządku gość, z szacunkiem do człowieka co jest rzadko spotykane. Ci co montują to różnie, jeden drze mordę, ale to w sumie szczegół, bo oni zabierają się z samego rana i ich nie ma.

mariusz k.

Ewa
@mariusz k.

Dzięki za opinię o Szkło-Plast, bo właśnie szukałam info na temat tej firmy. Napisałeś, że nie warto tam iść do pracy z powodu właściciela firmy, spory zarzut pod ich adresem. A w czym konkretnie leży problem? Wyjaśnisz?

K
@Ewa

Wszedłem tu z nudów ale już spieszę z odpowiedzią, ja przy zwalnianiu usłyszałem "wiesz ze moge Ci narobic koło pióra" Takze niech sobie to kazdy sam zweryfikuje A jak to wlasciciel czyta to mozesz mi jedynie jedną rzecz zrobic w tej chwili. I nie mow mi czesc bo nie jestesmy kolegami. (usunięte przez administratora)

Ewa
@K

Ale spokojnie. Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale na forum publicznym także powinniśmy się wzajemnie szanować. Nie masz zbyt dobrych wspomnień, jeśli chodzi o pracę w firmie SZKŁO-PLAST i tego nie da się ukryć. A w ogóle, jak długo byłeś tam zatrudniony?

K Nowy wpis
@Ewa

Alez ja jestem spokojny jak najbardziej, ile byłem tyle byłem, ale to co napisałem w poprzednim poscie to autentyk w 100%

wc
Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.
 Problem

najgorsza firma w okolicy, właściciel buc bez szacunku do nikogo oprocz siebie samego. brak jakiegokolwiek podejscia do pracownika, omijac z daleka!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Konstanty

A ja myślę, że trzeba być dobrym pracownikiem, fachowcem żeby docenić fakt, iż mamy dobra firmę.

xyz
@Konstanty

I dobrym pracodawcą, żeby docenić pracowników - z tym się nie spotkasz w tej firmie

pan spawaczz i kierowca
@Konstanty

konstanty zapomnial napisac ze iloraz inteligencji ma mniejszy niz 0 albo jak kto woli równy ptasiemu mózdzkowi

krysztal

(usunięte przez administratora) Na chwile zaczepilem sie w tej firmie i musze przyznac, ze takiej bardachy jeszcze nie widziałem. d(usunięte przez administratora)nadgodziny, brak jakiejkolwiek wdziecznosci za dodatkowa prace - oczywiscie brak tez dodatkowej kasy za nadgodziny. rotacje niesamowite, sredni staz to moze 1-2 miesiace - kazdy jak tylko sie zorientuje co sie dzieje od razu ucieka i nie ma co sie dziwic. szef to chyba najbardziej dwulicowa osoba jaka poznalem - przy tobie wszystkio super pieknie a za plecami obrabia ci (usunięte przez administratora) az milo. do mnie zreszta tez nadawal na wszystkich dookola. zreszta widac co sie dzieje - od paru lat ogloszenia o prace szkloplastu wisza na kilku portalach, brakuje jeleni do babrania sie w tym ... odradzam kazdemu

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie SZKŁO-PLAST?

Ewelina
@Pytanie

Umowa o pracę na pełny etat.

Bogdan
@Ewelina

Dobrze, że o tym piszesz, bo takie informacje są bardzo ważne dla osób szukających stabilnego zatrudnienia. Dodaj jeszcze jak długo trwa okres próbny i czy po nim można starać się o podwyżkę?

Jak wygląda ścieżka awansu w SZKŁO-PLAST?

F.s

Nie ma szans

Bartek

Skąd takie myśli, że dobry pracownik to taki który tylko przymila się do szefostwa? Dobrze pracuje i jest doceniany tak to wygląda!!!

pfff

Praca wymagająca zaangażowania i pojęcia ogólnobudowlanego w stopniu średnim. Osoby z małym doświadczeniem muszą pogodzić się z faktem, że będą zarabiać adekwatnie do umiejętności. W skrócie: ile oferujesz tyle masz. Wypłata na czas, urlop itd zgodnie z prawem. Siedzenia i walenia w ... nie ma. Jeżeli ktoś szuka praca w której będzie siedział i nic nie robił, to polecam zmienić kierunek. Zakład rozwijający się i wciąż inwestujący w sprzęt i materiały. Rotacja pracowników montażowych. Głównie wynikająca z faktu braku jakichkolwiek chęci do pracy, a co najważniejsze braku chęci podjęcia jakiejkolwiek odpowiedzialności za cokolwiek. Tematu ślusarstwa w firmie nie znam. Reszta pracowników pracuje średnio od 4-5 lat w firmie.

