Opinie o IDEABUD sp. z o.o. w Trzebinia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IDEABUD sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w IDEABUD sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IDEABUD sp. z o.o. w Trzebinia

Gigi Nowy wpis

Wpadła mi w oko rekrutacja na montera konstrukcji stalowych. Jak ktoś ma dalej na budowę to w tygodniu może mieszkać w hotelu robotniczym? Firma organizuje dla ludzi jakieś niedrogie zakwaterowanie bo to byłoby dla mnie duży plusem. Będę wdzięczny za podpowiedź.

Na stronie firmy jest informacja że rekrutują pracowników budowlanych. Może ktoś dać znać skąd taka ciągła rekrutacja? Ludzie się zwalniają czy firma się rozwija i dlatego zatrudniają nowych ludzi? Pisali też na tej stronie że zapewniają dojazd na miejsce budowy - to jest jakoś potrącane z wypłaty?

x Nowy wpis

nowe kontrakty, potrzeba więcej pracowników, nie potrącają z wypłaty za dojazd

dozorant Nowy wpis

Właściciel firmy spoko gość skończył szkołe za $$$ dosłownie ledwo umiał dodawać w średniej, do klas przechodził w niewyjaśniony sposób i cyk prezes. Nawet studia da się kupić haha. To jest nasza Polska rzeczywistość masz kasę. Pozdrowienia i życzę sukcesów takich jakie pracownicy obecni i byli życzą prezesom. PH i PD

Wszystko rozliczane na czas, dostęp do szkoleń i kursów, laptop, telefon i auto firmowe z paliwem. Zapewnione wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.

Emilia

ale on o busie tu nie pisał, chyba że między wierszami czytać nie umiem? dlaczego tylko oni mieliby korzystać z niego, to ilu ich w sumie jest, przecież bus miejsc trochę ma?

Firma IDEABUD sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Trzebinia
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Trzebinia
QualitySite
Brak słów

Bus firmowy który powinien służyć pracownikom to jedna wielka ściema,poziom zero

Ideabud

Szanowni Państwo odwiedzający ten portal, niestety jak wszyscy dobrze wiemy w takich miejscach wypowiadają się osoby które z jakichś powodów zakończyły swoją pracę w firmie, dlatego pozostawione opinie proszę traktować przez palce. Nie mamy zamiaru prefabrykować dobrych opinii ani też na pracownikach wymagać żeby wchodzili i dodatkowo tutaj komentowali/opisywali pracę. Z naszej strony staramy się zapewnić w firmie w miarę luźną atmosferę, dobrą organizację pracy i gwarantujemy wypłatę wynagrodzenia na czas. Pozostałe aspekty można ocenić na miejscu.

Joanna
@Ideabud

No zaraz, ale piszecie tak, jakby fakt, że pracownik zakończył pracę w firmie, od razu powodował, że ta opinia jest nieprawdziwa i fałszywa. Co to za logika w ogóle :D Może mają rację? Sam fakt, że jako plus podajecie wynagrodzenie na czas, gdzie jest to zwykły wasz obowiązek, żeby płacić w terminie, już mnie zdziwił

@Joanna

Wszystko zależy od pracownika i atmosfery w jakiej się rozstaje jak wszędzie, czasem komentarze są z czystej złośliwości :)

Hrabia
@Ideabud

Dobrze ujęte "staramy się" a nic się nie zmienia. Wystarczy przejechać po waszych budowach i zobaczyć jakim sprzętem pracujecie.

hym
@Ideabud

Chwalenie się wypłatą pieniędzy na czas, to chyba mówi wszystko o firmie, Nie ma się czym chwalić to jest OBOWIAZEK pracodawcy.

Emilia
@hym

No niby racja, ale w dzisiejszych czasach to lepiej to podkreślić co by nikt wątpliwości nie miał. ;p Ale widzę, że jako były pracownik chyba jesteś lekko cięty na nich. Powiesz z jakiego powodu? :(

Szef

Wystarczy wygooglowac właściciela i resztę samemu sobie dopowiedzieć o tej firmie. Najniższa krajowa a reszta koperta.

Bogusz
@Szef

Święte słowa, właściciel co z klasy do klasy przejść nie mógł, teraz wielki prezes. Powodzenia wszystkim (usunięte przez administratora)w tej firmie.

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma ma aktualnie roboty i czy potrzebuje nowych pracowników?

@Ryszard

Zatrudnienia są cały czas, firma ma dużo zleceń na terenie małopolski i śląska.

Jaki jest styl zarządzania w IDEABUD sp. z o.o.?

Jakie zarządzanie?! Pojęcie w tej firmie nie znane..

Franciszek
@Gość

Dlaczego tak uważasz? W takim razie co byś zmienił w stylu zarządzania w Ideabudzie? Może wspomnisz też krótko jakie są tu wynagrodzenia? :) Jesteś zadowolony z pensji?

Czy firma zapewnia jakieś materiały żeby szybciej wdrożyć się do firmy ?

@Marek

Jeszcze niedawno trzeba było zabrać narzędzia z domu żeby wykonać robotę, jedna wiertarka na brygadę 11 ludzi. Brak jakichkolwiek materiałów. Dostajesz stary laptop i do roboty.

Natalia

To prawda ze wypłata jest w kopercie?

@Natalia

Prawda, jak w każdej budowlance

Iwona
@Gość

Możecie napisać coś więcej? Jak to wypłata jest w kopercie? Czy nie jest wypłacana co miesiąc na konto? Może po prostu dodatkowe ewentualne nadgodziny są płatne do ręki? Jak to naprawdę wygląda?

Szulc
@Iwona

O nadgodzinach zapomnij.

@Iwona

@Iwona Minimalna na konto a reszta na czarno. Żadnych płatnych nadgodzin, za to nie płatnych cała masa, a pracownik jest workiem treningowym prezesa. Wykorzystywanie i krzyki na porządku dziennym.

Może dość widoczna firma w okolicach Chrzanowa, ale nie jest taka kolorowa na jaką wygląda. Pracownik jak nie przyniesie narzędzi z domu to pracy nie wykona, bo pracodawca ich nie ma. (usunięte przez administratora) Jakiekolwiek zaangażowanie kończy się burą. Kadra zarządzająca jakby nigdy na budowie nie była. Nie polecam.

Zuzia

Czy trzeba znać języki w tej firmie ? Jeśli tak to na jakim poziomie ?

MR.Simon

Najgorsza firma obiecują dużo a mało robią na każdej budowie same pijaństwo, kłamią na pieniądze!

Firma jak firma. Najważniejsze że pieniądze zawsze na czas

Jacek

Polecam firmę

Najgorsza firma w jakiej pracowałem. (usunięte przez administratora)Mniejsza ilość zbrojenia, albo mniejsze przekroje, (usunięte przez administratora)na izolacjach i innych rzeczach. Szef (usunięte przez administratora)Zastrasza, szuka haków na pracowników. Na porządku dziennym jest jechanie po premii. Odradzam wszystkim !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o IDEABUD sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w IDEABUD sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IDEABUD sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IDEABUD sp. z o.o.?

IDEABUD sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.

IDEABUD sp. z o.o.