@pfff

ty jestes pociot albo (usunięte przez administratora)

sabaton1979

Jak czytam te opinie to mam bardzo mieszane uczucia. Połowa z tych opinii napisana jest przez byłych pracowników firmy, którzy myśleli że niewiele robiąc wiele zarobią i obrażeni sami odeszli a druga połowa pisze bzdury, bo się nia nadają do roboty i zostali zwolnieni. Ja pracuję w tej firmie już dłuższy czas i widzę, że jek ktoś ma chęci i trochę wyobrazni to będzie zadowolony.Żeby pracować i dobrze zarabiać to trzeba ruszyć głową i (usunięte przez administratora) a nie czekać aż się samo zrobi, albo ktoś inny za mnie pomyśli a najlepiej zrobi.

Marek
@sabaton1979

Nie pisz glupot bo jak jeszcze tam robisz to dobrze musiales wejsc w (usunięte przez administratora). Kazdy z ktorym mialem przyjemnosc rozmawiac narzekal na ta firme i kazdy z nich mial duze doswiadczenie zawodowe takze pisanie ze jak ktos ma checi i wyobraznie bedzie tam mile wodziany jest trochu kiepska obrona szefa(usunięte przez administratora)

@sabaton1979

jak ci tak tam dobrze to siedz nie kazdy bedzie robil (usunięte przez administratora) wez sobie sprowadz jeszcze swoja dzieci tate mame i mozecie (usunięte przez administratora) tam do konca swiata i jeden dzien dluzej

pfff
@ojabun

11 zł ? człowieku skąd Ty wziąłeś te informację. Jak coś potrafisz zrobić oprócz narzekania, to zarobisz. 300 godzin ? i co jeszcze wymyślisz ciekawego...

JC

Odradzam prace w tej fuszerowni i zakupy

ojabun

no nie znowu szuka (usunięte przez administratora)1dal sobie spokój[les] to drugi szuka spawacza i montazysty moze nie wie ale duzo chetnych jest w niemczech mówi sie na nich (usunięte przez administratora)albo muslimy[ dajesz janusz 400 zeta to ci wystawie ogloszenie] i jeszcze jedno (usunięte przez administratora)jak tam ci dobrze wez sprowadz rodzinke

Przemyslaw

Nie polecam firmy Szkło-Plast. Kontakt z nimi to jakaś porażka, trzeba się prosić i ciagle ponawiac telefony do nich gdyz nie odpisuja na meile ani nie oddzwaniaja. Obsluga niezbyt mila, a jedna z Pan tam pracujacych nie ma o niczym pojecia, siedzi tam chyba dla ozdoby, a pozniej sie wypiera jeszcze, ze np kolor szyby nie byl zglaszany i wycene robi do szyby jaka sama wybiera. Blat do ktorego mieli mi dorobic szybe wrocil uszkodzony. Nie wspominajac o tym, ze po dwoch tygodniach dalej prosilem by mi wycene wyslali i nie otrzymalem jej dalej, dlatego tez zrezygnowalem z uslugi. Gorszej firmy na rynku nie spotkalem - NIE POLECAM!

pan spawacz i przyszły kierowc

no tak historia sie powtarza[oferty pracy 16.1.2019 bezrobocie brzesko] 1-en szuka (usunięte przez administratora)produkcji a 2-gi od lesia (usunięte przez administratora)kierowcy no cóz napisac tylko ze glupich brak

Jedyne co moge polecic to omijac ta firme szerokim lukiem !!!

JS

Odradzam kazdemu prace w tej firmie a takze kupowanie u nich czy by to bylo lusterko czy cale sciany ze szkla nie polecam, na rozmowie obiecanki cacanki oczywiscie a jak przychodzi co do czego to sie siedzi po 15-20h ludzie pracujacy sa tam wporzadku natomiast szef to ...

Aneta

Czy oferta pracy znajdująca się na stronie http://www.szkloplast.pl/index.php/pl/praca jest aktualna? Jakie warunki pracy oferuje pracodawca osobie podejmującej się zatrudnienia na stanowisku szklarza? Warto zainteresować się tą rekrutacją i aplikować? Jak myślicie?

marisz

2-aj czolowi pseudo pracodawcy(usunięte przez administratora) kierowcy a drugi spawacza pewnie chetni wchodza przez dach znajac zycie

Aneta

@Adam, jesteś zainteresowany aplikowaniem do firmy? Twój poprzednik @pracownik napisał pozytywną opinię o firmie. Czy pozostali pracownicy mają podobne, czy inne zdanie? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz jak ona przebiegała i jakie warunki proponuje pracodawca? Wszystkie obiektywne opinie są mile widziane.

Zostaw merytoryczną opinię o SZKŁO-PLAST - Brzesko

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

SZKŁO-PLAST
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • pl. Kupiecki 6